320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • zip
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Peamine, et nüüd suure vaimustuse ja hurraaga ei unustataks Eesti liigavuti arendamist, publikule propageerimast.
    Tuleks juba varakult läbi mõelda, mismoodi need tuleviku tuhanded hiljem liigavutist huvituma meelitada.

    Et aur õigesse suunda juhtida.
    Oh seda sinisilmsust... No ma tahaks näha kuidas seda publikut hakatakse muutma regulaarseteks Eesti liigamängude külastajateks. Miks peaks see finaalturniiri külastaja hakkama regulaarselt Eesti liigamänge külastama? See ilu mida ta seal suurriikide mängudes näeb ei ole nüüd kohe kaugeltki mitte võrreldav sellega, mis toimub Eesti liigas. Ei hakka see publik su liigavutti vaatama, miks nad peaks?

    Leave a comment:


  • mortan
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Peale selle, et see vist kinni makstakse, tuleb sisse ka muud välisraha. Turistid jms ostavad Eestis kaupa ning raha jääb kõik riiki. Täielik Win-Win olukord.
    EJL-i avalike suhete juht Uiboleht rääkis eile Ring FM-ile, et natukene üle poole eelarvest tuleb UEFA-lt, 15 miljonit peab seega EJL leidma. Uiboleht rääkis ka õhus olnud plaan B-st ehk 2 keskusega turniirist, mis tooks mängud ka Tartusse. Ja ka pikemas perspektiivis plaanidest koondisemängud L-Eestisse tuua.

    Intekas mp3-na huvilistele:

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    viimati oli äkki 25 krooni pilet...

    Leave a comment:


  • meelis989
    replied
    kui keegi toob kõigi mängude piletid tasuta mulle , mis toimuvad tlns, siis luban , et olen kõigil kohal. aga igamängu eest ma vaevalt maksma hakkan, st just nende, kus eesti ei mängi...

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Peamine, et nüüd suure vaimustuse ja hurraaga ei unustataks Eesti liigavuti arendamist, publikule propageerimast.
    Tuleks juba varakult läbi mõelda, mismoodi need tuleviku tuhanded hiljem liigavutist huvituma meelitada.

    Et aur õigesse suunda juhtida.

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    Huvitav, palju publikut koguneb? Usun, et Eesti koondise mängud koguvad oma 5000-6000 ära, finaal ehk 3000-4000. Vähemtähtsamad alagrupimängud ilmselt alla tuhande, tähtsamad (va. Eesti) ehk maks. paartuhat.
    Aga kui tehakse mingeid piletijagamisaktsioone või värke nagu paar aastat tagasi, siis loodetavasti need arvud saavad kõvasti suuremad olema.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kas Haapsalus on mingi äge staadion, et seda nt Paidele eelistati?
    Värskelt renoveeritud muruväljak on küll suurepärases korras. Lisaks käivad seal veel juurdeehitused lisaruumide osas ning nagu aru olen saanud, siis ootab korrastamine ees ka tribüüni.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Kas Haapsalus on mingi äge staadion, et seda nt Paidele eelistati?

    Leave a comment:


  • magnisco
    replied
    Polegi neid väga palju vaja, jääb omadele rohkem ruumi
    Ma väga ei looda, et hakatakse ründavalt mängima, pigem ettevaatlikult. Ma oleks igatahes sitaks happy kui poisid Kreekat teeksid

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    no palju neid turiste nüüd ikka noorte EM-ile tuleb?
    ausalt öeldes ma ei tea kui populaarne noorte EM on, sp väidan nii.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Peale selle, et see vist kinni makstakse, tuleb sisse ka muud välisraha. Turistid jms ostavad Eestis kaupa ning raha jääb kõik riiki. Täielik Win-Win olukord.

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Mina ei tea kas rõõmustada või mitte. Avalikkusele võiks selgitada palju see pidu meile maksma läheb ning kas poleks mõistlik selle asemel kulutada raha hoopis erinevate noortekoondiste ettevalmistuse peale näiteks talviste lõunamaa laagrite peale ja välisturniiridele. Hetkel on jah ülevad tunded, pidu ja pillerkaar aga arvan, et ainult korraldamise pärast ei tasuks ka seda teha. Kui poisid seda taset välja ei kanna siis pole mõtet selle pärast ka ise korraldama hakata. Tulevad Inglismaa, Hispaania, Saksamaa, Portugal, Prantsusmaa jne siiski ilmselt. Loodetavasti mingi šanss ikka tekib ...

    See, et Norrat ja Šotimaad seekord edetasime on muidugi tubli. Eks koduseinad ka aitavad. Aga oleme ausad need koondised pole euroopa tipp. Seekord ikka joppas loosiga. Minu hinnangul meie parimad ajad tulvad alates 95-97a. sündinud poistest. Selle aastakäigu poisid said juba palju laiema kandepinna pealt tulla ja alustasid lasteaiast/1.klassist enamus. Meie praeguse koondislaste ja Koondise viga ongi ju see, et kandepind oli nende ajal õhuke ning jalgpalli hakati mängima kuskil hoovis ja trennis ehk 13 aastaselt...nii ei saagi päris tippu jõuda kuna tehnika mis õigel ajal omandamata on hiljem liiga raske järele aidata, võtame kasvõi Piiroja näiteks. Kink on meil üks väheseid korraliku tehnikaga mängijaid aga temagi ilmselt seetõttu, et kasuisa oli treener ja saadi teha korralikku ind tööd. Selles mõttes on meie tulevik jah helgem.
    Jalgpall ei ole õnneks pedekoss või võrkpall ,kes igal võimalusel riigilt raha välja nuruvad ,sest nende rahvusvahelised alaliidud on vaesed ja taoliste turniiride korraldamiseks on tunduvalt rohkem vaja kohalikku raha . Jalgpallil on taga UEFA (FIFA ) toetus ja need on rikkamad spordiorganisatsioone üldse kogu maailmas.
    UEFA annab enamuse eelarve rahast ja täiesti loomulik on ka see ,et meie riik ,kes saab terve turniiri jooksul omale läbi meedia suurt rahvusvahelist tähelepanu , annab samuti oma osa staadionite korrastamisse. Ja see pole ju mingi mahavisatud raha vaid staadionid jäävad siia meile edaspidiseks kasutamiseks.
    Mingit mega fännidehorde on ilmselt raske loota aga midagi siiski tiksub.
    Mis tasemesse puutub siis suurriikide taset ei hakka meie noored kunagi välja mängima aga Euroopa keskmike tasemele jõudmine võiks eesmärgiks olla. Ja ikkagi tahaks näha ründavat jalgpalli mitte sellist igavat nagu ma viimases U-19 mängus Lichtensteini vastu nägin.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Hakkad kesklinna hotellist kell 16:30 tulema ja jõuad Haapsalu suunal sõites tunniga Haruteele:P Hõreda liiklusega on linnapiiri jõudmine pool tundi. Teise poolega võib muidugi Haapsallu jõuda küll.
    No Tallinna (kesklinna) ja Haapsalu vahet tunni ajaga kuidagi ei kata, kui just sõiduvahendist viimast ei võta. Nominaalselt 99 km, sellest üle 10 km linnas. Samas tõepoolest Tartusse sõit alla kahe tunni praktiliselt kõne alla ei tule.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Staadion võib olla keskusest ehk antud juhul Tallinnast maksimaalselt tunniajase sõidu kaugusel. Tartu jääb kahjuks kaugeks nagu ka Viljandi, Võru ja Tehvandi.
    Hakkad kesklinna hotellist kell 16:30 tulema ja jõuad Haapsalu suunal sõites tunniga Haruteele:P Hõreda liiklusega on linnapiiri jõudmine pool tundi. Teise poolega võib muidugi Haapsallu jõuda küll.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Staadion võib olla keskusest ehk antud juhul Tallinnast maksimaalselt tunniajase sõidu kaugusel. Tartu jääb kahjuks kaugeks nagu ka Viljandi, Võru ja Tehvandi.
    tln-trt mnt 4-realiseks ja kiiruskaameratele kott pähe ning tunninga kohal.

    Leave a comment:

Working...
X