320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • PraS
    replied
    Algselt postitas holst9 Vaata postitust
    podholjuzin jäi välja müstilistel põhjustel portugali sõitjate nimekirjast.
    Parim kaitsja ju !

    Mäng on hallis kusjuures.
    Ise küsin ja ise vastan

    Leave a comment:


  • holst9
    replied
    podholjuzin jäi välja müstilistel põhjustel portugali sõitjate nimekirjast.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas spekter Vaata postitust
    kas keegi nüüd julgeb avaldada saladuse, kas mõni "välismaalastest" oli kohal
    Kui lähtuda Portugali sõitvast nimekirjast, siis oli küll. Nimekiri ise ootab veel avaldamist.

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    KAs homne mäng on hallis või väljas ?

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    Algselt postitas spekter Vaata postitust
    täna on vist U19 treeningkogunemiseks teatamise tähtaeg.
    urmar, kas meie "välismaalsed" kavatsevad kodumaale end näitama tulla- Belov, Sutt ja Tamm
    kas keegi nüüd julgeb avaldada saladuse, kas mõni "välismaalastest" oli kohal

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    ok, kuigi seda on ju varsti isegi näha, kas nad jooksevad 22.-24. treeningul väljakule või mitte
    projekti "Pedro" ei tahaks küll ellu äratada

    ma olen kindel, et Tammega arvestatakse alati, on ta kohal või mitte.
    Belov ja Sutt ma usun niisama Franki kutset koondisesse ei teeni. nemad peaks huvi näitama ja kohal olema, kui soovivad koondisesse pääseda

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas spekter Vaata postitust
    täna on vist U19 treeningkogunemiseks teatamise tähtaeg.
    urmar, kas meie "välismaalsed" kavatsevad kodumaale end näitama tulla- Belov, Sutt ja Tamm
    Kahjuks ma ei tahaks sellistele küsimustele vastata, see on siiski treenerite otsustada, mismoodi nad kokku leppinud on.

    Ma arvan, et kui neid nimesid poleks kirjas olnud, siis oleks jälle teised küsimused tekkinud. Mine tea, ehk oleks ka projekt PEDRO ellu äratatud.

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    täna on vist U19 treeningkogunemiseks teatamise tähtaeg.
    urmar, kas meie "välismaalsed" kavatsevad kodumaale end näitama tulla- Belov, Sutt ja Tamm

    Leave a comment:


  • v50
    replied
    Kas Reintam ei mängi U19 koondises?

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    on ikka pikk-pikk nimekiri kokku pandud- tundub tõesti, et viimne kui üks jalgpallur saab oma võimaluse ....

    Leave a comment:


  • imelikoledvä
    replied
    miks siis fc jokeri poisse koondises pole?aastalõpu turniir vosko kingi purje vastu said megahösti hakkama ja tõusid teise liigasse ,vahest tuleks ka neid poisse jälgida mitte flora ja levadia ümber passida,sellisttehnika pagasit nagu neil pole paljudel selles nimekirjas nagu neil poistel

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Nagu U-16 teemas juba mainitud, loositi ka U-19 koondisele EM-valikgrupi vastased. Šotimaa, Norra ja Liechtenstein, toimub 28. sept - 3. okt Eestis. Igati mängitav grupp.

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    minu arvates peaks EJL-i pressitoimetus tegema loo ja laskma peatreeneril analüüsida toimunut

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Algselt postitas willane Vaata postitust
    tüüpiline. kui läheb kehvasti, siis oleme tasa ja poeme peitu
    on keegi küsinud midagi ka talt või peaks Frank ise tegema endaga intervjuu ja käima seda toimetustesse pakkumas?

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    pole kuskilt lugenud Franki kommentaare EM-valikturniirile. tüüpiline. kui läheb kehvasti, siis oleme tasa ja poeme peitu

    Leave a comment:

Working...
X