320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas tattberg Vaata postitust
    miks seda turniiri ei reklaamita kuskil??? täiesti tegemata töö jalkaliidu poolt...
    Kuule ära pritsi tatti Seda turniiri on promotud rohkem ,kui Europarlamendi valimisi ehk ära käi ringi klapid peas ja silmad kinni.
    Vutiliitu süüdistada on täiesti alusetu. Tule aga kohale osta turniiri sall ja naudi mängu.

P.S. Juba täna saavad kõik fännid osta ka uusi Eesti suviseid siidisalle.

Leave a comment:

• WELLDONE
    replied
    Kahju on küll sellest et kuskilt ei kanna mänug üle, oleks ju võinud tv14 seda üle kanda põnevam võibolla kui mõni liigamäng ma usun.

Leave a comment:

• PraS
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    ??
    Tasuta pileteid on väga palju jagatud, olen päris mitmel staadionil näinud turniiri plakatit..ütleme nii, et võrreldes eelmise turniiriga on võrreldes öö ja päev.
    No üks asi on teadvustada nn jalkainimestele seda infot, kuid ka toda muud publikut peaks püüdma, et maailma tipud on eestis mängimas.

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas tattberg Vaata postitust
    miks seda turniiri ei reklaamita kuskil??? täiesti tegemata töö jalkaliidu poolt...
    ??
    Tasuta pileteid on väga palju jagatud, olen päris mitmel staadionil näinud turniiri plakatit..ütleme nii, et võrreldes eelmise turniiriga on võrreldes öö ja päev.

Leave a comment:

• tattberg
    replied

Leave a comment:

• Zlatan
    replied
    0:15 väravatevahe eesti kahjuks oleks vast reaalne turniiri lõppedes?

negatiivne ei maksa muidugi olla, aga mulle tundub et pakk paki otsa on tulemas. siiski loodan, et eesti üllatab taaskord ja lööb vähemalt ühe kolli ära ja kaitseb hästi. üks viik oleks perfekto.
    muidugi kõige toredam oleks kui keegi silma jääks ja äkki lähebki õnneks ja keegi saab jälle väljamaale. oleks tore küll!

Leave a comment:

• aanvaller
    replied
    ojamaa lööb saksamaale vähemalt 1 kolli.

Leave a comment:

• Horatio
    replied
    Sorry, minu pakk.

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas homeworld Vaata postitust
    Sa ei mõista või? ma tahan teada, palju maksab pilet TŠEHHI - HISPAANIA mängule, mitte et ma saan jalka vahelt 2 eesti mängudele piletit.
    25.- peaks maksma, nagu Eesti mängudki kohapealt ostes.

Leave a comment:

• homeworld
    replied
    Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
    Osta Jalka ja saad kaks piletit 30 eegi eest.
    Sa ei mõista või? ma tahan teada, palju maksab pilet TŠEHHI - HISPAANIA mängule, mitte et ma saan jalka vahelt 2 eesti mängudele piletit.

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
    need piletid on Eesti mängude paketid.

Leave a comment:

• Horatio
    replied

Leave a comment:

• homeworld
    replied
    Palju maksab pilet, kui lähed kadrioru staadionile vaatama tšehhi - hispaania mängu?

Leave a comment:

• gamer
    replied
    Ei kanta vist

Leave a comment:

• Martin
    replied
    Ei tule meelde ja ei suuda leida: kas neid mänge kantakse kuskil (TV74, jalgpall.ee vms) üle ka?

Leave a comment:

Working...
X