320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • nr24
    replied
    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Rääkige täpsemalt, ei taju hetkel. Vabandust :P
    Põhimõtteliselt siis poisid tänasid publikut.
    Neil oli staadionile tulles käes üks pikk plakat, kus olid peal tänusõnad publikule. Ma täpset sõnastust ei mäleta, aga jah, ilus oli see küll

    Leave a comment:


  • erxu
    replied
    Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
    Word (Y). Mul oli hea tunne selle ajal
    Rääkige täpsemalt, ei taju hetkel. Vabandust :P

    Leave a comment:


  • Taux007
    replied
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ja see loosung oli poiste poolt väga ilus žest - kes iganes idee välja mõtles, müts maha.
    Word (Y). Mul oli hea tunne selle ajal

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Hispaanlased oleksid võinud soovi korral vabalt oma kolmele veel viis pluss viis otsa laduda, neil polnud selle järele tol hetkel lihtsalt enam vajadust.

    Aga mis ikka, tasemevahe oli nende kolme vastasega siiski liiga võimas. Kahju vaid, et täna selline lagunemine toimus. Esimesel poolajal oli mängu vähemalt oluliselt rohkem kui kahes eelmises kohtumises, paraku jäi väga palju jälle individuaalse praagi ja aeglase mängulugemise taha. Kirutud Veis oli täna igatahes oluliselt kindlam, kiita võib ka kogu mängu aktiivselt võidelnud Subbotinit. Samas mõne mehe platsilolekust sai aru alles siis, kui välja vahetati - tõele au andes, ega tema asemele tulnud vend polnud muidugi ka kuigivõrd aktiivsem.

    Ja see loosung oli poiste poolt väga ilus žest - kes iganes idee välja mõtles, müts maha.

    Leave a comment:


  • 1892
    replied
    Väga masendav oli minu arust, väravavahilt oleks PALJU rohkem oodanud, puterdas ja kobistasl liiga palju ja no kaitse oli viimastel minutitel kohe juba lihtsalt. Lasta paari minutiga lüüa kaks väravat... Jube lihtsalt, paljud läksid juba 4 värava juures minema, viies viis peaaegu kõik need kes olid veel jäänud, kõik nördinud, kurvad või vihased. Tõesti ootasin rohkemat, kas Tšehhi on tugevam kui Hispaania?

    Leave a comment:


  • författare
    replied
    Ou jeha sain Ojamaa autokrammi!

    Leave a comment:


  • RantZ
    replied
    Tsehhid olid täis vorstid. Ainult pikali olid. Algus oli lubav, aga lõpp vajus ära. Minu arust tegi Veis täna hea mängu.

    Positiivne oli see, et pasunaid oli vähem, kui eelmine kord. Aga krt närvi ajab, kui mingid venelased karjuvad tsehhie tsehhie ja ajavad venekeelsed iba, ise mängu ei vahi aga mölisevad.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    http://www.ohtuleht.ee/spordiblogi/992

    Eile siis hakkasin msn-ist välja minema kui järsku üks vana sõbranna võttis ühendust (väga jalgpallikauge inimene, vaevalt teab ühtegi Eesti koondislast) ja ütles et läheb homme u19 koondise mängu vaatama teiste sõbrannadega, oli saanud linnapealt 5 piletit. Küsisin, et sa pole kunagi ühtegi koondise mängugi ju käinud vaatamas ja kui olen kutsunudki siis sind pole see eriti huvitanud. Sellepeale vastas ta et meedias on jalgpall väga popiks saanud ja kõik ainult sellest räägivadki. Oli juba käinud nõmme kalju mängul ka. Ja atmosfäär oli meeldinud.

    See, mis toimub on ulmeline, maagiline, ennenägematu!
    vähemalt oli teisel poolajal mida vaadata

    Leave a comment:


  • #23
    replied
    vana ubakivi võhma trenne tuleb hakata tegema

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Diving wankers
    seda küll... vaat et tšehhid oli veel hullemad kui hispaanlased...

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Diving wankers

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    tänane mäng - algas magusa ja ilusa unenäona ent lõppes košmaarina.

    Kui vv tegi mõned head liigutused ja tõrjed, siis julgen öelda, et nõrgim lüli meeskonnas oli meil postide vahel... muidugi tänase mängu lõpus ka kaitse ja poolkaitse. no ei saa lasta vastastel kasti joone juures nii vabalt mängida.

    Leave a comment:


  • erxu
    replied
    ~18900 inimest kolme mänguga, väga meeldiv. Mina näen oma elus esimest korda sellist hulka rahvast sellises vanuseklassis. Kahju, et ära väsisid aga vähemalt saime kogemust ja ehk vigadest õpime.

    Leave a comment:


  • allars
    replied
    Kahju, kahju, kahju.

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Ei jõudnud meie omad lõpuni vastu pidada Ainuke positiivne asi on publik loodame, et nad veel ära ei ehmunud ja tulevad veel vaatama.

    Leave a comment:

Working...
X