320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • meesmuiste
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Voi vittu küll , mis toimub !!!!
    Mõningad esoteerilised sektid nimetaksid seda jalgpalli maagiaks

    nii nagu hea kulutatud energia toob rohkem head energiat tagasi nii ka publik toodab endam publikut lihtsalt juba seepärast, et üha enam inimesi teevad tahes või tahtmatult reklaami enda tutvuskonnas jne.

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Ma ennustan ,et homsele mängudele tuleb veel rohkem rahvast ,kui laupäeval. Minu naabrid ,kes on nii kaugel spordist ja jalgpallist ,kui üldse olla saab , käisid täna minu käest pileteid küsimas ja on homme staadionil
    Voi vittu küll , mis toimub !!!!

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Eks koondise mängude turvameestele näidatakse enne mänge selle tüübi pilti ja öeldakse "Ärge teda staadionile laske."

    Leave a comment:


  • erxu
    replied
    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Kas see liputaja sai kõigest staadionikeelu? Kuna mu mõistus hetkel ei ole just kõige helgem, siis küsiks mismoodi staadionikeeld välja näeb?
    No kurat öelge

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Jutu jätkuks ma küsiks, et miks siis Anier ei mängi seal kui Ojamaa ja Ojamaa ei mängi äärel, kus ta on harjuud mängima.
    Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida - keegi udu siin küsis, et miks tullakse vaatama Saksa või Hispaania U19 koondisi? Mis mõttes???
    Kui mu poleks töökohustust siis päris kindlasti läheks ma vaataks kolmanda vooru mäng Kadriorus mitte Alekal.

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Elus esimest korda nõustun ma Art1-ga
    Ehks siis Veis pole teps mtte aeglane poiss. Ta on üks parimaid oma vanuste seas selles aspektis.

    Aga mina jätkuvalt olen roosa seoses meie keskkaitsega ja loodan sellelt duolt tuleviksu palju. Kuradi kahju, et Kaljumäe treener on tiidus ja teda ära ei lase ja talle pudrumägesi lubab.

    Ja Pedrogi toob hea näita välja kuid see pole teostatav. Meie treenerite lemmikum Anier ju tuleb ka kuhugi paigutada. Ja mitte pingile. Minu jaoks on Sinilaid selgelt leid. Kunagi ma seda mängijat vihkasin, kuid tuleb tõdeda, et temas on mängijat. Frank aja mängijad rsk vihaseks ja agressimaks. Ja siis me võtame ka viimases mängus punkti.

    Leave a comment:


  • zlatan13
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Krt respekt neile kuttidele kes nii kaugele üldse jõudnud on, Lelov ütles isegi õieti, et me olemegi finaalturniirile jõudnud tegelikult selle teise ringiga, vastas on mehed keda võib 10 aasta pärast näha MM, või EM finaalturniiride finaalis, staadion on puupüsti täis, korraldus on tasemel, kui meie oma koondis veel viiimasest mängust vpunkte tooks või väravaid lööks oleks kõik korda läinud. Samas kuttidest kahju ka veidi, et nad nii kodus peavad omade inimeste ees selliseid kaotuseid saama, kuid tegu on maailmatasmeega ka.


    See Juba Õige Jutt!

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Krt respekt neile kuttidele kes nii kaugele üldse jõudnud on, Lelov ütles isegi õieti, et me olemegi finaalturniirile jõudnud tegelikult selle teise ringiga, vastas on mehed keda võib 10 aasta pärast näha MM, või EM finaalturniiride finaalis, staadion on puupüsti täis, korraldus on tasemel, kui meie oma koondis veel viiimasest mängust vpunkte tooks või väravaid lööks oleks kõik korda läinud. Samas kuttidest kahju ka veidi, et nad nii kodus peavad omade inimeste ees selliseid kaotuseid saama, kuid tegu on maailmatasmeega ka.

    Leave a comment:


  • nonoh
    replied
    papanov oli jah tuhm, näinuks seal parema meelega Laabust... aga tema on vist minu fetiš nagu pedrol ojamaa :=)

    Leave a comment:


  • Nugisemees
    replied
    Mart now we'll go for 19 says:
    kohtunik oli pede
    I'm HOT ,your NOT ! says:
    mhm ,see hispaania oma eriti .

    Leave a comment:


  • erxu
    replied
    Kas see liputaja sai kõigest staadionikeelu? Kuna mu mõistus hetkel ei ole just kõige helgem, siis küsiks mismoodi staadionikeeld välja näeb?

    Leave a comment:


  • Art1
    replied
    Ma küll kumbagi mängu ei näinud,kuid seda küll nüüd väita ei saa,et Veis aeglane oleks.Minu arvates on tegemist Eesti kohta väga kiire mängijaga.

    Leave a comment:


  • Nugisemees
    replied
    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Minu selja taga istus küll keegi frigiidne preili kes iga sakslaste õnnestumise peale lõbusalt kilkas ja kiljus. Ju ei pööranud keegi meie poistest talle koolis piisavalt tähelepanu
    nägin arenalt lahkudes isegi paari poissi (umb 15-16 a) kellel olid hispaania lipud põskedel..

    E: a) peded?
    b) hispaanlased?

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Algselt postitas allarn Vaata postitust
    Milleks peaks keegi tahtma vaadata Saksamaa U19 koondist? Saan aru, et tegu oleks esindusmeeskonnaga, kuid mida on vaadata U19 poisse?
    Minu selja taga istus küll keegi frigiidne preili kes iga sakslaste õnnestumise peale lõbusalt kilkas ja kiljus. Ju ei pööranud keegi meie poistest talle koolis piisavalt tähelepanu

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
    PraS:
    1. Mis olukorrast sa räägid? Väravaolukord? Olgu, üks kord tõesti Peitrel oli vale kohavalik, see vist sinu puhul tähendab, et automaatselt ei oska ta mängida. Samas, mitu korda eksis Veis? Küll ta koperdas ja andis kahtlase väärtusega sööte tagasi. Aga see juhtub ka, kuna pinge peal nii suure hulga inimeste ees mängides + loe punkti 3.
    2. Mida sa üritad mulle selgitada (jääb mõistmatuks, äkki proovid veelkord?)? Kas seda, et ma olen loll, kuna avaldasin arvamust, mis ei käinud sinu arvamusega kokku? Well, opinions are like a**holes - everybody has one.
    3. Näita mulle koht, kus ma rusikaga vastu rinda tagudes ütlesin, et kõiges oli süüdi Veis? Pigem väitsin, et Veis pidi katma 2 meest, kuna meie poolkaitse (minu mäletamist mööda #8) ei teinud oma tööd korralikult. Sellest tulenevalt tuli sisse vigu, mis omakorda tegi Veis'i ebakindlaks.
    4. Kas sa kogud oma ebamäärase ja ebaselge jutuga postitusi või mis? Sooviks, et sa ikka üritaksid põhjendada, mitte ei lahmiks ja teised peaks pärast ennustama, mida sa nüüd küll öelda tahtsid.
    Mõnusalt ärritusid. Teeks seda ka meie mängijad ja sõidaksid kasvõi vahelduseks vastasele täiega sisse.

    Jah Sinilaid oli liialt leebe oma posit täna. Minu sõnum oli see,et Andreid ple kõiges süüdi. Kui aus olla siis mõlemad äärekaitsed olid suht kehvad täna, kuid ei saa märkimata jätta, et mõlemad äärepoolikud suht uitasid liialt üleval ja ei pressinud vastaste ääre. Ja mõistatuseks jääb mulle Anieri fenomen seal ääres. Minu arust suht kehva esitus tema poolt jälle. Ma pigem kasutaks teda alumise ründajana kui üldse platsile paneks. Ojamaa kiirus ja töömvõime võiks olla võimalus äärel, kuid järelikult treenerid nii ei mõtle.

    Leave a comment:

Working...
X