320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • willane
    replied
    järgmine potentsiaalne edasipääseja on aastakäik 1993
    1991 ja 1992 on selleks liiga nõrgad ...

    Leave a comment:


  • Õhtujuht
    replied
    isegi kui nüüd turnal põletakse ei arva ma et frank tuleks välja vahetada vms. Tuleb näha natukene suurt pilti ja olla kahe jalaga maa peal, frank on poistega ikka korrali´kku tööd teinud ja sellega on kaasnenud ka häid tulemusi. ühel hetkel tuleb lihtsalt võimete piir võrdluses tippudega ja seda miljonil läbinammutatud põhjusel.
    Praeguseks hetkeks on u-19 minu silmis juba oma võidu ja panuse eesti jalgpalli jaoks teinud, iga hea tulemus turnalt on boonuseks. edaspidi ootan, et saavutataks mingi stabiilsus sest frank on teinud head tööd toimiva süsteemi rajamisel. ei tasuks oodata tiigrihüpet üleöö, meie oleme jõudnud teise ringi, kus on vastas euro tipud.
    see u-19 võiks olla eesti noorte teerajajaks euroopas, miks mitte ka tegija u-21 vanuses. ootan noortekoondistelt ka järgnevatel aastatel pääasu teise ringi ja kui selline stabiilsus saavutatud siis juba sealt edasi.

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Kunn, uued mängivad ehk 1991.
    kuigi 8 (7 uudises+Kaljumäe) põhivenda on erinevatel põhjustel eemal ja mängitakse siis sisuliselt teise koosseisuga

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Oot ...Austriaga kohuvad kes? Kas vanad või noored U-19 ?
    Kuskil Valtus toimub siis viimane õhtusöök ja laager ning loodame ,et vaatamata Franki närvilisusele ja poiste ebakindlale mängule , näitavad nad turniiril sisu .
    Muide U-19 Eliitringi turniiri jaoks on Spordiatribuutika OÜ valmistanud erisalli väga väikses limiteeritud koguses ning osta saab seda tuniiri päevadel staadionilt.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Homse karikafinaali soojenduseks sobib mäng Kalevi staadionil, kust teatavasti on lihtne jala edasi Kadriorgu kõmpida.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas JKK Vaata postitust
    Sorry et küsin uuesti, kunagi oli sellest juttu aga ma ei viitsi otsima hakata, nii et küsin korraks uuesti:
    kas U-19 valikturniiri piletiga saab kõigile kolmele mängule sisse või ainult ühele ( pileti peale on märgitud kõik 3 mängu)?
    Sellega saab kõigile kolmele mängule.

    Leave a comment:


  • JKK
    replied
    Sorry et küsin uuesti, kunagi oli sellest juttu aga ma ei viitsi otsima hakata, nii et küsin korraks uuesti:
    kas U-19 valikturniiri piletiga saab kõigile kolmele mängule sisse või ainult ühele ( pileti peale on märgitud kõik 3 mängu)?

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Miks sa arvad, et nad isegi seda ei tea? Minu teada on väga täpselt, piletipealt teada

    Huvitav, et piletite jagamine Meistriliiga ja koondise mängude külastajatele ja Jalka ostjatele on piletite loopimine (samuti suure hulga flaierite jagamine ja plakatite ülesriputamine). Minu meelest on kogu aeg kirutud, et noorte mängudele võiks rohkem reklaami teha ja et võiks jagada tasuta pileteid - nüüd, kui aasta suurimale noortejalgpalli sündmusele on jagatud palju pileteid (käidud läbi koolid, kasutatud sponsoreid, klubisid, Meistriliiga mänge, koondise mänge jms), tehtud kõvasti tutvustamistööd ja kõvasti pingutatud, on see järsku halb?

    Vähem asjatut virisemist!
    Sa ei saanud ikka aru lol. Ma pole mõelnud et nn "loopimine" oleks halb. Lihtsalt mainisin, et jagavad igal pool ja vb nad ei tea isegi palju nad ära jaganud lihtsalt, Peace Piletipealt vaevalt teavad, sest annavad mängudele mingi pundi kaasa, aga kõik ei võta ja siis jäävad mõned üle jne..

    Leave a comment:


  • xrip55
    replied
    mm kas keegi oskab öelda, et kas kõigil l2heb m2ngudele pileteid vaja või ei l2he ?
    nt 6-aastastele, rasedatele, pensionäridele.... jne

    Leave a comment:


  • asdf
    replied
    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Vaevalt nad isegi seda teavad, loobivad neid pileteid igale poole, aga palju rahvast kohale tuleb on iseasi, aga lootust on, et pool staadionit ehk tuleb heal juhul.
    Miks sa arvad, et nad isegi seda ei tea? Minu teada on väga täpselt, piletipealt teada

    Huvitav, et piletite jagamine Meistriliiga ja koondise mängude külastajatele ja Jalka ostjatele on piletite loopimine (samuti suure hulga flaierite jagamine ja plakatite ülesriputamine). Minu meelest on kogu aeg kirutud, et noorte mängudele võiks rohkem reklaami teha ja et võiks jagada tasuta pileteid - nüüd, kui aasta suurimale noortejalgpalli sündmusele on jagatud palju pileteid (käidud läbi koolid, kasutatud sponsoreid, klubisid, Meistriliiga mänge, koondise mänge jms), tehtud kõvasti tutvustamistööd ja kõvasti pingutatud, on see järsku halb?

    Vähem asjatut virisemist!

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    On kellegil andmeid palju EJL pileteid jaganud on? Nüüd on siis Jalka vahele kaks piletit pandud.
    Vaevalt nad isegi seda teavad, loobivad neid pileteid igale poole, aga palju rahvast kohale tuleb on iseasi, aga lootust on, et pool staadionit ehk tuleb heal juhul.

    Leave a comment:


  • Shermann
    replied
    On kellegil andmeid palju EJL pileteid jaganud on? Nüüd on siis Jalka vahele kaks piletit pandud.

    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Asi võiks hakata nüüd kiiresti paranema või tooma tõesti uue peatreeneri kellel oleks autoriteet see on jube mis praegu toimubLoodame et Saksamaa,Tšehhi,Hispaania vastu oleme jälle parimas vormis

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas willane Vaata postitust
    mina vaatasin ENG versiooni, seal pole siiani.
    http://www.lff.lv/en/news/2009/apr/02/
    see on suur viga vaadata Läti versiooni inglise keeles.

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Eksid, Läti oma teatas tulemuse juba samal päeval.
    http://www.lff.lv/lv/news/2009/may/08/
    mina vaatasin ENG versiooni, seal pole siiani.

    Leave a comment:

Working...
X