320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • tiriam
    replied
    mix ei räägita tänasest transiga mängust? mis kell ja kus toimub? mis koosseis mängib?

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Napilt, aga kindlalt, sest Sutt on sündinud kohe 92 aasta alguses
    vahet pole, sellised on reeglid
    Anieride noorem vend Hannes ka sündinud jaanuari alguses 1993 ja Henri vastupidi minu teada detsembris 1990

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas willane Vaata postitust
    kui ma nimekirja loen, siis 1992.a väravavahid on 1991 omad koondisest välja tõrjunud ...
    Napilt, aga kindlalt, sest Sutt on sündinud kohe 92 aasta alguses

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    kui ma nimekirja loen, siis 1992.a väravavahid on 1991 omad koondisest välja tõrjunud ...

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas jorss Vaata postitust
    mis teha kui juhtus selline õnnetus, et mullune võistkond edasi pääses.
    kuidas sa ise nimetaksid kahte erinevat tiimi kes mõlemad osalevad U19 valikmängudes? üks mulluse jätkus ja teine sügisel alustavas? kas sünniaasta ära märkimine oleks suupärasem? U19(90) ja u19(91)? selgem ehk, aga sugugi mitte vähem kohmakam.
    Juhtus jah selline "õnnetus", et koondis pääses edasi ja oleme uue koondise puhul alati nimetanud, et nn. uus U-19 koondis (sünd. 1991), vana puhul on lihtsalt märgitud U-19 (sünd. 1990). Ma arvan, et korrektsemalt ei saa.

    Leave a comment:


  • jorss
    replied
    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Mille krdi pärast peab üldse olema mingi uus ja vana?
    Vana valmistub eliitringiks ja uus peab sõpruskohtumisi.
    Klounaad
    Viga ongi peas, antud juhul siis liidus
    mis teha kui juhtus selline õnnetus, et mullune võistkond edasi pääses.
    kuidas sa ise nimetaksid kahte erinevat tiimi kes mõlemad osalevad U19 valikmängudes? üks mulluse jätkus ja teine sügisel alustavas? kas sünniaasta ära märkimine oleks suupärasem? U19(90) ja u19(91)? selgem ehk, aga sugugi mitte vähem kohmakam.

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Mille krdi pärast peab üldse olema mingi uus ja vana?
    Vana valmistub eliitringiks ja uus peab sõpruskohtumisi.
    Klounaad
    Viga ongi peas, antud juhul siis liidus

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Mis teha, kui eksisteerib kaks U-19 koondist ja uudistes on alati konkreetselt öeldud, kumma koondisega tegemist on. Viga on ikka oma peas, kui aru ei saa.

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    miks peab nii keeruline olema..

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Kolmapäeval saavad kutid enesekindlust taastada ,kui vastaseks Sportlandil kääbusriik Lichtenstein.
    Mäng siis vahetult enne Flora ja Kalju II karikamängu.
    kas see mitte nüüd uus U-19 mitte ei mängi?

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Kolmapäeval saavad kutid enesekindlust taastada ,kui vastaseks Sportlandil kääbusriik Lichtenstein.
    Mäng siis vahetult enne Flora ja Kalju II karikamängu.

    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Tegelt ei tea midagi kuna pileti peal on kirjas et kui kohad saavad täis lükatakse väravad kinni!A ma sain aru et ikka neid pileteid jagatud 30 tuhat mis on Eesti koondise mängud!

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    äkki jagati kõikidele mängudele? sakslased, hispaanlased ja tsehhid peavad ju ka omavahel mängima ja tühjadele tribüünidele ju natuke nadi seda üritust teha. loodetavasti on siiski inimesi ka neil mängudel. ja mitte ainult 100-200 pealtvaatajat

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
    Mängud pole enam kaugel ,ega keegi ütelda oska palju siia Saksa,Hispaania ja Tsehhi maalasi tulemas on?Kas see kellegi Bullshit või on tõesti neid Eliitliiga pileteid jagatud juba 30000?Ja kui on siis piab sinna päris palju varem kohale minema et sisse saada ju
    vaevalt neid nii palju üldse tehtigi..Arena mahutab ju 9300 ilma lisatribüünideta ja see, et neid 30000 jagatud on on suht selge bullshit ma arvan.

    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Mängud pole enam kaugel ,ega keegi ütelda oska palju siia Saksa,Hispaania ja Tsehhi maalasi tulemas on?Kas see kellegi Bullshit või on tõesti neid Eliitliiga pileteid jagatud juba 30000?Ja kui on siis piab sinna päris palju varem kohale minema et sisse saada ju

    Leave a comment:

Working...
X