320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ROOTSI KUNN
    replied
    Islandilt 0- 4 tappa saada. Midagi pole muutunud me oleme pasad. Nii nagu me kakskümmend aastat tagasi saime Islandilt põske nii ka nüüd, Head tööd olete kõik teinud Eesti jalgpall .

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    ma saan vincentist aru ja ka osaliselt teist, kuid jutt Euroopa finaalturniiri finaalmängust... tegu oli ju U19-ga, mitte A-koondistega. paar poissi olid alaealised. reaalselt ju on selliste mängude vastu huvi kogu maailmas suht tühine. seda on ka härra kesa siin meid valgustanud oma statistikaga. selles valguses suur respekt neile kes staadionitel olid pealtvaatajatena. kuid olgem ausad, paljud neist külastajatest teadsid eelnevalt kasvõi 3 mängijat kogu turniiril mänginud mängijatest, kõigi koondiste peale kokku? U21 oleks juba teine teema.
    subjektiivne arvamus on et mõned u19 satsid - hispaania, kreeka, prantsusmaa, portugal - pakkusid enamasti põnevamat mängu kui eesti A-koondis... jah ma olen patrioot ja käin suht tihti eesti koondist vaatama, ja ilmselt edaspidigi. aga kui pakutakse vahepeal ka midagi muud head, peaks ma siis sellest keelduma põhjusel et ma ei tea nime- ja nägupidi neid mängijaid? avastamisrõõmu oli seda rohkem, sain enda jaoks päris mitu huvitavat tegelast teada.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Algselt postitas chac Vaata postitust
    vana eesti talupojamõistus ütleb et euroopa finaalturniiri finaalmängu saab siinsamas kodukamaral näha võibolla 1 kord elus, koondisemänge aga heal juhul mitu korda aastas...

    midagi kurba ega mõtlemapanevat siin küll pole.
    Algselt postitas Stok
    Nagu chac ütles. On mänge, mis on publikumagnetid ja siis on teised mängud. Tõenäoliselt tuleb Eesti-Hollandile mängu rohkem pealtvaatajaid kui Eesti-Andorra mängule, kuigi just teisest mängust on suurem šanss punkte võtta. Euroopa meistrikate finaal on meie riigis esimest korda 20 aasta jooksul ja võibolla tuleb järgmine alles 60 aasta pärast? Samas kui finaali oleks saanud näiteks Kreeka ja Serbia, oleks publikut ka vähem olnud. Seega, tehkem triviaalne järeldus: väga paljud käivad kuulsat vastast vaatamas. Ilm, kellaaeg ja pileti hind on sekundaarsed.
    ma saan vincentist aru ja ka osaliselt teist, kuid jutt Euroopa finaalturniiri finaalmängust... tegu oli ju U19-ga, mitte A-koondistega. paar poissi olid alaealised. reaalselt ju on selliste mängude vastu huvi kogu maailmas suht tühine. seda on ka härra kesa siin meid valgustanud oma statistikaga. selles valguses suur respekt neile kes staadionitel olid pealtvaatajatena. kuid olgem ausad, paljud neist külastajatest teadsid eelnevalt kasvõi 3 mängijat kogu turniiril mänginud mängijatest, kõigi koondiste peale kokku? U21 oleks juba teine teema.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Starmani vutipidudele on ju tasuta sissepääs, tehakse reklaami ja kohapealseid üritusi. Kuhu pealtvaatajad jäävad?

    Muidugi U-19 promo oli suurepäraselt tehtud ja see on ainult positiivne, et meil on nii palju potentsiaalset vutipublikut. Mitte ühtegi halba sõna selle turniiri kohta. Lihtsalt kurb, et see potentsiaal ei ole koduliigas üldse rakendunud.
    Jalkaliit võiks võtta eeskujuks UEFA publikunumbrite eest premeerimise poliitika lõppenud U-19 finaalturniiril, saab klubi mingiks mänguks või hooajaks teatud arv publikut kokku, ootab klubi rahaline preemia.

    Sellepärast ka Jalkaliidult tasuta piletid ja korralik promo, ega niisama pingutatud, eesmärgiks seatud publikunumbrite täitmise eest pidavat Vutiliidu arvele lisanduma korralik boonuspapp, miinimum oli vist 30 000 pv., et preemiat UEFA-lt saada.

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Vutipidude probleemiks on see, et sa pead tulemas 3 tundi enne mängu oma templit nuiama mitte pole sul see eelnevalt käes juba.

    Leave a comment:


  • yheksa
    replied
    Millal need Starmani vutipeod ongi? Laupäeval kell 14 vöi 15? Mhmmm, okei. Mönus aeg perega kvaliteetajaks, ja tead, staadioniserv ei vöimalda kuidagi seda veeta.

    Aga see ei lähe üldse sellesse teemasse. Kiitus alaliidule, et tasuta pileteid jagati. Geniaalne.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Jagatagu meistriliiga mängudele ka tasuta pileteid ja küllap inimesi kohale imbuks.
    Kui pühapäeval oleks pidanud pileti ostma, poleks ilmselt pooltki seda massi kohal olnud.

    Ei, ma ei ütle, et peaks meistriliiga mängudele tasuta pileteid jagama, lihtsalt tahtsin välja tuua selle, miks oli tollel mängul nii palju pealtvaatajaid.
    Starmani vutipidudele on ju tasuta sissepääs, tehakse reklaami ja kohapealseid üritusi. Kuhu pealtvaatajad jäävad?

    Muidugi U-19 promo oli suurepäraselt tehtud ja see on ainult positiivne, et meil on nii palju potentsiaalset vutipublikut. Mitte ühtegi halba sõna selle turniiri kohta. Lihtsalt kurb, et see potentsiaal ei ole koduliigas üldse rakendunud.

    Leave a comment:


  • yheksa
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Otsi kohta, kus võõraste noortekoondiste mängud oleksid populaarsemad kui enda koduliiga mängud.
    Jagatagu meistriliiga mängudele ka tasuta pileteid ja küllap inimesi kohale imbuks.
    Kui pühapäeval oleks pidanud pileti ostma, poleks ilmselt pooltki seda massi kohal olnud.

    Ei, ma ei ütle, et peaks meistriliiga mängudele tasuta pileteid jagama, lihtsalt tahtsin välja tuua selle, miks oli tollel mängul nii palju pealtvaatajaid.

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Seda on siin juba enne ka välja toodud, aga vist ei jõudnud kohale - väidan, et kui esiteks on pilet põhimõtteliselt tasuta ja teiseks on mängu toimumine paari eelneva nädala jooksul inimeste teadvusesse viidud, tuleks igaks A-koondise mänguks vähemalt sama palju rahvast. Võrrelgem ikka võrreldavaid olukordi.

    Leave a comment:


  • Marts
    replied
    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    Ma söön 10 balti jaama beljashi järjest ära,ui Poola mängule 7864 inimest tuleb
    Kas publikut peab täpselt nii palju olema või annad ka mingi eksimisruumi?

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    no mul on selline kõva kahtlus et kas üldse meie A-koondist oleks tulnud sellise ilmaga 7864 pealtvaatajat vaatama. väga kurb ja mõtlemapanev fakt.

    vana eesti talupojamõistus ütleb et euroopa finaalturniiri finaalmängu saab siinsamas kodukamaral näha võibolla 1 kord elus, koondisemänge aga heal juhul mitu korda aastas...

    midagi kurba ega mõtlemapanevat siin küll pole.

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    Ma söön 10 balti jaama beljashi järjest ära,ui Poola mängule 7864 inimest tuleb

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas papagoi Vaata postitust
    Vähe rahvast - probleem
    Palju rahvast - probleem
    Ma pole kusagil kuulnud, et keegi KURTNUD oleks, et U19 mängudel palju rahvast oli. Küll aga on kaunis loogiline see, et selline pilt tekitab kodumaist jalgpalli südames hoidvatel inimestel õigustatud küsimusi - ja ootusi.

    Leave a comment:


  • papagoi
    replied
    Vähe rahvast - probleem
    Palju rahvast - probleem

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    no mul on selline kõva kahtlus et kas üldse meie A-koondist oleks tulnud sellise ilmaga 7864 pealtvaatajat vaatama. väga kurb ja mõtlemapanev fakt.

    Leave a comment:

Working...
X