320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas Marts Vaata postitust
    On kellelgi (nt statistikakunn kesal) äkki andmeid selle kohta, kui suur publikuhuvi on varasemate U19 EM finaalturniiride vastu olnud?
    Wikipediast saab selle info hõlpsalt kätte.

    Leave a comment:


  • Marts
    replied
    Tervist!

    On kellelgi (nt statistikakunn kesal) äkki andmeid selle kohta, kui suur publikuhuvi on varasemate U19 EM finaalturniiride vastu olnud?

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    Minupoolne küsimus oli ajendatud sellest, et mulle jäi Luigend silma enesekindlusega pallivaldamisel. Kuigi ta kaotas palle ja jäi passidega hiljaks suutis ta nii mõnegi vastasmängija just mängus Portugaliga kohvile saata. Ma ei ütleks küll ühegi Eesti u-19 mängija kohta, et nad olid hunnik sitta kuna peale seda kui viimati nägin Eesti noorte mängu kusagil 3-4 aastat tagasi oli koondise üldine tase pigem positiivne üllatus. Minu meelest tõestasid kõik platsilkäinud, et nad ei ole oma eakaaslastest füüsiliselt nii palju maha jäänud kui varasemad noortekoondised olid ja et kõigist neist võiks mängumees saada viitsimise ja asjaolude soodsal kokkulangemisel. Ehk seega--kuigi Luigend jäi ehk rohkem silma võib-olla just oma "väliste tundemärkide" pärast, oli teisigi mängijaid kelle panus platsil oli igati korralik, kuid keda nii lihtne identifitseerida polnud. Samas ütleksin, et pallivaldamise ja tehnika poolest oli Luigend meie parim, kuid võin ka eksida, sest ega noorte mänge pole just eriti tõsiselt jälginud.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    koondise kiituseks tuleb öelda, et vähemalt prooviti midagi teha, kuid jalgpalli mõistes on mängijatel kahe kõrva vahel pall. võib olla on tegemist meie "rahvuse" eripäraga, kes ligimest ei suuda, taha aidata ja see takistab meeskonnamängu... ebaterve huumor oli see kui hispaanlastega mängides vastane meie poisil platsil jalgu venitas ja meie omad (v.a. väravavaht) rahumeeli vahetusmeeste pingi juurde jooma läksid - paar astet kõrgem tase.

    Leave a comment:


  • jyriöö
    replied
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Lõpetage see Luigendi haipimine!!!

    Jäi passidega hiljaks ja viivitas ja kaotas palle.
    Üldiselt haige kuidas haibime mõne liigutuse pärast mõnda mängijat ja mõnda mängu.

    Euroopa mastaabis olime me treeneripingil ja väljakul suht kusikud.
    Sööduga hilinemine ja sellest johtuvad pallikaotused on ju alati tingitud mängija enda praagist ja mitte meeskonnakaaslaste võimest end avada ja mitte pead liiva alla peita, kui on vähenegi võimalus palli saamiseks, ei? Alati eksisteerib ju surve all olles võimalus sihitut pikka ette tampida, selmet vähemalt proovida mingigi lahendus leida, või mis. Ja veel, sama haige, kui on kellegi alusetu haipimine, on ka satsi mutta tampimine situatsioonis, kus ilmselgelt maadeldi paar kategooriat kõrgemas kaalus.

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Lõpetage see Luigendi haipimine!!!
    Mis ta kogu turna jooksul tegi?

    Esimsel mängul oli ta ju kui aus olla siis hunnik sitta või mis?
    Jäi passidega hiljaks ja viivitas ja kaotas palle.
    Üldiselt haige kuidas haibime mõne liigutuse pärast mõnda mängijat ja mõnda mängu.

    Euroopa mastaabis olime me treeneripingil ja väljakul suht kusikud. Ainukesed kes võivad oma mängu üle uhkust tunda on Klemmer ja Mets ja kohati ka Rättel.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ajad olid teised , ära unusta . Ja Operit pean mina siiani parimaks eesti väljakumängijaks ,kes avanes väga noorelt ja tegi tegusid . Aalborgis oli ta ebajumal , kellel oli oma fännklubi jne.
    Mulle meenub Aalborgi fännide ütlus, et ainult Zelinski ja Oper suudavad Taanis ilusaid väravaid lüüa. Ka mina pean Operit seni parimaks väljakumängijaks, kes Eestil olnud.

    Kuigi on lootust, et tulemas on veel parem(aid).

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    ma ei tea, kas just täpselt sama enesekindlaid liigutusi,
    aga Oper ja Kristal olid selles vanuses A-koondises,
    ka Piiroja oli debüteerides 19, kuid tema ampluaa keskkaitsjana on muidugi veidi teine

    P.S aga noortekoondis pole täiskasvanute oma ja
    nagu on öelnud ka võrkpalli- ja korvpallitreenerid:
    kui igast aastakäigust tuleks kasvõi üks uus nägu A-koondisse, oleks isegi väga hästi
    (Piiroja uhab oma 13-14a koondises ära ja dekaadi peale ikka üks anne sünnib, kes teda asendada suudab)
    Ajad olid teised , ära unusta . Ja Operit pean mina siiani parimaks eesti väljakumängijaks ,kes avanes väga noorelt ja tegi tegusid . Aalborgis oli ta ebajumal , kellel oli oma fännklubi jne.

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Zenjov ja Puri ka näiteks

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    Ok, Ojamaaga olen nõus, Kristalil pole ka enesekindlusest kunagi puudust tulnud, noort Operit kahjuks ei mäleta. Juhul kui koondisel mingi "jõulukingiturnee" see aasta plaanis, siis võiks minu arvates julgelt paar u-19 poissi preemiareisile kaasa võtta. Luigend jäi muidugi tänu oma karakterile silma, kuid oli teisi noori, kes tõsiselt tööd teha rügadsid. Kui ka koondis kokkuvõttes meeskonnana end tõestada ei suutnud on minu arvates siiski paar lootustandvat poissi silmapiiril. Esimene prioriteet nende puhul oleks välismaale mängima saamine ja koondisega võistlusreisil käimine aitaks ehk sellele kaasa

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas priity Vaata postitust
    kes praegustest A-koondise meestest tegi samas vanuses sama enesekindlaid liigutusi nagu praegu Luigend?

    ma ei tea, kas just täpselt sama enesekindlaid liigutusi,
    aga Oper ja Kristal olid selles vanuses A-koondises,
    ka Piiroja oli debüteerides 19, kuid tema ampluaa keskkaitsjana on muidugi veidi teine

    P.S aga noortekoondis pole täiskasvanute oma ja
    nagu on öelnud ka võrkpalli- ja korvpallitreenerid:
    kui igast aastakäigust tuleks kasvõi üks uus nägu A-koondisse, oleks isegi väga hästi
    (Piiroja uhab oma 13-14a koondises ära ja dekaadi peale ikka üks anne sünnib, kes teda asendada suudab)

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ajad olid teised
    seda kindlasti,
    uued mehitamata elualad vajasid noori tegijad,
    aga Euroopas läbilöömine oli siis vähemalt sama raske, sest jalgpall oma mängijateturuga oli sajandivahetuse paiku üsnagi ülekuumenenud, mängijaid liikus igas suunas

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas priity Vaata postitust
    Üldise hala hulgas küsiksin, et kas keegi võiks tuua mõne näite, et kes praegustest A-koondise meestest tegi samas vanuses sama enesekindlaid liigutusi nagu praegu Luigend?
    Ojamaa

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    Üldise hala hulgas küsiksin, et kas keegi võiks tuua mõne näite, et kes praegustest A-koondise meestest tegi samas vanuses sama enesekindlaid liigutusi nagu praegu Luigend?

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Algselt postitas adi zero Vaata postitust
    Kui meie parima aastakäigu koonidis oli selline...
    Parim see pole. Hea kui sellest pundist tekib 2-3 koondise algkoosseisukohaväärilist mängijat või pretendenti.

    Praegune U-17 suutis isegi mingisuguse mulje jätta ja jalgpalli mängida (3-4 päris tasemel mängumeest ning ülejäänudki olid sellised, et raske töö ja samm-sammult mõttetöö vigade parandamisega võivad nad asjalikuks mängumeheks saada), aga kindlasti on võimalik seegi punt perse keerata. Eks näis, kuidas nad oktoobris hakkama saavad valikmängudel (hunnik britte tuleb vastu).

    Leave a comment:


  • keemiainsener
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Pijpersi kõige ägedam liigutus oli 90. minutil teha topeltvahetus. Tõesti nagu aplaus selle imelise lükke peale, mis mängu pöörde tõi ja väljakule uut energiat.
    Väljakul oli sisuliselt parim koosseis eelmist kahte kohtumist arvesse võttes (v.a Kukebal minu silmis) ja Arno ei tahtnud kokkumänginud tiimi segi lüüa. Kuigi ehk oleks pidanud, sest juba 70' paiku küsis Lepistu vahetust kuna oli end nii ribadeks töötanud ning Anier oli midagi roppu. Vahetust aga mõistan, sest Arno tõi sümboolselt platsile need noored - Ustaal ja Pajunurm - kes polnud minutitki enne platsil käinud. Noh, et noormehed pärast klubis neidudele öelda saaksid, et mängisid EMil.

    Leave a comment:

Working...
X