320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Shparkz
    replied
    mäng peaks algama kell 20:00

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Palju tänane mäng jäi ? Teab keegi ?

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas spekter Vaata postitust
    **Kunn, jalkas talenditreeningud juba toimivad ning suvelaagris käis rekordilised 1185 last
    Seega alaliit saab raporteerida, et tulevik on helge!
    Seda ma tean juba ammu ,et jalkas need treeningud ja laagrid toimuvad.
    Sa ei lugend ridade vahelt ,et seda ma silmas pidasingi - sõprusmängude asemel hakkaks kokkutulekute pealt helget tulevikku ennustama Milleks vaja mängida ?

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    **Kunn, jalkas talenditreeningud juba toimivad ning suvelaagris käis rekordilised 1185 last
    Seega alaliit saab raporteerida, et tulevik on helge!

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Äkki hakkaks kah nii tegema nagu pedekossus ,et tulevad korra kokku loevad poisid üle ja siis spordiuudistes kuulutatakse ,et ala tulevik on helge .http://www.ohtuleht.ee/466378

    Leave a comment:


  • fatale
    replied
    Nõustun spekteriga 100% - poisid on head aga vajaliku suhtumisega tiimi ei ole olemasolevatest treeneritest ja nendest saanud ega ka paraku saamas.

    Parem hilja, kui mitte kunagi!

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    Murelikuks tegi juba kohtumine Floraga, kus nooremad mehed ilmutasid närvilisust ja kuidagi katkist suhtumist. Öeldakse, et poolel teel hobuseid ei vahetata, mulle tundub, emotsionaalsest kriisist aitaks välja vaid peatreeneri kohene vahetus.

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Finaalturniir on mõne kuu pärast ukse ees ja me saame mitte just kõige kõvema pundi käest haleda koslepi. Ma saan aru ,et meil pole korralikku sooja sisehalli . talvel jääme maha aga no krt, mehed nii palju peaksime ikka suutma mängida, et meid häbistavalt ei purustataks . Mis edasipääsust me siin räägime ,kui me ei suuda väravaidki lüüa.
    Suvel saime kaks korda Islandi käest väravate vahega 5-1.
    Hakake nüüd mulle tõestama ,et bla-bla-bla turniiriks oleme parimas vormis jne.

    Leave a comment:


  • fizth
    replied
    Eesti U-19 kaotas täna sõprusmängus Belgia eakaaslastele 6:0

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Praegu ju meil ongi selline vend pukis.

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Pasi Rautiainen?

    Leave a comment:


  • keemiainsener
    replied
    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Ma võrdleks temasuguseid treenereid Heino Endeniga, kes teoorias on jube kõvad aga see "miski" jääb puudu.
    Kui nüüd veel üks kossuparalleel sisse tuua, siis noortekoondisel on vaja hoopis oma Andres Sõpra.

    Leave a comment:


  • Keiss
    replied
    +1 valta, ise ka õppinud tema grupis.
    Ma võrdleks temasuguseid treenereid Heino Endeniga, kes teoorias on jube kõvad aga see "miski" jääb puudu.
    Ilmselt liigne keskendumine teooriale segabki.
    Samas on meil kedagi paremat võtta? Ja vbla veel areneb, noor ju alles. Franki aeg on möödas.

    Leave a comment:


  • valta
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    U19 saab siis uue treeneri. EM tehakse veel Franki juhendamisel.
    http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=3411
    Ei ole kindel kas Jalka Liit ikka hästi teeb, Karla võib olla jube hea teooria mees (isegi tema gruppis õppinud), aga meeskond mängima ta ei oska panna. Näiteks kasvõi viimane katsumus Nõmmel - kõik mehed lihtsalt ei ole treeneriks loodud.Peale hullu analüüsivõime vaja veel miskit ja seda Karlal ei tundu olevat. Loomulikult oli ta ka varem Arno lemmik - võibolla siin iva ??

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    U19 saab siis uue treeneri. EM tehakse veel Franki juhendamisel.
    http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=3411
    Väga bro ,Karla saab hakkama küll.Sakslane on oma töö teinud ja rahu temaga . U -21 mängud Piiteris võib kanda ebaõnnestumiste kilda. Nii nõrgad me olla ei tohiks ,et igasugu endiste liiduvabariikide satsidelt ära saame .Kusjuures meie oleme 52. kohal ja kõik need välja arvatud Venemaa on meist reitingus ligi sada kohta kaugemal.

    Leave a comment:

Working...
X