320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Wingback
    replied
    rallikas, ma olen nõus sellega et vastasmängijate individuaalsed karjäärid on paremad, kui meie meestel, aga kohe kuidagi ei nõustu sellise 'valge rätiku ringi viskamisse' juba enne matšide algust. Kuuluvus - muda, leppige! Ei!
    Ümberringi on väikerahvusest koondisi piisavalt selleks, et mõista palju parema käekäigu võimalikkust. Meil on varem hästi läinud küll ja mingi õnneelement on nendes asjades siiski minimaalne tegur.

Leave a comment:

• karl91
    replied
    Ideetu igav mang.
    Niinimetatud mudaliigasse kukkumine igati oigustatud.

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Ausalt öeldes ma ei mõista mis ulmelist taset te siin Eesti koondiselt nõuate? 2010-11 kordust, kus terve sats mängis kodujalgpalli välismaal ja meil olid ründajad kes oskasid lüüa? Koondise keskmine vanus oli oma parimais aastais ning õnnejumal kohati ka meie poolt (loe: alagruppis).

Vaadake millistest liigadest tulevad oma koondisesse mängima Kreeka, Ungari ja Soome. Iga riigi koduliiga on juba meist kõvem rääkimata meeste välisklubidest.

Kreeka: Arsenal, Roma, Benfica, Marsseille ning kodused hiiud Olympiakos, Ateena AEK, PAOK.
    Ungari: Leipzig, Hoffenheim, Bologna, Kiiev Dünamo, Astana ja kohalikud suured
    Soome: Augsburg, Sporting Gijon, Norwich, Bate, Leverkusen, sh ainult üks mängija HJKst.
    Eesti: 5 Soomes, 4 Norras ja Poolas. Välja jäävad hetkel ainukese suurliiga mängijana Klavan ja Mets.

See tase ja kvaliteet kus meie vastased igal nädalal mängivad on juba kordi ja kordi kõrgem kui meie meestel ning ainukene reaalne relv millega on meil võimalik Ungarit, Soomet ja Kreekat võita on väga hea sisekliima. Natukene õnne ka juurde ning siis on kõik võimalk. Läbi hea sisekliima jõudsime ka play-offi 2011 sügis, kuid kui natukene paremas mentaalses seisus koondis on vastas, siis mängitakse meid individuaalselt juba üle.

Kui me mängiksime nende iga vastasega 10 mängu, siis tulemuste korrelatsioon võiks olla enamvähem 1-3-6. Selletõttu ei olegi D-liigasse langemine katastroof, sest lihtsalt vastase kvaliteet on parem.

Leave a comment:

• Jormma
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Need mehed on vigastatud.
    minuarust tegi eesti viimati ilma nende meesteta väga südika mängu, individuaalsete eksimuste pealt kärises ainult...

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Kui Ungari meeskond rääkib, et nende jaoks oleks D liigasse kukkumine kohutav, siis meie koondise figuuride väljaütlemised on justkui et "see on kehva aga noh, mis teha" ...
    Krt selline asi lõhnab kokku ikkagi ambitsioonide, häälestatuse ja suhtumise erinevuste järele!

Okei, see Rahvuste Liiga on veel veidi x asi, aga naabrid näe, lõikavad sellest pigem kasu. Olen meie mängupilte näinud ja need ei ole olnud hirmsad, aga kuidagi piduris oleme minuarust ja on selge segadus selles, et mis on ikkagi meie parim lineup ja kus on need mehed, siis kui neid vaja on! Vb olen ülekohtune, aga mingid käärid siin on.
    Need mehed on vigastatud.

Leave a comment:

• Wingback
    replied
    Kui Ungari meeskond rääkib, et nende jaoks oleks D liigasse kukkumine kohutav, siis meie koondise figuuride väljaütlemised on justkui et "see on kehva aga noh, mis teha" ...
    Krt selline asi lõhnab kokku ikkagi ambitsioonide, häälestatuse ja suhtumise erinevuste järele!

Okei, see Rahvuste Liiga on veel veidi x asi, aga naabrid näe, lõikavad sellest pigem kasu. Olen meie mängupilte näinud ja need ei ole olnud hirmsad, aga kuidagi piduris oleme minuarust ja on selge segadus selles, et mis on ikkagi meie parim lineup ja kus on need mehed, siis kui neid vaja on! Vb olen ülekohtune, aga mingid käärid siin on.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Novembri asemel on plaan mängida uue aasta alguses.

Leave a comment:

• Mattis98
    replied
    Algselt postitas dnb Vaata postitust
    Reim lubas ka Vaštšukile ja Lepikule kunagi vähemolulises mängus võimaluse anda.
    Kas sel aastalõpul ka mingi turnee tehakse?
    Vahepeal olevat juttu olnud Kesk-Aafrikast.

Leave a comment:

• dnb
    replied
    Reim lubas ka Vaštšukile ja Lepikule kunagi vähemolulises mängus võimaluse anda.
    Kas sel aastalõpul ka mingi turnee tehakse?

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Viimaseks kaheks Rahvuste liiga mänguks võiks koondisse kutsuda Koskori ja U-21 mehi.
    Kui Ungariga läheb nagu läheb, saaks Kreeka vastu noorematele ja värskematele võimalust anda

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas El President Vaata postitust
    Helsingis mängitakse vist olümpiastaadionil? On see kunagi täis tulnud?
    https://fi.wikipedia.org/wiki/Luette...#2010%E2%80%93

90ndatel tuli päris tihti täis. Viimasel kümnendil ainult Hispaania ja Prantsusmaa vastu.

90ndatel oli soomel Hyypiä ja Litmanen ja mõned muudki. Eks siis olid veidi teised ajad.

Leave a comment:

• El President
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Esmaspäeva õhtul? Kreeka vastu? Helsingist väljas? Ei imesta. Soomes kotib koondise käekäik inimesi sama palju kui Eestis. Lihtsalt inimesi on 4x rohkem
    Helsingis mängitakse vist olümpiastaadionil? On see kunagi täis tulnud?

Tegelikult oli Tamperes päris palju rahvast, aga mõned täiesti tühjad sektorid rikkusid üldmulje, sest olid väravalöömise taustaks. Pluss veel need kergeraksu rajad.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas El President Vaata postitust
    panin kokkuvõttest tähele, ei Soome koondis ei suutnud suure edu harjal isegi Tampere staadionit (kuusteist koma midagi kilo) päris täis tõmmata. ometi linnas elanikke rohkem kui kahe Tartu või poole Tallinna jagu ja rahval raha kah nagu oleks.
    Esmaspäeva õhtul? Kreeka vastu? Helsingist väljas? Ei imesta. Soomes kotib koondise käekäik inimesi sama palju kui Eestis. Lihtsalt inimesi on 4x rohkem

Leave a comment:

• El President
    replied
    panin kokkuvõttest tähele, ei Soome koondis ei suutnud suure edu harjal isegi Tampere staadionit (kuusteist koma midagi kilo) päris täis tõmmata. ometi linnas elanikke rohkem kui kahe Tartu või poole Tallinna jagu ja rahval raha kah nagu oleks.

Leave a comment:

• Jaan95
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?
    Eks see olegi ajakirjanduse mõju. Kui ajakirjanikud fännid maasse tambivad, siis ei tohigi ju neile kaasa laulda.

Leave a comment:

Working...
X