320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Cooked
    replied
    Väga hea atmosfääriga mängudest meenuvad veel 2011 Põhja-Iirimaa (hümn eriti!) vastu ja 2014 Sloveenia vastu, kus pärast Ats Purje väravat oli katus pealt lendamas.

    Laulurahva kõrval nimetame ennast ka ju vaoshoituteks, seda ei tasu unustagi. Ka mina olen tundnud, et vot nüüd tahaks täiest kõrist kaasa laulda "Tulen tagasi sealt võitjana...", aga ebapiisav meelekindlus - ja mis seal salata, ka lauluhääl - on mind enamasti takistanud. Hümnigi ajal tunneb ju eestlane, et nüüd on küll see koht, kus kaasa laulda, aga mis saab siis kui kõrvalolija mind kuuleb? Et laulurahvas oleme kindlasti, kuid häbelikud kah. Jalgpallini on veel minna..

    Sellest teemast natuke eemale puigeldes, tahtsin natuke mõtiskleda skooride üle Pehrssoni ja Reimi aegadel. Nagu oleks ju sisuliselt samad - domineerivad ühe- ja kaheväravalised kaotused. Mina jällegi näen Reimi aja mängudes kuidagi rohkem loogilisust, mis on küll kaugel heast mängust, kuid ei ole ka mööda etteantud rööpaid sõitev. Ja kuigi õnne taha ajamine ei ole kõige parem, siis kurat kurat küll, ei vea ikka üldse meil viimastel mängude kah. Eriti pean silmas Kostja lööki, mis soomlasele kuhugi kuklasse vms lendas ja Aksalu õnnetut tegutsemist väravaolukorras. Kas Aksalule oleks alternatiivi? Lepmetsa ma väga ei usaldaks, samas on Meerits end koondise eest mitmeid kordi heast küljest näidanud, nt meenub 3:0 võidumängus Horvaatia vastu mitu head tõrjet. Aksalu siiski võiks postide vahele jääda, ei näi need varuväravavahid hetkel midagi juurde andvat.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    suht suur huvi on tulla staadionile vaatama koondist, kes ei oska, istudes entitled fännide kõrval, kes õpetavad, kuidas peab kaasa elama. nii jätkata, mehed!

    aastate pikkust möla ja hala, miks keegi staadionile ei tule ning siis tullakse selliste mõttevälgatustega lagedale. nii jätkata, mehed...

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    see, kui palju publikut ja mis meeleolus staadionile tuleb, sõltub ju otseselt tulemustest. oleks septembris null-ühtede asemel viike-võite nopitud, saanuks selle foonilt ka tribüünid nüüd täis. paraku pole viimasest ajast midagi meeliülendavat meenutada. mingi kriitiline mass tuleb alati kohale, aga muu rahvas mitte. jalgpall ei ole meil endistviisi rahvussport, olgugi et harrastajaid võib paberite järgi kõige rohkem olla. laulurahva müüt on rohkem laulupidude teema.

    Leave a comment:


  • denisss
    replied
    Seda, et 10k inimest tulevad staadionile laulma ja täiest kõrist kaasa elama, on sama naiivne loota, nagu tütarlapsel hollika vipist leitud nägusa kuti audisse istudes, et ju teda huvitab, kuidas tal esimese kursuse filosoofia loengus läks.


    Peale paari-kolme tuhande masohistist vutihullu ei tule vist keegi vabatahtlikult vaatama, kuidas me silindrit läbi kolmnurga üritame suruda.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    ja muidugi mind ajab veelgi rohkem naerma, kui mingi kummaline arusaam on tekkinud, et räägitakse, et me oleme ilge laulurahvas ja värki ja tahame ja oskame jöriseda lambist, kuid miskipärast ma ei ole seda kordagi tundnud meie vutiväljakul. vahepeal on tunne, et paljud tulevad golfi vaatama või tennist kasvõi, kus jalg ülepõlve naudime pirukat ja kohvi ja ongi tore olla. bshit.
    Praegu on lihtsalt sitt seis nii tribüünidel, kui palliplatsil.
    On olnud väga vägevaid atmosfääre, vs. Serbia 2011, vs. Holland 2013 näiteks. Esimene mäng neist oli veel mingisugusel eriti perses lumeõhtul märtsikuus vms. Aga eks oli siis ka mida vaadata ja rahvas tuli koondisele paremini taha.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?
    Ja vastupidine mälestus ...
    Kunagi sai Hollandis Groningeni staadionil olude sunnil, kuna staadioni ultra- ja tavatribüünid olid välja müüdud ning must turg sealkandis puudus, VIP-i pilet soetatud.
    Istusime kamraadiga veits igavledes tüünes rahasektoris, rüüpasime õlut, kimasime sigaretti, kõrval istusid hollandlasest valgekraest isa sõbra ja kahe poisiussiga.
    Mudilased ragistasid flaamikeelselt omavahel poisiasju ja aktiveerusid ainult siis, kui kaugemal paiknev ultrasektor laulu üles võttis. Isa sõbraga jätsid igakordselt mängu kommenteerimise ja vaatasid heldinult pealt, kuidas poisid fännilaule kaasa jorisesid.

    Leave a comment:


  • rainis007
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?
    Teatris käimisest prolly... seal nagu kaasa joriseda pole ilus

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    +1

    Mulle isiklikult meeldivad need geeniused, kes tulevad JH sektorisse ja teevad nägusi ja virisevad, et seal inimesed seisavad/joovad õlut/karjuvad ja sadahäda, viimane mäng soomega seisin järjekorras vetsus ja kuulsin, kuidas kaks tüüpi kurtsid, et nad ei näe midagi, sest inimesed seisavad. võtsin peast kinni endalt ja mõtlesin endamisi, mida ma just kuulsin. müstika.
    Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ilmselt võtame 3, 4 tükki väljatäna. Laseme kolmekümnel Ungarlasel oma 1000 pealise publiku ülelaulda. Pârast oleme rahul kui head reklaami ja muud tööd me teeme. Suudame 420 000 Tallinlasest ja 1.3 millionilisest elanikkonnast meelitada staadionile 5k publikut naabriga mängus ja täna ma vöin ennustada juba hommikul naeruväärset summat. 200 korda raadios ja 31 kohas reklaam, done. Loodetavasti meie ründaja pannakse veel kaugemale vastase värava alla üksiseisma ja Aksalu saab pomm lööke rohkem harjutada. Äkki täna tuleb ära !!!
    NB! Kui te isegi tulete täna staadionile ärge jumala eest häält tehke. Ärge üldse näidake kuidagi viisi, et te vöiks Eesti poolt olla. Vöimalikult vaikselt ja tähelepandamatult laske aeg mööda. Köige parem on poolaegadel olla piruka järtsus. Saab vähemalt peale mängu midagi kommenteerida foorumis.
    +1

    Mulle isiklikult meeldivad need geeniused, kes tulevad JH sektorisse ja teevad nägusi ja virisevad, et seal inimesed seisavad/joovad õlut/karjuvad ja sadahäda, viimane mäng soomega seisin järjekorras vetsus ja kuulsin, kuidas kaks tüüpi kurtsid, et nad ei näe midagi, sest inimesed seisavad. võtsin peast kinni endalt ja mõtlesin endamisi, mida ma just kuulsin. müstika. ja muidugi mind ajab veelgi rohkem naerma, kui mingi kummaline arusaam on tekkinud, et räägitakse, et me oleme ilge laulurahvas ja värki ja tahame ja oskame jöriseda lambist, kuid miskipärast ma ei ole seda kordagi tundnud meie vutiväljakul. vahepeal on tunne, et paljud tulevad golfi vaatama või tennist kasvõi, kus jalg ülepõlve naudime pirukat ja kohvi ja ongi tore olla. bshit.

    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Ilmselt võtame 3, 4 tükki välja täna. Laseme kolmekümnel ungarlasel oma 1000 pealise publiku ülelaulda. Pârast oleme rahul kui head reklaami ja muud tööd me teeme. Suudame 420 000 Tallinlasest ja 1.3 millionilisest elanikkonnast meelitada staadionile 5k publikut naabriga mängus ja tänaseks ma vöin ennustada juba hommikul naeruväärset summat. 200 korda raadios ja 31 kohas reklaam, done. Loodetavasti meie ründaja pannakse veel kaugemale vastase värava alla üksiseisma ja Aksalu saab pomm lööke rohkem harjutada. Äkki täna tuleb ära !!!
    NB! Kui te isegi tulete täna staadionile ärge jumala eest häält tehke. Ärge üldse näidake kuidagi viisi, et te vöiks Eesti poolt olla. Vöimalikult vaikselt ja tähelepandamatult laske aeg mööda. Köige parem on poolaegadel olla piruka järtsus. Saab vähemalt peale mängu midagi kommenteerida foorumis.

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Viimane ametlik mäng, kus vastas polnud kääbusriik (loe Gibraltar või San Marino) ja Eesti suutis lüüa kaks väravat oli 6. september 2013. Vastaseks Holland. Peale seda on 21 mängus jäädud nullile nüüdseks 15 korda. Martin Reimi käe all on 9 ametlikus mängus (taaskord ei loe Gibraltarit sisse) oldud eduseisus kokku ühe minuti- see mäng, kui Käit lõi 90ndal minutil 1:0 võiduvärava Küprose vastu.

    Ma ei tea, kuidagi kusine ju?

    vs Soome 0:1
    vs Soome 0:1
    vs Kreeka 0:1
    vs Bosnia 1:2
    vs Küpros 1:0
    vs Kreeka 0:0
    vs Belgia 0:2
    vs Belgia 1:8
    vs Kreeka 0:2
    Persson =>Reim
    vs Bosnia 0:5
    vs Šveits 0:1
    vs Inglismaa 0:2
    vs Sloveenia 0:1
    vs Leedu 1:0
    vs Šveits 0:3
    vs Inglismaa 0:1
    vs Leedu 0:1
    vs Sloveenia 1:0
    Rüütli => Persson
    vs Rumeenia 0:2
    vs Türgi 0:2
    vs Ungari 1:5
    vs Holland 2:2 (6. september 2013)
    Lisasin peatreenerid ka.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Viimane ametlik mäng, kus vastas polnud kääbusriik (loe Gibraltar või San Marino) ja Eesti suutis lüüa kaks väravat oli 6. september 2013. Vastaseks Holland. Peale seda on 21 mängus jäädud nullile nüüdseks 15 korda. Martin Reimi käe all on 9 ametlikus mängus (taaskord ei loe Gibraltarit sisse) oldud eduseisus kokku ühe minuti- see mäng, kui Käit lõi 90ndal minutil 1:0 võiduvärava Küprose vastu.

    Ma ei tea, kuidagi kusine ju?

    vs Soome 0:1
    vs Soome 0:1
    vs Kreeka 0:1
    vs Bosnia 1:2
    vs Küpros 1:0
    vs Kreeka 0:0
    vs Belgia 0:2
    vs Belgia 1:8
    vs Kreeka 0:2
    vs Bosnia 0:5
    vs Šveits 0:1
    vs Inglismaa 0:2
    vs Sloveenia 0:1
    vs Leedu 1:0
    vs Šveits 0:3
    vs Inglismaa 0:1
    vs Leedu 0:1
    vs Sloveenia 1:0
    vs Rumeenia 0:2
    vs Türgi 0:2
    vs Ungari 1:5
    vs Holland 2:2 (6. september 2013)

    Leave a comment:


  • Jeti88
    replied
    Võrgukoondis mängib EM kvalit, mille nad stabiilselt ka läbivad. Nad mängisid maailmaliigat, olid ühe võidu kaugusel MM-piletist jne jne. Samal ajal jalkakoondis...oeh...teate isegi...
    Jalkaliit supleb rahas võrreldes võrguliiduga aga mõned otsused on kohati nii fucked up, et paha hakkab.

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    Eelmisel balti turniiril oli Lillekülas sellesama Läti vastu alla 2k pealtvaataja.

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Hetkel on nii ,et mingi võrkpall toob välismängule 2000 fänni aga me saame kodus Arenale sama palju . Tahaks näha palju septembris soome läheb ?
    Hmm, see on omaette viktoriiniküsimus, milla Tallinnas peetaval koondisemängul viimati 2000 vaatajat oli.

    Leave a comment:

Working...
X