320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• asdf
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Seda nagunii. Puhas mängu ärasittumine.

Aga minu meelest võiks punase anda siis, kui mängija otseselt lõhub või käega tõrjub tühjast ära vms. Hetkel on nagu ikkagi 95% vigadest punased. Aga olgu.
    Sellest reeglimuudatusest on vale mulje kujunenud. On väga vähe olukordi, kus uue reegli järgi kohtunik ei pea andma punast ehk endiselt 95% viimase lootuse vigadest, kus määratakse penalti, lõpevad ka punasega.

Leave a comment:

• Jormma
    replied
    Malta - šotimaa

https://www.youtube.com/results?sp=C...+national+team

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust

Fail oli lihtsalt selles, et mingit pennalt ja punast selles olukorras ei olnudki. Täiesti tühjast kohast antud.
    Seda nagunii. Puhas mängu ärasittumine.

Aga minu meelest võiks punase anda siis, kui mängija otseselt lõhub või käega tõrjub tühjast ära vms. Hetkel on nagu ikkagi 95% vigadest punased. Aga olgu.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Samas seisul 1-2 mõtles kohtunik penalti ja punase välja. Mis on saanud sellest reeglimuudatusest, et topeltkaristust ei määrata. Siiamaani pannakse tuimalt punaseid.
    Punast ja pennalt korraga ei anta minu meelest siis, kui kohtuniku hinnangul üritab kaitsja olukorras palli mängida. Ju siis leidis, et ei üritanud.

Fail oli lihtsalt selles, et mingit pennalt ja punast selles olukorras ei olnudki. Täiesti tühjast kohast antud.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Malta poisid said šotlaste käest korraliku ketuka ikka. 1-5 ja lõpetasid 9 mehega.
    Samas seisul 1-2 mõtles kohtunik penalti ja punase välja. Mis on saanud sellest reeglimuudatusest, et topeltkaristust ei määrata. Siiamaani pannakse tuimalt punaseid.

Leave a comment:

• mjaasa
    replied
    Laupäeval õnnestus A le coqi läheduses olla, kui koondisel oli trenn. Enda jaoks üllatusena harjutati pärisstaadionil mängimist, kui mängulise harjutuse ajal lasti kõlaritest väga valjult "fännide kisa".
    Loodetavasti mitte seda "fännide kisa", mis oli rannastaadionil toimuvas mängus.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Laupäeval õnnestus A le coqi läheduses olla, kui koondisel oli trenn. Enda jaoks üllatusena harjutati pärisstaadionil mängimist, kui mängulise harjutuse ajal lasti kõlaritest väga valjult "fännide kisa".

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Malta poisid said šotlaste käest korraliku ketuka ikka. 1-5 ja lõpetasid 9 mehega.

Leave a comment:

• chac
    replied
    Obertani isiklik panus vestluse sisukamaks muutmisel

Algselt postitas Obertan Vaata postitust

Võta kokku ennast.

Leave a comment:

• vincent
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Ma nüüd loodan, et uue särgi tulekuga hinnatakse vana särk(mis minu hinnangul on ilus, krae ja nööbid 5+) kõvasti alla ja ma siis lõpuks raatsin selle osta omale
    Noh, ma olin oma mõtetega täpselt samas paadis ja kuna sattusin äsja poes Sportlandi uksest mööda kõndima, siis mõtlesin, et vaataks sisse. Ennäe, miinus 30% kõik Eesti särgid. Päris värskendav oli kuue kümbi asemel neli maksta Üleliia palju neid särke seal ei rippunud ega ripu vist üheski muus Sportlandis peale aleka oma, et targem oleks ilmselt siva teha, kellel huvi on.

Leave a comment:

• risto
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Ma nüüd loodan, et uue särgi tulekuga hinnatakse vana särk(mis minu hinnangul on ilus, krae ja nööbid 5+) kõvasti alla ja ma siis lõpuks raatsin selle osta omale Uus näeb välja nagu soliidne koondise treeningsärk. Eks näis, ehk on nimede ja numbritega natuke soliidsem.
    Tondil Nike Outletis oli vahepeal koondise L\XL suuruses särgid päris soodsad...

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Minu meelest on probleem ka selles, et väljakul on korraga liiga palju kaitsva suunitlusega mängijaid. Malta vastu oli põhis 7 väljakumängijat, kes olid kas kaitsjad, kaitsvad poolkaitsjad või ääred, kes on tegelikult kaitsjad oma iseloomult ja mänguoskustelt. Ja siis ongi rünnakuga kööga, kui peab vastast ette võtma või rünnakul individuaalsetele oskustele panustama. Kas tõesti pole paremaid variante?

Ma usun jätkuvalt, et ründavat mängijat on oluliselt lihtsam vajadusel kaitsma õpetada, kui et kaitsvat mängijat vajadusel ründama õpetada. Viimasel juhul ongi tulemuseks see lõputu impotentsus, mida juba enam-vähem paar aastat ründes näha on olnud.

Aga noh, eks filosoofid teavad taaskord paremini. Äärtel mängivad "parimad valikud".

Leave a comment:

• LeeRomeno
    replied
    Mänguplaan mänguplaaniks, mis Malta mängus vähemalt 5-6 korral silma jäi on see, et isegi kui üritatakse ette võtta, siis on see lihtsalt niivõrd naeruväärne üritus, et loomulikult mingit teravust sellega ei saavutata. Ainult Zenjovil õnnestus paar korda vähemalt 1st vastasest mööda saada ja Sappinen tegi ka suht okey pöörde korra. Ehk siis ma poleks päris kindel, et Pehrsson on lubanud kõik mängijad pingile istutada kui nad 1v1 teevad, aga lihtsalt ei osata seda teha. Vassiljev oli ka päris halb ja no tema mängu sujumisest on juba aastaid sõltuv olnud ka koondise heaolu.

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Haha, palun salvestage Obertani tegu ära! Aasta tipphetk 2016.
    Ma isegi ei viitsinud seda läbi lugeda..

Igatahes, kui nüüd teemas püsida, siis kuulasin täna maale sõites viimast Kolmast Poolaega ja tundub, et tõesti on lihtsalt hetkel meie nõrkus lisaks meeste tasemele ka mänguplaan. Kas asi on Perhssonis või muus ei tea, aga tundub, et meeskond on eelkõike ründeosakonnas lihtsalt nii hambutuks lihvitud. See algusest peale moodustatud 4-1-4-1 taktika tundub jube tore ja justkui meile omane, aga see on ründeosakonnas meestelt võtnud täielikult võimaluse ja võimekuse. Keegi meie äärest ei julge justkui palliga vastaseid 1-1 ette võtta, mänguplaan ei luba? Ja kui siis tulevad teisest lainest äärekaitsjad oma palle kasti riputama, pole meil mehi õigetes tsoonides.

Ühesõnaga ei tööta.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Haha, palun salvestage Obertani tegu ära! Aasta tipphetk 2016.

Leave a comment:

Working...
X