320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Angelo, ma palun täiesti siiralt, lase kellelgi eesti emakeelega inimesel endale postitusi enne tõlkida, kui neile vastates barrikaadidele lendad. Praegu lendasid sa mu jutu mõttest jälle sajaga mööda ja tõlgendad mu kirjutatut isikliku rünnakuna.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Angelo, ma palun täiesti siiralt, lase kellelgi eesti emakeelega inimesel endale postitusi enne tõlkida, kui neile vastates barrikaadidele lendad. Praegu lendasid sa mu jutu mõttest jälle sajaga mööda ja tõlgendad mu kirjutatut isikliku rünnakuna.
      Ma arvan et keel pole probleeme. Vahemalt tavaliselt pole. Aga äkki kui midagi sina või keegi teine ei nõustu siis on.
      Palun leppige ära. Vanasti inglise keele jutt te tahtnud lugeda...

      Kommentaar


        On, paraku. Vähemalt sinu ja minu vahel ei ole see esimene kord, kui sa suvalises kohas solvunult asju ja lauseid loopima hakkad. Praegu on sama lugu. Dickhead oli kõnekujund, mitte sinu pihta suunatud solvang. Kuigi kiusatus solvanguteks on teinekord päris tugev.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          On, paraku. Vähemalt sinu ja minu vahel ei ole see esimene kord, kui sa suvalises kohas solvunult asju ja lauseid loopima hakkad. Praegu on sama lugu. Dickhead oli kõnekujund, mitte sinu pihta suunatud solvang. Kuigi kiusatus solvanguteks on teinekord päris tugev.
          Jah, aga see ongi mina kellega nüüd räägid, siiski ma võtan seda nagu 'et vaata, kui teed seda, oled dickhead, vastupidi...'.
          Ok, las olla...jutt juba pikk.

          Kommentaar


            kaitseliinist rääkides, päris palju käriseb viimasel ajal ka klavani pealt, best before hakkab läbi saama(?), vigastused ja asjad... aga eks ta ju ka otsapidi piiroja-rähni aegade mees.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              kaitseliinist rääkides, päris palju käriseb viimasel ajal ka klavani pealt, best before hakkab läbi saama(?), vigastused ja asjad... aga eks ta ju ka otsapidi piiroja-rähni aegade mees.
              Mõni täpsem näide?

              edit: BIH vastu niivõrd ei päde, sest tegu oli kogu kaitsetöö kollapsiga.

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                kaitseliinist rääkides, päris palju käriseb viimasel ajal ka klavani pealt, best before hakkab läbi saama(?), vigastused ja asjad... aga eks ta ju ka otsapidi piiroja-rähni aegade mees.
                Irw? Ja Klopp muidugi sõlmib sellise langeva komeediga 3+1 lepingu. Ma loodan, et see on vaid ajutine aju halvatus sul, mitte eluaegne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas szandor Vaata postitust
                  Mõni täpsem näide?

                  edit: BIH vastu niivõrd ei päde, sest tegu oli kogu kaitsetöö kollapsiga.
                  portugali mäng, kus kärises ikka päris mitu korda tema pealt. veelgi enam, kaptenina ta ei suutnud ka kuidagi kaaslasi innustada/juhendada, et sellele kaosele piir panna.
                  ja suvisest ajast veel midagi, ei mäletagi enam täpselt kas baltiturniiril vms ka ei olnud näha enam vana head kindlat klavanit. seega - ei ole päris nii et ainult 1 juhuslik ebaõnnestunud mäng.

                  ega ma arvagi et meil otseselt kedagi tema asemele panna(tänase seisuga), aga võibolla kapteniroll on äkki liiast.
                  motivaatori ja võistkonna eneseusalduse taastajana platsil raskel hetkel ta ehk lihtsalt liiga nõrk?
                  Seda enam et meil teine loomulik valik kapteniks Vassiljevi näol olemas.

                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Irw? Ja Klopp muidugi sõlmib sellise langeva komeediga 3+1 lepingu. Ma loodan, et see on vaid ajutine aju halvatus sul, mitte eluaegne.
                  ons maailmas mõni treener kes poleks kunagi ühtegi halba lepinguid teinud? või on Klopp esimene?
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    portugali mäng, kus kärises ikka päris mitu korda tema pealt. veelgi enam, kaptenina ta ei suutnud ka kuidagi kaaslasi innustada/juhendada, et sellele kaosele piir panna.
                    ja suvisest ajast veel midagi, ei mäletagi enam täpselt kas baltiturniiril vms ka ei olnud näha enam vana head kindlat klavanit. seega - ei ole päris nii et ainult 1 juhuslik ebaõnnestunud mäng.

                    ega ma arvagi et meil otseselt kedagi tema asemele panna(tänase seisuga), aga võibolla kapteniroll on äkki liiast.
                    motivaatori ja võistkonna eneseusalduse taastajana platsil raskel hetkel ta ehk lihtsalt liiga nõrk?
                    Seda enam et meil teine loomulik valik kapteniks Vassiljevi näol olemas.


                    ons maailmas mõni treener kes poleks kunagi ühtegi halba lepinguid teinud? või on Klopp esimene?
                    Sa peksad ikka korralikult segast hetkel - huvitav kas Messi oleksid ka maha müünud, kui Tata Martino oli Barcelona peatreener ja mängupilt ei sujunud?

                    Probleem nr 1 on süsteemis, mitte isikkoosseisus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      veelgi enam, kaptenina ta ei suutnud ka kuidagi kaaslasi innustada/juhendada, et sellele kaosele piir panna.
                      motivaatori ja võistkonna eneseusalduse taastajana platsil raskel hetkel ta ehk lihtsalt liiga nõrk?
                      Seda enam et meil teine loomulik valik kapteniks Vassiljevi näol olemas.
                      olles Bosnia mängu näinud, siis ise ei taju kerget vasturääkivust siinkohal?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Sa peksad ikka korralikult segast hetkel - huvitav kas Messi oleksid ka maha müünud, kui Tata Martino oli Barcelona peatreener ja mängupilt ei sujunud?

                        Probleem nr 1 on süsteemis, mitte isikkoosseisus.
                        just-just. kui sul käes haamer siis tunduvad kõik probleemid olevat naelad
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          just-just. kui sul käes haamer siis tunduvad kõik probleemid olevat naelad
                          Vastupidi: kui sul on käes naelad, siis pahtlilabidaga neid seina ei löö!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            olles Bosnia mängu näinud, siis ise ei taju kerget vasturääkivust siinkohal?
                            okei võibolla pole ka vassiljev õige mees, lihtsalt pakkusin alternatiivi.
                            aga ikkagi, kas ma olen siis ainuke kelle meelest klavani kaptenlus pole päris sellisest klassist nagu mitte väga ammu nx piiroja oma? kelle tahtejõule raskel hetkel saab loota, kelle otsa meeskond vaatab kui asjad ei kulge päris nii nagu peaks?
                            treener treeneriks, aga lõppkokkuvõttes on ju ikkagi mängijad platsil need kelle pea ja jalad - ja süda - peavad töötama.
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Mõnes mõttes olen ma sinuga täitsa nõus küll, aga asi on pigem selles, et Piiroja-Poomi masti hullu põlemisega mehi sünnibki harva, veel harvemini jagub neid meie koondisesse. Praegusest seltskonnast, leian, on Klavan siiski parim valik.

                              Muuhulgas aga on nende põlemise-meeste nappus hetkel minu arvates üks üsna oluline probleem koondises. On küll mehi, kellel mängides iseenesest kirest puudu ei jää, aga nad pole samas koondises kerkinud sellisesse rolli, mis lubaks vajadusel kõigi teiste peale käratada või kasvõi riietusruumis vahel korra lapiti vastu kapiust lajatada.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                okei võibolla pole ka vassiljev õige mees, lihtsalt pakkusin alternatiivi.
                                aga ikkagi, kas ma olen siis ainuke kelle meelest klavani kaptenlus pole päris sellisest klassist nagu mitte väga ammu nx piiroja oma? kelle tahtejõule raskel hetkel saab loota, kelle otsa meeskond vaatab kui asjad ei kulge päris nii nagu peaks?
                                treener treeneriks, aga lõppkokkuvõttes on ju ikkagi mängijad platsil need kelle pea ja jalad - ja süda - peavad töötama.
                                Siit võibki see põhiküsimus välja tulla: jõudu on, süda tahab, aga pea ei saa aru mida tegema peab. Treenerite poolt on jagatud nii palju infot, et ei osata kokkuvõttes sellega midagi peale hakata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X