320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
    Ringleb ka video, kuidas Gussev ukraina värvides käepaela varruka alla peidab, kui vahetusest sekkub (mäng Paide vastu pühapäeval).
    Panin ka mängu ajal tähele seda.

    Kommentaar


      Krdi tiblajunn. Muud ei tahagi öelda.

      Kommentaar


        Kus see ringleb muidu? Võiksid video panna.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Kus see ringleb muidu? Võiksid video panna.
          Trinüüni telegramis me postitasime need 5 sekundit.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            Trinüüni telegramis me postitasime need 5 sekundit.
            Su Twitteris oli lausa kuus sekundit!
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust

              Su Twitteris oli lausa kuus sekundit!
              *püsti näpp pilt*
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kams ütles, et Klavan tuleb kohale. Millal nimekiri avaldatakse?
                E: täna 13:00 pressikas.

                Kommentaar


                  Nimekiri siis väljas. Mõtlesin, et kas Meerits on vv osakonnas siis täiesti maha kantud? Ma pole Nõmme Kalju mänge nüüd niimoodi jälginud ka, aga ma ei mäleta küll kordagi, kus ta oleks koondise- või klubimängus alt vedanud. Ma saan aru, et vanus on juba märkamatult suur, aga siiki? Ei?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Cooked Vaata postitust
                    Nimekiri siis väljas. Mõtlesin, et kas Meerits on vv osakonnas siis täiesti maha kantud? Ma pole Nõmme Kalju mänge nüüd niimoodi jälginud ka, aga ma ei mäleta küll kordagi, kus ta oleks koondise- või klubimängus alt vedanud. Ma saan aru, et vanus on juba märkamatult suur, aga siiki? Ei?
                    Häberli ütles, et Meerits jäi hetkel valikust esimesena välja.

                    Ehk arvestatakse viie mehega: 1. Hein, 2. Igonen, 3. Vallner, 4. Aksalu, 5. Meerits.

                    Teistel pole enne lootustki koondisesse saada, kui Häberli ei saa teha oma nädalast laagrit ja kutsuda sinna kindel grupp inimesi, kellega edasi minna. Seni on šveitslase töö olnud hea, niiet minul pole kahtlust tema metoodikas kahelda.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      keegi uut teemat ei viitsi alustada? homme peaks mingi mäng olema

                      Kommentaar


                        Kas a-koondise selle aasta kalender tuleb peale Küprose sõelmänge välja? Mingid sõprusmängud ma eeldan ikka suveks juba kokkulepitud, aga ei ole avalikud veel? Eeldatavasti peaks ju nii C kui ka D rahvusteliiga sügisel algama, mis tähendab, et paar kolm mängupäeva ikka juunisse mahub?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                          sõelmänge
                          Ära ropenda, palun.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                            Kas a-koondise selle aasta kalender tuleb peale Küprose sõelmänge välja? Mingid sõprusmängud ma eeldan ikka suveks juba kokkulepitud, aga ei ole avalikud veel? Eeldatavasti peaks ju nii C kui ka D rahvusteliiga sügisel algama, mis tähendab, et paar kolm mängupäeva ikka juunisse mahub?
                            Juunis ja septembris peaks RL toimuma

                            Kommentaar


                              See on ju detsembrist saadik teada ja kui meelest läinud, siis netist minutiga leitav . Kui D grupp siis : juunis San Marino kodus ja Malta võõrsil , septembris vastupidi . Kui C siis : juunis Kosovo ja P- Iiri kodus ja Kreeka ja Iiri võõrsil . Septembris Kreeka kodus ja Kosovo Pristinas .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                                Kas a-koondise selle aasta kalender tuleb peale Küprose sõelmänge välja? Mingid sõprusmängud ma eeldan ikka suveks juba kokkulepitud, aga ei ole avalikud veel? Eeldatavasti peaks ju nii C kui ka D rahvusteliiga sügisel algama, mis tähendab, et paar kolm mängupäeva ikka juunisse mahub?
                                17. detsembril 2021 avalikustati kalender nii C kui ka D liigaks: https://jalgpall.ee/koondis/uudised/...o-vastu-n19516

                                Kommentaar

                                Working...
                                X