320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Häbi-ly ja Putja-Vass sai ära boikotitud viimase mänguga, nüüd uus puhas või puhtam õhk ja saab uue trenerile kaasa elada. Elagu uus algus!

  Kommentaar


   Meeleolu kohapeal oli väga väikne, kuni esimese poolaja lõpuni, mitte kõige tulisemad fännid väga häält ei teinud, sest liiga kaua on väga koledasti meil läinud ja 0-1 väravaga pidime alustama.
   Igatahes oli õnneks näha et oli tahtmist ja ideed poistel ja hakkas kerima ning täitsa ilus lõpuni välja.
   Mängu parim minujaoks Shein, üks paremaid ehitajaid üldse seal ees ja kõrvalt vaadates tundus et vajaks rohkemgi palli. Ainsalu ka väga hea kontrolliv ja sellist jõulisust meil edaspidigi vaja. Anier oma tasemel ilusti. Pettumuseks oli Miller, tema asemel tahaks kedagi teist näha. Kui nüüd Sappinen ka comebackini jõuaks ja Vetkal ka põhisse, hakkab looma.

   Mõnusad emotsioonid ja see võit kohe pidi tulema eile, ikkagi Fäärid ja ikkagi "kauavõib" ka. Leedu on raskem vastane, aga kindlasti tehtav ülesanne.

   Kommentaar


    Podcasti mehed võtsid hiljutise mineku lahti. Olen 100% nõus sellega mis Kalev rääkis staadionile pääsemisest, nii oligi, jälle.
    Tõik, et Häberli mäng nüüd lepingu mitte-murdmise ja raha pärast näitab kui põhjas me omadega oleme:

    Kommentaar


     Häberli lõpusaldo saab siia panna? Võidud-kaotused ja löödud väravad-sisselastud väravad?

     Kommentaar


      Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
      Häberli lõpusaldo saab siia panna? Võidud-kaotused ja löödud väravad-sisselastud väravad?
      36 mängu, 10 võitu, 7 viiki, 19 kaotust. Väravatevahe 30-61.

      Viimane võit oli 12. jaanuar Soome vastu 1:0. Sealt edasi kuni viimase mänguni oli seeria 0-2-12 väravatevahega 6-37​

      Kommentaar


       Algselt postitas rallikas Vaata postitust

       36 mängu, 10 võitu, 7 viiki, 19 kaotust. Väravatevahe 30-61.

       Viimane võit oli 12. jaanuar Soome vastu 1:0. Sealt edasi kuni viimase mänguni oli seeria 0-2-12 väravatevahega 6-37​
       Selline statistika on suht mõttetu. Ainuke mõõdupuu treenerite vahel saab olla konkreetse vastase vastu vastavas situatsioonis(kohtumise tähtsus) toodud tulemus ja konkreetse mängu statistika.

       Ehk on isegi edukuse mõõdupuul adekvaatsem vaadelda rankingut läbi aja:
       Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

       Kommentaar


        Kui Häberli ära läks, siis meenutatakse tema 3a töö highlighti Balti Karika võitu.
        Jürgen Henn tuleb, 3 päeva valmistab meeskonda ette ja möödaminnes võtab selle Balti Karika ära. Leedu vastu mäng oli ilus, valdasime palli, kaitse ja keskendumine jätab soovida. All good.

        Kommentaar


         Meeldis pallivaldamine, Larseni esimesed 30 min ja Shein.
         "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

         Kommentaar


          Järvela punker reporteeris, et Termikas võeti korralikult üles riietusruumis. Vot see on hea sisekliima, mitte see vettinud ropp Häberli ajastu.

          Kommentaar


           Need kaks mängu on olnud väga meeldiv koondist jälgida. Täiesti uus hingamine, tahetakse tööd teha selle treeneri jaoks ja keegi pole platsil peata kana. On antud usaldust ja seda vastutust on ka võetud. Shein on kõige ehedam näide sellest. Mõelda vaid, me jonksutasime liiga pikalt mingit 39 aastat keskväljal enne neid - täielikult anti-progressiivne lähenemine varasemalt.

           Rõõm et ka tänast võitu toetas ka pallikontrolli statistika. Kurb et nii kiiresti lasti vastu lüüa, aga et penalti seeria nii hästi läks, oli mulle suur üllatus. See ei ole kaugeltki meie trumpala olnud, aga täna jagus meestes piisavalt külma närvi. Lahe. Pilvedesse ei maksa tõusta, aga see ilus algus loob hea pinnase, millelt jätkata. Värskem koosseis paistab ka ühtlasem, mehed tähistavad koos ja paistab sellist positiivsust kogu pundis (koos treeneritega).

           Tänud head emotsioonide eest ja las nüüd Jürgen toimetab. Jürgenid on head, Liverpooli fännina saab väita seda faktina.

           Kommentaar


            Korra tundus, et läheb nagu alati... Aga ei, hoopis sisu näidati!

            Kommentaar


             Henni jaoks ideaalne algus. Suure skooriline võit ja siis karikas otsas. Sheini enesekindlus palliga oli positiivne üllatus. Eks sügisel Slovakkia ja Rootsi vastu saab paremini aimu, kas oli sähvatus või tõesti suudab Henn oma ideedega meeskonna ühtselt toimima panna.
             Fino alla fine FORZA JUVE

             Kommentaar


              Kas sa kujutad ette, et oled Viktor, oled veerand+ sajandit püüdnud Eesti klubijalgpalli arendada ja sinust enne saab lustikummut Häbily hõbepalli enne, mille tulemuste ekipaaz piirdub Balti turniiri võiduga. Järjekordne Pohlaku suur semu. Igas normaalses jalgpallimaas oleks saanud jalaga tagumisse otsa ja vaata mingi koristajaamet endale aga oi meil veel patsutatakse õlale ja makstakse veel kompensatsiooni, et sorry et siia pidid tulema. Klounaad.
              Lisatud failid

              Kommentaar


               Mu meelest on see veits õõnes teema, sest on üsna tavaline, et välismaalastele antakse teenetemärke jms palju lihtsamini kui kohalikele. See on isegi kuidagi selline tava. Vähemalt sõjavägedes. Vaata kasvõi näiteks Riho Terrast (tema vikipeedia leheküljele sattusin viimati). Tal on terve hunnik välismaiseid medaleid, mis välismaalasele suunatud. Arvad tõesti, et kohalikel on samaväärseid medaleid sama lihtne saada?

               Kommentaar

               Working...
               X