320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kaala
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Vabandage väga aga mis sitt see just oli? Kas me olemegi tõesti nii kehvad? Jubedus kuubis.
    Vöit, köva ju! Parem kui 0:0 või 2:1, Eesti jalgpall areneb

    Leave a comment:


  • SunWolf
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Vabandage väga aga mis sitt see just oli? Kas me olemegi tõesti nii kehvad? Jubedus kuubis.
    Jah... krt peab tunnistama, et jubedus aga leppida kuidagi ei taha sellise mängutasemega. Teisel poolajal isegi ei viitsitud.

    Leave a comment:


  • Mattis98
    replied
    Oleme omadega täiesti õiges liigas. Go Malta!

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Vabandage väga aga mis sitt see just oli? Kas me olemegi tõesti nii kehvad? Jubedus kuubis.

    Leave a comment:


  • vendetta
    replied
    Algselt postitas oysters Vaata postitust
    Ma olen koondise pressika ja intervjuude järel ikkagi üllatunud: narratiiv seekord, et "..peame austama..", "..tuleb säilitada ettevaatlikus.."
    Eesti vastaseks on San Marino - fifa rankingu järgi maailma kõige kehvem riik jalgpallis. Ja keegi ei julge välja ütelda, et siit peab tulema võit ja ainult võit? Kui mitte San Marinot, siis keda veel Eesti koondis võitma peaks?
    Kõige nõrgem UEFA koondis! Tongad ja Tuvalud on ikka veel viletsamad, lihtsalt nende õnneks on Polüneesia jumalad piirkonda sama tasemega vastastega õnnistanud.
    #faktinazi

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    On infot, et palju pileteid on müüdud? Ostes olid kõik sektorid pmst tühjad vali kuhu hing soovib.

    Leave a comment:


  • Rudy
    replied
    Algselt postitas ltltl Vaata postitust
    Huvitav kas tänasele mängule 3000 pealtvaatajat tuleb ära?
    Ei usu, 2000ish heal juhul.

    Leave a comment:


  • ltltl
    replied
    Huvitav kas tänasele mängule 3000 pealtvaatajat tuleb ära?

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Mismoodi vöit mööblitehase meeskonna vastu Eesti jalgpalli aitaks üldse, millisel moel? Kaotuse vöi viigi puhul enamus küll OJ artiklile toetudes arvaksid, et peatreener on köiges süüdi, aga aina suurem punt vähemalt vaataks ühe teise inimese poole ja mötiskleks, et süsteem on mäda ja vajab uuendust.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Peaksime ja peaksime...vaadake kus me ise oleme! Selle sama fifa madalaimal kohal oleva riigiga ühes potis! 20 a tagasi võisime üleolevalt suhtuda aga täna ei saaks reaalsusmalakas meid rohkem maa peale peksta.
    Igasugune võit on hea, veenev, ebaveenev, suur või väike.

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    Austama peab ikka.

    Leave a comment:


  • Suur Otu
    replied
    Kuulge, küpros ja san marino on ju erinevast klassist, tuleb suur võit, vähemalt 4-0

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas oysters Vaata postitust
    Ma olen koondise pressika ja intervjuude järel ikkagi üllatunud: narratiiv seekord, et "..peame austama..", "..tuleb säilitada ettevaatlikus.."
    Eesti vastaseks on San Marino - fifa rankingu järgi maailma kõige kehvem riik jalgpallis. Ja keegi ei julge välja ütelda, et siit peab tulema võit ja ainult võit? Kui mitte San Marinot, siis keda veel Eesti koondis võitma peaks?
    valmistatakse ette inimesi, et siit tuleb viik.

    Praegu kõhutunde järgi tulebki viik või väga napp mitte veenev võit. Loodan et eksin aga jah Küprose mängud näitasid, et pannakse koosseisu ja taktikaga rämedalt puusse.

    Leave a comment:


  • oysters
    replied
    Ma olen koondise pressika ja intervjuude järel ikkagi üllatunud: narratiiv seekord, et "..peame austama..", "..tuleb säilitada ettevaatlikus.."
    Eesti vastaseks on San Marino - fifa rankingu järgi maailma kõige kehvem riik jalgpallis. Ja keegi ei julge välja ütelda, et siit peab tulema võit ja ainult võit? Kui mitte San Marinot, siis keda veel Eesti koondis võitma peaks?

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Ot tra Vetkalit ja Tunjovi pole???

    Leave a comment:

Working...
X