320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• tpx
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Ma peaks nüüd kodus üle kontrollima aga Vaher vist võttis poolteravalt ka ajakirjas Jalka sõna liidu suunal.
    Muide Alo Bärengrub, ütleb seal midagi sellist, et: "Kohaliku liiga tase tundub täna nõrgem, kui varem. Kui juba kajääri lõpetanud mehed tulevad aasta-kahe pärast tagasi, siis näitab see, et noorem põlvkond pole suutnud neid välja süüa".
    Põnev-põnev, kas selle aasta "Jalkas", mis kuu number?

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Ma peaks nüüd kodus üle kontrollima aga Vaher vist võttis poolteravalt ka ajakirjas Jalka sõna liidu suunal.
    Muide Alo Bärengrub, ütleb seal midagi sellist, et: "Kohaliku liiga tase tundub täna nõrgem, kui varem. Kui juba kajääri lõpetanud mehed tulevad aasta-kahe pärast tagasi, siis näitab see, et noorem põlvkond pole suutnud neid välja süüa".

Leave a comment:

• tpx
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ei paku seda rõõmu mitte ühelegi ketikoerale, et kedagi nimetada, senimaani vähemalt kuni lõpetatakse ära see roosamannavahu sitt ja ebameeldivate teemade mitte käsitlemise suund. Mis muidugi on täisnali, kõik kutsud on kadunud kuhugi järsku, muidu oldi ju koheselt platsis oma mainekujunduse programmiga - see kirjeldab minu jaoks kõik
    Fair enough, tõesti nö. kallutatute poolt on vaikus kuubis

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Ei paku seda rõõmu mitte ühelegi ketikoerale, et kedagi nimetada, senimaani vähemalt kuni lõpetatakse ära see roosamannavahu sitt ja ebameeldivate teemade mitte käsitlemise suund. Mis muidugi on täisnali, kõik kutsud on kadunud kuhugi järsku, muidu oldi ju koheselt platsis oma mainekujunduse programmiga - see kirjeldab minu jaoks kõik

Leave a comment:

• tpx
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Vaher pole olnud kindlasti mu lemmik jalgpalliajakirjanik, kuid võta näpust ja tuleb oma sõnu sööma hakata. Väga hästi minu hinnagul kirjutatud viimane lugu härra Metsast
    Nii huvi pärast, et keda sina siin kodus heaks jalgpalliajakirjanikuks pead? Mulle näiteks on sümptaatne Raul Ojassaare töö, kuigi tuleb tunnistada, et peale "Jalka" peatoimetajaks saamis on täheldada muutust ja minu arvates pigem halvemuse kui paremuse poole. Samas tema mängude kommenteerimist on ikkagi rõõm kuulata

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Vaher pole olnud kindlasti mu lemmik jalgpalliajakirjanik, kuid võta näpust ja tuleb oma sõnu sööma hakata. Väga hästi minu hinnagul kirjutatud viimane lugu härra Metsast - https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...et?id=91506807 ja samuti suvel kõneainet saanud kihlveopettuste teemast - https://sport.delfi.ee/news/arvamus/...lt?id=91143093

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas sibierski Vaata postitust
    https://www.youtube.com/watch?v=GMHSLGW7f9w homme pidavat BetSafe'i otsesaates saama huvilised küsida küsimusi saate tegijatelt seoses hetkel valitseva EJL presidendi kohta.
    Pudel viina juba valmis ja Mõnu joomamängust Kamsi suhtes uus versioon ootamas. Iga kord kui keegi teravalt ütleb EJL ja Pohlaku kohta ning Kams ütleb ,,Sellega ma päris nõustuda ei saa'' siis tuleb shot võtta.

Leave a comment:

• sibierski
    replied
    https://www.youtube.com/watch?v=GMHSLGW7f9w homme pidavat BetSafe'i otsesaates saama huvilised küsida küsimusi saate tegijatelt seoses hetkel valitseva EJL presidendi kohta.

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied
    alles hakkab kohale jõudma kui segi sittunud vest ennast on..

Leave a comment:

• Jormma
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Kui ta florakaid silmas ei pidanud, siis kes on harjunud "kõval tasemel" mänge võitma? Või oli see lause mõeldud sellena, et Ronaldo ja Messiga on lihtsam mänge võita kui eestlastega?
    EI, kõik on täpselt nii mõeldud ja öeldud nagu ma seda algselt välja lugesin. Kasper üritab kontekstist lauset välja rebida, aga kontekst on kontekst. Seda enam et Aivari ülistus Premium liigale sisaldas sama mõttelaadi:

A.P - "Septembrikuises kodumängus Gruusiaga jooksis algkoosseisus väljakule 9 välisliigades pallivat koondislast ja 2 koduliigas mängivat ning vahetusi arvestades oli sama suhe 10+4. Kõige kehvemas Rahvuste liiga mängus – võõrsil Armeeniaga – olid need numbrid 7+4 ja 8+6. Kodumängudes Põhja-Makedoonia ja Aremeeniaga aga oli algkoosseisus 5 välisliigadest tulnud jalgpallurit ja 6 koduliiga mängijat ning vahetustega koos oli sama suhe 6+10. Kusjuures Põhja-Makedoonia koondises meie vastu väljakul käinud mängijad tulid kõik välisklubidest ja sealhulgas oli 2 mängijat Serie A-st ja 1 mängija Hispaania, Inglismaa, Portugali ning Belgia kõrgliigast. Armeenia koondises käis väljakul 11 välismaal ja 5 koduliigas pallivat meest. Nende numbrite pinnalt hinnates saab Premium liigast teistsuguse pildi.
    Premium liiga tase tõuseb samm-sammult nii jalgpalliliidu poolt loodud tugimehhanismide kaudu tekitatud konkurentsi kui ka klubide kasvava kompetentsi mõjul. Väidan, et nüüd, mil üldised eeldused hakkavad tänu solidaarsusmehhanismidele ületama kriitiliselt vajalikku piiri, mängib kompetentsi tähtsus Premium liiga lõppkohtade jaotuses järjest suuremat rolli. Lisan ka, et Premium liiga tase saab tõusta ainult läbi reaalsete tegevuste – virisemine liiga taseme üle sellele kaasa ei aita."

Sellest mannaroosast või roosamannast võib selgelt välja lugeda et Premium liiga mängijad mängisid üle serieA, Hispaania, Inglismaa, Portugali ja Belgia liiga mehed. Samas pole tähelepanu pööratud apsoluutselt sellele milline oli mängude olemus.

EDIT: Mind ennast huvitab millised Premiumliiga noored kes ei ole siirdunud välismaale(eriti sinna riiki mis ei sobi 1mln eestlasele) koondist vedama hakkavad, äkki keegi nimetaks mõne ?

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied
    Kui ta florakaid silmas ei pidanud, siis kes on harjunud "kõval tasemel" mänge võitma? Või oli see lause mõeldud sellena, et Ronaldo ja Messiga on lihtsam mänge võita kui eestlastega?

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Eestis on kõva tase flora näitel. Tuleta mulle meelde mitmes meie liiga rankingu järgi on ? Pea kõik kutid kes mängivad väljaspool eestit on klubides mida ei saa oma liiga liidriteks nimetada...
    Mu arust oli see jutt üldine. Tõi Flora näite võitmisest ja siis üleüldise, et mida kõvemal tasemel võidetakse, seda parem. Mitte ei mõelnud, et Flora on kõva tase.

Leave a comment:

• Jormma
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma jätan hetkel enda eelarvamused kõrvale, aga ma täpselt ei saanud aru, mis seekord Voolaid valesti ütles? Seal on ju tõepõhi all?
    Eestis on kõva tase flora näitel. Tuleta mulle meelde mitmes meie liiga rankingu järgi on ? Pea kõik kutid kes mängivad väljaspool eestit on klubides mida ei saa oma liiga liidriteks nimetada...

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    "Kindlasti kasuks tuleb see, et mõned, näiteks Flora mängijad, on harjunud Eesti liigas mänge võitma. Nende jaoks on võitmine tegelikult rutiin - see on tähtis roll, sest meie koondise mängijad kõik oma klubides ei tegele ju ainult võitmisega, nad on ka raskes seisus klubides. Võita mänge on kindlasti lihtsam mängijatega, kes on harjunud võitma ja kõval tasemel võitma," sõnas Voolaid.

Tule taevas appi.
    Ma jätan hetkel enda eelarvamused kõrvale, aga ma täpselt ei saanud aru, mis seekord Voolaid valesti ütles? Seal on ju tõepõhi all?

Leave a comment:

• Jormma
    replied
    "Kindlasti kasuks tuleb see, et mõned, näiteks Flora mängijad, on harjunud Eesti liigas mänge võitma. Nende jaoks on võitmine tegelikult rutiin - see on tähtis roll, sest meie koondise mängijad kõik oma klubides ei tegele ju ainult võitmisega, nad on ka raskes seisus klubides. Võita mänge on kindlasti lihtsam mängijatega, kes on harjunud võitma ja kõval tasemel võitma," sõnas Voolaid.

Tule taevas appi.

Leave a comment:

Working...
X