320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Rudy
    replied
    Kostja osas kordaks üle seda, et peatreener paneb platsile tugevaima koosseisu. Kui Kostja pannakse mängu, siis noortest pole keegi parem Kostjast. Muidugi jah, eilne esitus oli kohutav nagu ka kogu koondise oma. Malta vastu oleksime juba rida saanud sellise mänguga.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Minu jaoks on kõige üllatavam, et Kostja jätkab ka selles tsüklis. Mitte niivõrd tema enda pärast vaid seetõttu, et noorematel mängijatel puudub võimekus treeneritele näidata, et aeg on edasi liikuda.
    Jätkata ta võikski aga vahetusmehena. Tema eilne mäng oli üpris õudne, parem olgu see õudne mingi noor arenemisvõimeline siis vähemalt.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Minu jaoks on kõige üllatavam, et Kostja jätkab ka selles tsüklis. Mitte niivõrd tema enda pärast vaid seetõttu, et noorematel mängijatel puudub võimekus treeneritele näidata, et aeg on edasi liikuda.

Leave a comment:

• onoz9
    replied
    Kõik hästi ju. Selles liigas saame vähemalt mõne võidu ka kirja, siis saab Pohlak & co rääkida, kuidas on progressi ning kaotuste-viikide asemel võidud ka. Kõik on nii nagu peab

Leave a comment:

• kaala
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen ikka täielik #teamsanderpuri. Ta on kõige eestlaslikum mängija ever ja kui tofu siin kunagi viis aastat tagasi (võis ka vähem olla) ütles, et Puri enam koondisesse ei saa, siis ma loodan, et Puri saab mingi 130 koondisemütsi ikka kätte.

Ilma irooniata, muide.
    Tüübid kes ühestki asendist normaalset tsenderdust ka välja ei löö ei tohiks kunagi äärel mängida. Ja siis otsustab ikkagi mängu viimase puutena kaugelt mingi tossi teele saata, selle asemel et körval vabadele kaaslastele lükata kellel tegelt löök jalas....

Aga muidu tore poiss jah

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas Zebrette Vaata postitust
    Hahhaha, ma just märkasin, et San Marino mänguks ei viitsinud keegi eraldi teematki teha
    olen hetkel san marino poistest 5 meetri kaugusel lennujaamas ja head coach ruupab punast veini ja tundub, et poistel on vaga vibe hea, aga seda vibe saavadki endale lubada amatoorid, nautigu. samal ajal meie vutiliidu esipropagandist OJ suudab Delfis ikka selgeks teha, et koik pole paris putsis ja Maradona ei saaks hakkama meie liigas. tundub, et jatkuvalt on koik ikka korras. iga tahes neid rohte mida OJ tarvitab jatkuvalt sooviks tungival soovil ka ise manustada.

Leave a comment:

• Zebrette
    replied
    Hahhaha, ma just märkasin, et San Marino mänguks ei viitsinud keegi eraldi teematki teha

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Tahtsin siia tullla oma sõnu sööma pärast 1. poolaja lõppu, aga vaadates 2. poolaja ära läks ikka täppi.
    Mängu saab nii kokku võtta, et San Marino kaotas keskendumise ära 10-20 minutiks ja lasi endale 2 lihtsat väravat lüüa. Eesti mängupilt oli sama halb kui Küprose vastu.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Ma olen ikka täielik #teamsanderpuri. Ta on kõige eestlaslikum mängija ever ja kui tofu siin kunagi viis aastat tagasi (võis ka vähem olla) ütles, et Puri enam koondisesse ei saa, siis ma loodan, et Puri saab mingi 130 koondisemütsi ikka kätte.

Ilma irooniata, muide.

Leave a comment:

• MALAGA
    replied
    Koondise mäng peaks olemama pidupäev .Viimased 2 mängu on olnud pigem " back to 90 -s ". Masendav mängupilt . Ja mis mõte oli 85ndal minutil vahetada sisse kaks 100 aastast Tammeka taati ?? Et nad ka 100 koondisemängu täis saaks ? Vassiljevi oleks võinud 20 min varem välja võtta , võidu käestlaskmise ohtu ju siiski reaalselt ei tekkinud .

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Selles osas võinuks minna hullemalt. Saanuks üle noatera Küproki vastu, siis oleks täna vastas olnud Kosovo, mis andis täna mõnuga Küprokile molli. Seega vähemalt on võit!

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust

Teine poolaeg oli tõesti vilets. Aga tahaks siiski õhtu lõpetada positiivse sõnumiga, et parem sita mänguga võit kui sümpaatse mänguga ebaõnnestumine. Pidi ju klassi näitama kui sita mänguga oma ära võetakse
    Millistes mängudes me mängupildile rõhku hakkame panema siis? Argentina mängus?

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust

Teine poolaeg oli tõesti vilets. Aga tahaks siiski õhtu lõpetada positiivse sõnumiga, et parem sita mänguga võit kui sümpaatse mänguga ebaõnnestumine. Pidi ju klassi näitama kui sita mänguga oma ära võetakse
    Mitte San Marino vastu....

Leave a comment:

• MNa
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Vabandage väga aga mis sitt see just oli? Kas me olemegi tõesti nii kehvad? Jubedus kuubis.

Leave a comment:

• $$$
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust

Nii lihtsalt ei saa midagi. Alates over/under 7.5 goals hakatakse pakkuma
    See on even odds? Siis võtaks küll underi.

Leave a comment:

Working...
X