320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Olles näinud vist kõiki Kalju mänge sel hooajal, siis ma küll ei nõustuks, et ta millegagi hakkama ei saaks või tahtmine puuduks. Resultatiivust pole tõesti olnud, aga seda pole tervel Kaljul olnud.
    Päris naljakas, kuidas fännid näevad olukorda ühtviisi ja ajakirjanikud teistviisi. Isegi Roosad Pantrid ei saa sellest Puri kaasamisest aru. Jään oma seisukohale kindlaks, Puri ei vääri koondise kutset. Kaspar Paur on 5x näljasem kui Puri.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kogub vaikselt hoogu? Nagu päriselt ka või? Selliste baaside põhjal Reim võtabki tegelasi koondisesse? Koondises on just ja nüüd vaja tegelasi, kes suudavad anda uut hingamist koondisesse. Viimase 13 vooru põhjal ei ole Puri saanud mitte kui millegagi hakkama. Nagu reaalselt. Selleks ei pea olema Kalju ega Flora fänn. Andestust, aga see Puri kaasamine on täielik haip. Lõpetagem see bullshit ikka ära. Ma enne kaotan koondisega 0-5 ja ma näen uusi noori platsil, kellel süda tilgub verd, et mängida saaks, kui olen rahul tegelastega, kes lihtsalt tiksuvad kohapeal.
    Olles näinud vist kõiki Kalju mänge sel hooajal, siis ma küll ei nõustuks, et ta millegagi hakkama ei saaks või tahtmine puuduks. Resultatiivust pole tõesti olnud, aga seda pole tervel Kaljul olnud.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Portaalist:
    Kogub vaikselt hoogu? Nagu päriselt ka või? Selliste baaside põhjal Reim võtabki tegelasi koondisesse? Koondises on just ja nüüd vaja tegelasi, kes suudavad anda uut hingamist koondisesse. Viimase 13 vooru põhjal ei ole Puri saanud mitte kui millegagi hakkama. Nagu reaalselt. Selleks ei pea olema Kalju ega Flora fänn. Andestust, aga see Puri kaasamine on täielik haip. Lõpetagem see bullshit ikka ära. Ma enne kaotan koondisega 0-5 ja ma näen uusi noori platsil, kellel süda tilgub verd, et mängida saaks, kui olen rahul tegelastega, kes lihtsalt tiksuvad kohapeal.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kui ma oleks ajakirjanik, siis ma küsiks Reimi käest täiesti kurjal moel pressikonverentsil, miks on Sander Puri koondises. Mees, kes ei ole saanud hakkama, mitte kui millegagi, sa võtad koondisesse. Täielik müstika.
    Portaalist:

Sander Puri osas hindab Reim kõrgelt tema mitmekülgsust. "Sander kogub vaikselt hoogu. Tal on kuhjaga kogemust ja suudab võistkonda erinevatel positsioonidel aidata," ütles Reim.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Kui ma oleks ajakirjanik, siis ma küsiks Reimi käest täiesti kurjal moel pressikonverentsil, miks on Sander Puri koondises. Mees, kes ei ole saanud hakkama, mitte kui millegagi, sa võtad koondisesse. Täielik müstika.

Leave a comment:

• Mattis98
    replied
    Sander Puri asemel oleks võinud Riiberg või Paur olla, aga muidu olen üsnagi rahul. See valiksari ongi paras aeg anda noortele mänguaega. Kreida, Sorga ja Sinyavskiy on meie mõistes väga suure potensiaaliga mängijad.

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Kui Sorga Saksamaale ära lööb, siis küsib Liivak ise laenamist Viljandi

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Klavani võib vist maha ka kanda koondisest juba. Mitu korda paari viimase aasta jooksul üldse mänginud on?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Noh, positiivne, et Sinjavski ja Sorgagi on. Puril on 2009. aastat free ticket kui keegi ei tea(märksõnad: kollane, kaka, seljatagant). Kui tahab, siis peab saama. Muu on suht meh, nagu Mehhanisaator. Aga nagu Reim ütleb, siis me oleme pasad ja teised on teinud meeletud tiigrihüpped. Ilmselt pannakse platsile kõik 8 kaitsjat ja Vassiljev, pluss keegi. Kodus vähemalt. Come on boys. Now go out there and get me nil nil draw.

Leave a comment:

• Mister
    replied
    Jube kurb on ikka see meie koondis..

Sander Puri on müstiline valik, ei saa aru, mille alusel. Tema asemel oleks kindlasti valinud pigem Kaspar Pauri, kes on see hooaeg olnud väga hea läbivalt.

Leave a comment:

• Kribenski
    replied
    Miks Klavan eemal? Vigastus?

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Minu jaoks on ka Sander Puri üllatus. Lööge kasvõi maha, aga Puri on täielik enda vari olnud see hooaeg. Võib-olla varasemad teened on olulisemad.

Leave a comment:

• Kribenski
    replied
    Vähemalt ei ole Baranovit, kes otsustavatel hetkedel võib ära käkkida kaitses, Kreida on kindlasti üllatus.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Eesti koondis mängudeks Põhja-Iirimaa ja Saksamaaga:

Väravavahid
    Mihkel Aksalu (07.11.1984) – Seinäjoki JK (FIN) 45/0
    Marko Meerits (26.04.1992) – JK Narva Trans 12/0
    Sergei Lepmets (05.04.1987) – Tallinna FCI Levadia 5/0

Kaitsjad
    Taijo Teniste (31.01.1988) – SK Brann (NOR) 70/0
    Gert Kams (25.05.1985) – Tallinna FC Flora 56/3
    Karol Mets (16.05.1993) – Stockholmi AIK (SWE) 54/0
    Ken Kallaste (31.08.1988) – Kielce Korona (POL) 41/0
    Artur Pikk (05.03.1993) – Legnica Miedź (POL) 31/1
    Joonas Tamm (02.02.1992) – Kielce Korona (POL, laenul FC Florast) 29/3
    Madis Vihmann (05.10.1995) – Stabæk (NOR, laenult FC Florast) 17/0
    Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 1/0

Poolkaitsjad ja ründajad
    Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 112/24
    Sergei Zenjov (20.04.1989) – Karagandõ Šahtjor (KAZ) 76/13
    Sander Puri (07.05.1988) – Nõmme Kalju FC 76/4
    Ilja Antonov (05.12.1992) – FC Hermannstadt (ROU) 47/2
    Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Legnica Miedź (POL) 37/1
    Artjom Dmitrijev (14.11.1988) – FC Okzhetpes (KAZ) 20/0
    Rauno Sappinen (23.01.1996) – FC Den Bosch (NED, laenul FC Florast) 20/2
    Mattias Käit (29.06.1998) – Fulham F.C. (ENG) 18/5
    Martin Miller (25.09.1997 – Tallinna FC Flora 8/1
    Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – Tallinna FCI Levadia 7/0
    Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – Tallinna FC Flora 0/0
    Erik Sorga (08.07.1999) – Tallinna FC Flora 0/0
    Vladislav Kreida (25.09.1999) – Tallinna FC Flora 0/0

Leave a comment:

• Ott Järvela
    replied
    Arutlesin, kes on neljapäeval avaldatavas nimekirjas kindlasti, kes võib-olla ja kes on potentsiaalsed debütandid?

https://soccernet.ee/artikkel/kelleg...ra-mangijatega

Leave a comment:

Working...
X