320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    lume pilt
    No närid tähte praegu. Neil seal ikka seda 6 kuulist kunstmuru hooaega pole.

    Kommentaar


      liivak.jpg

      varsti tuleb terve mäng. Ma postitan linki

      Kommentaar


        ja palun. Moderaatorid räägivad et ta mängis liiga vähe ja ei saa hindada. Laupäev Sarajevo mängib Velezi vastu ja see peaks olema tõsine test.

        Kommentaar


          Kaua ta seda klubi veel testib?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Kaua ta seda klubi veel testib?
            Nädalavahetus toob ilmselt selguse.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Täna kell 16 FK Sarajevo - Velez

              otse ülekanne siit:



              või siit:

              free shoutcast hosting service, open your own online radio for free


              sportsport.ba võib ka seda näidata, aga se ei ole kindel veel.

              Kommentaar


                Liivak pingil

                Kommentaar


                  Pingilt ongi kõive parem ülevaade meeskonna testimiseks
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Pingilt ongi kõive parem ülevaade meeskonna testimiseks
                    Teise poolaja mängis
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Filoloogid midagi Teile :



                      Prema svemu sudeći FK Sarajevo će od naredne polusezone u svojim redovima imati estonskog reprezentativca.

                      Naime, Frank Liivak je blizu potpisa ugovora sa trofejnim klubom sa Koševa što je i kazao Mehmed Janjoš.

                      ”Liivak ide sigurno u Tursku. Na priprema je pokazao da zna igrati, da je mlad, a nama takvi igrači trebaju. Zaslužio je novu šansu”, rekao je šef stručnog štaba bordo kluba.

                      Inače, Bordo ekspedicija će u Sarajevu boraviti do srijede kada je planiran put za Tursku.


                      jbg valjda je vidio nešto na treningu....ništa specijalno na tekmama....

                      - Teren je bio težak, puhao je vjetar, a igrači su malo umorni, što je na kraju rezultiralo da odigramo, susret bez golova – prvi je komentar Janjoša.

                      Popularni Ćala je kazao da je zadovoljan kako su protekle pripreme u Čitluku.

                      - U ovoj situaciji moram biti zadovoljan. Naravno da može još bolje, ali s ovim što smo radili i kako se sve odvijalo u Čitluku, moramo biti zadovoljni – kazao je Janjoš.

                      Kommentaar


                        Lühidalt siis,et tõenäoliselt antakse Frankile teine võimalus ja võetakse Türgi laagrisse kaasa .

                        Fännid kiruvad muidu klubi taset ,et see pole nii nõrk olnud peale sõda ,teine räägib ,et pole raha ,et palgata paremaid mängijaid , kolmas ,et oodatakse uusi täiendusi ja lõppkokkuvõttes ,et loodetakse ikka Sarajevo tõsta oma hillge aegade tasemele ,et FK S peab alati mängima Euroopas jne...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                          Filoloogid midagi Teile :



                          Prema svemu sudeći FK Sarajevo će od naredne polusezone u svojim redovima imati estonskog reprezentativca.

                          Naime, Frank Liivak je blizu potpisa ugovora sa trofejnim klubom sa Koševa što je i kazao Mehmed Janjoš.

                          ”Liivak ide sigurno u Tursku. Na priprema je pokazao da zna igrati, da je mlad, a nama takvi igrači trebaju. Zaslužio je novu šansu”, rekao je šef stručnog štaba bordo kluba.

                          Inače, Bordo ekspedicija će u Sarajevu boraviti do srijede kada je planiran put za Tursku.


                          jbg valjda je vidio nešto na treningu....ništa specijalno na tekmama....

                          - Teren je bio težak, puhao je vjetar, a igrači su malo umorni, što je na kraju rezultiralo da odigramo, susret bez golova – prvi je komentar Janjoša.

                          Popularni Ćala je kazao da je zadovoljan kako su protekle pripreme u Čitluku.

                          - U ovoj situaciji moram biti zadovoljan. Naravno da može još bolje, ali s ovim što smo radili i kako se sve odvijalo u Čitluku, moramo biti zadovoljni – kazao je Janjoš.
                          Kuule ära valeta. Ametlik ideoloogia on, et Frank annab klubile teise võimaluse ja punkt!
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Kuule ära valeta. Ametlik ideoloogia on, et Frank annab klubile teise võimaluse ja punkt!
                            Su huumor on terav .

                            Samas lahmida selliste sõnadega nagu valetamine , sa oled julge tüdruk . Igatahes seal teksti keskel on kirjas selgelt ,et peatreener ütleb ,et : Liivak läheb kindlasti Türki kaasa . Ettevalmistuslaagris selgub , ta väärib kindlasti teist võimalust .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                              Su huumor on terav .

                              Samas lahmida selliste sõnadega nagu valetamine , sa oled julge tüdruk . Igatahes seal teksti keskel on kirjas selgelt ,et peatreener ütleb ,et : Liivak läheb kindlasti Türki kaasa . Ettevalmistuslaagris selgub , ta väärib kindlasti teist võimalust .
                              Ah, ära ole nii tundlik.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Sarajevo on mehe ootuseid ületanud. Liiga pidi olema parem kui Eesti oma.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X