320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Mošnikov (Paide Linnameeskond, Eesti)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #31
  Homme, 16.01 kell 11.00 Gornikul treeningmäng, kus Mošnikov peaks osalema. Zabrzesse testidele jääb ta uudiste põhjal nädalaks ajaks.

  Kommentaar


   #32
   Niimoodi renoveeritakse jooksvalt staadione. Zabrze's elanikke ca 190 000.
   1934 a. ehitatud, algselt Adolf-Hitler-Kampfbahn nimelise staadioni (enne renoveerimist 17 772 pv.) mahutavust tõstetakse 31 871 pealtvaatajat mahutavaks kaasaegseks areeniks.

   Stadion KS Gķrnik im. Ernesta Pohla (Ernst Pol (Ernest Pohl), Sileesias sündinud saksa rahvusest Poola koondislane, Poola koondise eest 1955–1965, 49 mängu, 39 väravat)

   http://stadion-zabrze.pl/panoramy/zabrze_1110.html
   http://stadion-zabrze.pl/

   Poolakatel pappi jagub, renoveerimise maksumus ca 40-50 milli eurot
   http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=455597

   Kommentaar


    #33
    Äärmiselt meeldiv uudis! Kui suudab uues klubis muljet avaldada ning seal lepingu teenida, siis tundub üsna suur tõenäosus, et teise klubi pingipoissi sinna pingile ei soetata. Mošnikovi jaoks oleks koondise mõistes ülimalt oluline saada Poola kõrgliigas pidevalt mänguaega.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


     #34
     Moshnikov siis platsile Warta-Gornik treeningmängu teiseks "poolajaks" (kokku mängitakse 4x25min): http://relacja.gornikzabrze.pl/

     Kommentaar


      #35
      Mäng lõppes siis väravateta, Mošnikovilt 46 minutit.

      Leidsin huvitava loo, millest priity kindlasti paremini aru saab, aga selle kohaselt võisid Mošnikovile Pogonis saatuslikuks saada koondisemängud: http://24kurier.pl/Aktualnosci/Sport...zy-nagroda----

      Kommentaar


       #36
       Google Translate:
       Sergei Mosnikov was contracted last year. When Chase went to Turkey for aggregation, Estonian traveled this country, I participated in a youth tournament very useful representation of their country. At that time, portowcy practiced several tactical options and the Estonian midfielder had to catch up - with little effect to yourself.

       Later, a similar situation was repeated several times. Mosnikov was another favorite of trainers in the Chase, and after each trip to the staff, his position at the club even further decreased.

       Kommentaar


        #37
        Algselt postitas mazz
        Mäng lõppes siis väravateta, Mošnikovilt 46 minutit.

        Leidsin huvitava loo, millest priity kindlasti paremini aru saab, aga selle kohaselt võisid Mošnikovile Pogonis saatuslikuks saada koondisemängud: http://24kurier.pl/Aktualnosci/Sport...zy-nagroda----
        Ütleks, et see artikkel tundub olevat pastakast välja imetud. Mäletan hästi kui Moshnikov just Pogoni läks ning samal ajal oli noortekoondis ka Türgis. Siis polnud samas riigis laagerduval Pogonil mingit probleemi lasta Moshnikovil koondisega tugevaid mänge teha selle asemel, et kergelt üldkehalist trenni teha. Põhjendused miks Moshnikov Pogonis põhikoosseisu pole suutnud murda on natuke teistsugused kui see et ta koondisemängudel käis. Osad neist on ära toodud ühes varasemas postituses: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1409170. Nii ongi minu arvates peamine põhjus olnud ikka see, et Sergei pole suutnud tema positsioonil ees olevaid Edit ja Akahoshit eest ära trügida.

        Kommentaar


         #38
         Järjest tõenäolisem tundub, et Moshnikovist saab Gorniku mängija. Ta treenib endiselt Zabrze meeskonnaga ja on osalenud nende kontrollmängudes. Nii Gornik kui ka Pogon lendavad pühapäeval laagritesse - Pogoniga laagerdajate nimekirjas Moshnikovi ei ole, Gorniku kaasavõetavate mängijate nimekirja pole veel kodulehel üleval.

         Kommentaar


          #39
          Asi siis ametlik: http://www.gornikzabrze.pl/aktualnos...kt-z-gornikiem. Väidetavalt andis Pogon Mošnikovi tasuta ära.
          Kuna sõprusmängudes on Mošnikov pidevalt põhikoosseisus mänginud, siis on ehk lootust teda ka liigahooajal Ekstraklasa väljakutel näha.

          Kommentaar


           #40
           Väga hea . Loodab parimat . Edu Mošnikovile.

           Kommentaar


            #41
            Moshnikov siis Gķrnikuga treeninglaagris Antalayas, ta ka mõne pildi peal: http://www.gornikzabrze.pl/aktualnos...turcja-dzien-1 ja http://www.gornikzabrze.pl/aktualnos...-01-28-trening
            Infoks veel niipalju, et 31.01 keskpäeval peab Gķrnik Antalayas sõprusmängu Peterburi Zeniidiga.

            Kommentaar


             #42
             Moshnikovilt värav sõprusmängus Usbeki meeskonna Qarshi Nasafi vastu. Tsenderdusest tulnud palli lõi ta peaga väravasse.
             http://www.gornikzabrze.pl/aktualnos...f-karshi-21-11

             Kommentaar


              #43
              Täna alustab Mošnikov pingilt .. eks paista kas mängu ka saab

              Kommentaar


               #44
               Olgu siis märgitud, et ei saanud. Meeskond võttis aga võidu ja tabelis kerkiti kolmandaks.

               Kommentaar


                #45
                Esimesed mänguminutid uue leivaisa eest täna vahetusest tulnuna välja teenitud. Meeskond ise on aga kaotamas.

                http://int.soccerway.com/matches/201...ystok/1287660/

                Kommentaar

                Working...
                X