320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bogdan Vaštšuk (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Ma ei saa aru, mida te imestate? Kui koondise vanemad "rahvusvähemused" samuti aktiivselt sotsiaalmeediat kasutaksid, oleksid nad samasugused.

    Kommentaar


      #62
      ega 11 ivan oravat, kes jalgpalli oskaks mängida on raske leida ka.

      Kommentaar


        #63
        Seda ei saa sa kindlalt väita.
        Algselt postitas Tom K Vaata postitust
        Ma ei saa aru, mida te imestate? Kui koondise vanemad "rahvusvähemused" samuti aktiivselt sotsiaalmeediat kasutaksid, oleksid nad samasugused.
        Ma ei tahaks teda enam noortekoondises ka näha.
        Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
        Seni, kuni Pohlak EJL'i pukis on, A-koondise kutset ilmselt ei tule. Väidetavalt olla ta ju ainult Stepanovi soovitusel Eesti esindamise valinud.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Kas meil on koondises vaja selliseid?

          Nojah, üks U-17 noormees, kes hiljuti kannaga värava Leedule lõi, tegi lausa Aljoša endaga pilti: https://instagram.com/p/2d8r-wOCHf/

          Kommentaar


            #65
            Saadet siis Readingust tugevaselt seitsmendasse liigasse laenule.
            Nikita Andrejev 2. Ainukese erinevusega, et omab Eesti kodakondsust.

            Kommentaar


              #66
              Kahjuks tõesti.
              Algselt postitas magicm Vaata postitust
              Ainukese erinevusega, et omab Eesti kodakondsust.

              Kommentaar


                #67
                Bogdan Vastchuk: tuleb päev et ma küll mängin Premier League's!

                Kommentaar


                  #68
                  Sihid peavadki kõrged olema, iseeasi kas need ka teostuvad.

                  Kommentaar


                    #69
                    Premier League asemel siis 1,5 aastaks FC Rigasse

                    Kommentaar


                      #70
                      "Venetrikoloor butsal" Vaštšuk sai kitrja esimese mängu Riga FC ridades kui kaotati täna 1:0 FK Jelgavale, vahetati välja 56 minutil.
                      Publikut ca 63 000 elanikuga Jelgavas 690 ja kohtunikebrigaad oli kohale kutsutud P-Iirimaalt.

                      Kommentaar


                        #71


                        Algselt postitas Bogdan Vaštšuk
                        Kahjuks meil peatreeneriga juhtus arusaamatus. Ütlesin EI, mitte selle peale, et ma ei taha mängida koondises, vaid sellepärast, et mul olid isiklikud põhjused. Mul oli ja on soov mängida Eesti koondise eest, terve elu elan siin ja armastan Eesti riiki ning alati soovin koondisele edu mängudel!
                        #ESTONIA!
                        mnjaa.

                        Kommentaar


                          #72
                          ah, mees lootis jõud vene koondisesse, nüüdseks on aru saanud, et see ootus ei realiseeru ja enamat, kui eesti koondis välja ei mängi. samas oleks hea oma karjääri mõttes siiski olla koondislane, kasvõi eesti oma. ma ei usu küll, et niisama järsku muutus meelsus või et reim lampi eiraks meest, keda ta noortekoondise ajast päris hästi teab. siinkohal olen küll reimiga nõus, et paar väravat läti liigas ei ole argument.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            ah, mees lootis jõud vene koondisesse, nüüdseks on aru saanud, et see ootus ei realiseeru ja enamat, kui eesti koondis välja ei mängi. samas oleks hea oma karjääri mõttes siiski olla koondislane, kasvõi eesti oma. ma ei usu küll, et niisama järsku muutus meelsus või et reim lampi eiraks meest, keda ta noortekoondise ajast päris hästi teab. siinkohal olen küll reimiga nõus, et paar väravat läti liigas ei ole argument.
                            üks venefoob lapsest netikommentaator tuvastatud.
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              ah, mees lootis jõud vene koondisesse, nüüdseks on aru saanud, et see ootus ei realiseeru ja enamat, kui eesti koondis välja ei mängi. samas oleks hea oma karjääri mõttes siiski olla koondislane, kasvõi eesti oma. ma ei usu küll, et niisama järsku muutus meelsus või et reim lampi eiraks meest, keda ta noortekoondise ajast päris hästi teab. siinkohal olen küll reimiga nõus, et paar väravat läti liigas ei ole argument.
                              Ehk siis oled arvamusel, et läks sellepeale välja, et valetab Reimiga suhtluse osas ja ehk siis pääseb koondisesse? Isiklikult ei näe põhjust kui taset on miks ei peaks teda tagasi koondisesse kutsuma pärast sellist välja ütlemist.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                #75
                                ei, ta ei väida ju, et reim valetab, ta väidab et reim sai tast täiesti valesti aru. ehk siis pigem ju üritab asja siluda. samas kas sa arvad, et reim võttis kätte ja valetas heast peast?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X