320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rimo Hunt (7/1)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • chac
    replied
    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
    nii et pigem oleks eesti meistriliigas, kui näiteks inglismaal league one'is? väga huvitav lähenemine iseenesest. äkki põhjendad?
    võibolla alustaksid põhjendamiste vooru ise?

    ainuke eelis seal on minuarust - nii nagu üldse mistahes alal rikkas lääne-euroopas töötades - palgad on mitu korda suuremad.

    miinuseid on samas piisavalt, konkurents on meeletu, positiivselt silma paista oluliselt raskem, kuna sa oled seal niiehknaa võõras, ja pead selleks teistest PALJU parem olema. iga kell mõni väiksema riigi liiga - šoti v tšehhi v belgia heaks näiteks - palju paremad.
    imho kui oled 20ne siis eelistaks iga kell näiteks nõmme kaljut või levadiat, kui oled karjääri lõpusirgel, kuskil 30ne, siis võiks olla league one rahateenimiseks parem variant.

    Leave a comment:


  • tartanjan96
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    vaatan siin teie debatti 3. ja 4. liiga võrdluse teemal, ja noh ma ei tea....

    kui ma oleks jalgpallur ja mul oleks ambitsioon areneda, tõusta ja saavutada midagi, siis alla esiliiga klubi, mis peab ka reaalset plaani kõrgliigasse tõusmiseks, ma ei vaatakski. Kõrgliiga puhul ootaks et mängija ootus oleks vähemalt Euroopa Top 30 liiga ja esiliiga puhul räägiks umbes Euroopa Top 20 liiga. Ülejäänud madalamad tasemed peaksid olema välistatud, ükskõik kui tugev see tase on.

    Kui nüüd mängija eesmärk on tõesti ainult ära elatamine, siis no tõesti mängigu minu pärast ükskõik millises liigas kus talle selle eest ka makstakse.
    nii et pigem oleks eesti meistriliigas, kui näiteks inglismaal league one'is? väga huvitav lähenemine iseenesest. äkki põhjendad?

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    vaatan siin teie debatti 3. ja 4. liiga võrdluse teemal, ja noh ma ei tea....

    kui ma oleks jalgpallur ja mul oleks ambitsioon areneda, tõusta ja saavutada midagi, siis alla esiliiga klubi, mis peab ka reaalset plaani kõrgliigasse tõusmiseks, ma ei vaatakski. Kõrgliiga puhul ootaks et mängija ootus oleks vähemalt Euroopa Top 30 liiga ja esiliiga puhul räägiks umbes Euroopa Top 20 liiga. Ülejäänud madalamad tasemed peaksid olema välistatud, ükskõik kui tugev see tase on.

    Kui nüüd mängija eesmärk on tõesti ainult ära elatamine, siis no tõesti mängigu minu pärast ükskõik millises liigas kus talle selle eest ka makstakse.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Hunt siis suutis testimisel omale vigastuse hankida!

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Info about Rimo's performance in the constantly updated transfer window article:
    欢迎访问粉色APP导航【fenseapp.net】!本色下载app黄版下载,本色下载安装,本色秀app立即下载,本色秀直播app下载是超好玩的短视频手机APP,提供ios苹果下载/安卓下载。片源丰富,高潮迭起!

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    mul tekib selliste lausetega stiilis "3.liiga, tase väga hea" küsimus alati, et kus see teadmine tuleb, mis tase seal on, palju neid mänge keegi näinud on üldse ise?
    Kohapeal olen paari-kolme mängu sellel tasemel näinud ja ega selle järgi polegi nii lihtne öelda kui hea see tase seal täpselt on. Millega me üldse võrdleme?

    Natuke täpsema pildi tasemest annab Teeveri intervjuu ajast kui ta korrus allpool mängis.

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    ma ei olegi öeld, et sitt on, mul tekkis lihtsalt küsimus, et mille pealt neid heaks peetakse.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    mul tekib selliste lausetega stiilis "3.liiga, tase väga hea" küsimus alati, et kus see teadmine tuleb, mis tase seal on, palju neid mänge keegi näinud on üldse ise?
    Aga mille järgi see 3 liiga tase siis sitt on?? Ise olen nende liiga tasemetega nati teisel teemal kokku puutunud ja ütlen,et paljude suurte jalgpalliriikide 2,3,4 liigad, teevad oma profesionaalsuselt päris paljudele teistele kõrg ja esiliigadele silmad ette ja nendel klubidel on olemas ka korralik publiku toetus! Ja Hunt saaks korralike ja põnevaid vastasseise nii liigas kui ka karikasarjades + muidugi heal tasemel infrastruktuur ja klubiline tegevus

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    mul tekib selliste lausetega stiilis "3.liiga, tase väga hea" küsimus alati, et kus see teadmine tuleb, mis tase seal on, palju neid mänge keegi näinud on üldse ise?
    Mina ühtteist selle liiga kohta olen siiski näinud. Peamiselt siis 3.Liga klubide mänge karikasarjas Bundesliga ja 2.Bundesliga klubide vastu. Lisaks ka mõned mängud 3.Liga tippude vahel, mida üle kantakse kohati. Ülearu paljuneid paraku siiski ei tehta. Ja selle põhjal võib juba mõningaid järeldusi teha minu arvates. Tegu on siiski täisprofessionaalne liigaga. Konkreetselt Elversbergi taseme kohta on muidugi midagi keeruline midagi öelda, sest nende mänge pole tõesti kordagi elus näinud. Selge on aga see, et kui klubi jääks 3. Liigasse püsima, siis saaks Hunt väga korralikke mänge, sest liiga üldiselt on tasemel.

    Sellise võrdluse oskan ka näiteks tuua. Kui eelmisel aastal Stuttgartis sai käidud, siis sattusin juhuslikult Stuttgarter Kickersi treeningut vaatama, mis samal ajal Mercedes Benz Arena kõrval harjutusväljakul toimus. Vaatasin kogu treeningu ära ning tuleb öelda, et juba see oli täiesti teine tase. Kui võrrelda näiteks Levadia ja Kalju treeningutega, mida olen sattunud suviti ikka kohati nägema. Stuttgarter Kickers on aga hetkel 3.Ligas 15.kohal ehk ainult koht kõrgemal Elversbergist. Ühesõnaga selge on see, et taseme poolest oleks see Hundi jaoks siiski edasiminek. Saaks ennast heas konkurentsis ja keskkonnas proovile panna. Minu meelest igatahes parem variant, kui mingi Tšehhi liiga viimane sats.

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    mul tekib selliste lausetega stiilis "3.liiga, tase väga hea" küsimus alati, et kus see teadmine tuleb, mis tase seal on, palju neid mänge keegi näinud on üldse ise?

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Hunt võiks küll Saksamaale saada ja 3 liiga tasemelt ka väga hea

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Kas antud klubi mängib kõrgemal tasemel, kui Ingemar Teeveri omaaegne Saksa klubi?
    Jah. Elversberg mängib 3. Ligas. Teever mängis aste madalamas Regionaalliigas, mis omakorda jagunes tsoonideks.

    e: hetkel hoitakse 21 mängu järel kahekümne meeskonna seas 16-ndat kohta. Samas tabel on väga tihe, sest kohti 8-18 lahutab ainult neli punkti.

    Tänane vastane Kaiserslautern on näiteks hetkel 2.Bundesliga kolmas. Seega sai Hunt täna väga korraliku mängu.

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Kas antud klubi mängib kõrgemal tasemel, kui Ingemar Teeveri omaaegne Saksa klubi?

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    SV Elversberg pidas täna pärast treeninglaagrit esimese kohtumise, kui mängiti Kaiserslauterniga. Twitteri järgi tuvastasin, et Hunt alustas põhis ja mängis täna 57. minutit. Testimisel siis alates eilsest, seega visati kohe vette. Mäng kaotati 4-0, aga andmeid selle kohta, kui hästi või halvasti Hunt hakkama sai, hetkel veel ei ole.



    e: Hunt siis pildil nr 23.

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    poola liiga mänge oleks muidu mugav eurospordist vaadata, erinevalt ungari või tšehhi liigadest

    Leave a comment:

Working...
X