320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Matvei Igonen (Bielsko-Biala Podbeskidzie, Poola)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #16
  "Eurosari on ikka hoopis teine tase", "kõik vaatavad ja jälgivad", "väga hea müügiplats" ja sellel põhjusel liitub eurosarja klubist klubiga, mis on eurosarjast valgusaastate kaugusel.

  Kommentaar


   #17
   Aga mis siis hea oleks?

   Kommentaar


    #18
    Ma olen alati seda meelt olnud, et väljaspool nelja-viit tippliigat kõrgliigast madalamale siirdumine on hea ainult suurema palga ja rahvusvahelises keskkonnas ujuma õppimise pärast. Kui see ongi visioon, mille mängijad on enda jaoks selgeks mõelnud, siis pole neile ühtegi etteheidet. Karjääri mõistes ei ole aga madalamatesse liigadesse üleminekute näol kindlasti tegemist edasiminekuga.

    Kommentaar


     #19
     Taseme mõttes Poola esiliiga võrreldes meie meistriliigaga nagu öö ja päev! Kui ta läheb sinna esikindaks siis on ju hea, tugevamad mängud tulevad kasuks, atmosfäär on kõva! Ei näe, et potentsiaalsete euromängude pärast oleks pidanud Igonen Eestisse jääma ja seisma postide vahel Maardu vastu! Pealegi Floral on olemas 2 väga korraliku väravavahti Nõmme ja Paplvaskise näol, kes mõlemad vajaksid liiga- ja euromänge, et neid hüppelauana välismaale minekuks kasutada.

     Kommentaar


      #20
      Esiteks, miks mingi Norra klubi siin teema pealkirjas on?
      Teiseks, mõeldes, mis asju Igonen koondise eest teinud on, siis reaalsus on selline tase mitte kõrgem.

      Kommentaar


       #21
       Stepanov Õhtulehes:

       „Huvi Matvei vastu oli ka mujalt, aga see suund ja riik oli tema enda soov. Ta arvas, et Poola liiga võiks talle sobida. Variante oli ka Skandinaaviast, aga tal on Norrast kogemus olemas ja lootsime, et Ida-Euroopa sobib talle paremini,“

       „Me ei tahtnud teha Eesti liigast ülemäära suurt hüpet. Tahtsime, et see liikumine oleks samm-sammult ja usume, et kui Matvei saab selles klubis põhiväravavahiks, siis tema ees avanevad palju suuremad uksed. Kui ta ei suuda Poola esiliigas esiväravavahiks saada, siis tuleb ka oma ambitsioone langetada ja otsida häid variante madalamalt,”

       Kommentaar


        #22
        eelmisel hooajal Ekstraklasas imeti ülekaalukalt kõige rohkem väravaid sisse (keskmiselt kaks mängu kohta), ka esiliigas ollakse selle näitajaga alumises pooles. vähemalt on tööd vms.

        Kommentaar


         #23
         Algselt postitas Rudy Vaata postitust
         Esiteks, miks mingi Norra klubi siin teema pealkirjas on?
         Teiseks, mõeldes, mis asju Igonen koondise eest teinud on, siis reaalsus on selline tase mitte kõrgem.
         Good point. Aga ma ei oska uues foorumis teema pealkirja muuta.
         The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

         Kommentaar


          #24
          Kuna Flora mängis eurosarjas, siis tulid pakkumised ise," sõnas Novikov.
          tippagent poisil

          Kommentaar

          Working...
          X