320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas Poom Evertoni?

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Kas Poom Evertoni?

  viimastel päevadel on tulnud kuuldusi, et otsus Poomi jätkamise suhtes peab olema ära tehtud enne järgmise nädala algust - aega siis umbes 48h veel. Kuulda on, et Everton peaks tegema (on teinud?) Derbyle viimase pakkumise ennem seda tähtaega.

  Lugesin seda Derby TheRams-ide koduka foorumilt ning see kõik võib ka hoax olla. Kuid see kirjutaja seal (Evertoni fänn) ütles, et tema usub(loodab?) , et Poom on esmaspäevaks juba Evertonis ning et tulemas on \"huvitavad 72h\".

  mis te arvate sellest? loomulikult võib vabalt olla mingi petisega, kuid tema postitused vähemalt paistsid õiged olema? Mis te ise arvate? Ega ma ise ka sellesse 100% tõena suhtu, kuid mingi lootuse see ikka tekitas.

  #2
  Replying to Topic \'Kas Poom Evertoni?\'

  copy-pasten originaalsed textid ka, et oleks arusaadavam..loodan, et ta ei pahanda

  --
  Hello Rams fans. The Poom deal has to be done by the weekend or its dead. Thats the reality from an insider. Whether that means we get our man or you keep your debts at their cirrent rate remains to be seen. Should be an intersting 72 hours
  --

  hilisem reply:
  --
  Fully agree with you. Its in our interests and that of Derby though to put this to bed once and for all now. Either we are doing a deal or the deal is off. Both clubs need to come out in the open and say whats going on. I still feel that Poom will be in an Everton shirt by Monday morning though
  --

  Kommentaar


   #3
   Replying to Topic \'Kas Poom Evertoni?\'

   Kle kui sa märganud pole, siis su nina all oli juba üks Poomi foorum olemas, nii et pole mõtet iga uudise peale uut creitida!
   .

   Kommentaar

   Working...
   X