320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Live from Suning Youth Development Centre, Inter U19 host Pescara on MD10 of Primavera 1 2021/22 #FORZAINTER​ ⚫Live dal Suning Youth Development Centr...


    Ei ole isegi pingil täna. Huvitav kas mingi üleminek tulemas.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Šansid on väikesed, aga siiski mingi võimalus on, et kutsutakse põhitiimi.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Šansid on väikesed, aga siiski mingi võimalus on, et kutsutakse põhitiimi.

        Saan aru, et veel väiksemad šansid on, et ta kunagi Eesti A koondise eest mängiks ?

        Kommentaar


          Neil on väga talendikas iirlane(albaanlane) Zefi ka. Ei usu et Jürgens debüüti teeb. Ma arvan jah et Eesti enam valikus tal ei ole.

          Kommentaar


            No kui eestlane ei soovi Eesti koondist esindada, siis ma ei nuta, las kannavad sinist särki ikka need kes seda väga soovivad. Ise teab mis oma eluga teeb.

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              No kui eestlane ei soovi Eesti koondist esindada, siis ma ei nuta, las kannavad sinist särki ikka need kes seda väga soovivad. Ise teab mis oma eluga teeb.
              Jürgens soovib Eesti koondist esindada, aga põhjused peituvad mujal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                Jürgens soovib Eesti koondist esindada, aga põhjused peituvad mujal.
                Täpselt nii.

                Ei saa jätta sinult endalt küsimata U17 koondise kohta. Kuidas sa sellele kõigele ise vaatad?
                Kui mind kutsuti, oli alati mingi probleem. Kui oli suvine turniir Leedu, Liechtensteini ja Fääri saartega, olid mul väga-väga olulised sisseastumistestid. Ma ei teadnud siis veel, kas lähen välismaale või jään Eestisse. Meil on väga hea kool, tahtsin sinna jääda.

                Teiste mängude puhul olin reisil, ei saanud kahjuks tulla. Ja kui oli viimane sõprusturniir (septembris Portugali, Sloveenia ja Hispaaniaga – K. J. K.), olid meil klubiga tähtsad mängud, näiteks Interiga liigas. Mind lihtsalt ei lasta sealt keset hooaega tulema. Itaalias see nii käib.

                Oled sa ise klubis rääkinud, et tahaksid koondises käia?
                Olen. Aga ma olen põhiründaja ja nad ei tahtnud minust ilma jääda. Mäng Interiga oli väga oluline, sest nad on teised, meie oleme kolmandad. Võitsime 4:1 (Jürgens lõi selles mängus kübaratriki – K. J. K.).

                Kui mul on vähegi võimalus, pole mingit reisimist või kooli sisseastumist – miks mitte, ma tulen. Aga viimastel kordadel on lihtsalt olnud nii, et raske on olnud tulla. See ei ole alati väga minust sõltunud.



                Foto: Oliver Tsupsman

                Eesti U17 koondis mängib tavaliselt ühe puhta ründajaga. Sellele kohale konkureerivad praegu kaks poissi, sina ja Aleksandr Šapovalov. Kuidas sa sellele vaatad?
                Sellega on nii, et … Ma võin ka number kümne peal mängida. Aga siis, kui võistkond on ründav. Meie koondis on ju kaitsvam. Olen kümne peal mänginud, muidugi ma teen siis ka kaitsetööd. Aga see ei ole lihtsalt minu tugevaim külg. Mulle lihtsalt tundub, et sellel positsioonil ma ei saa olla meeskonnale sama kasulik nagu üheksa peal. Selline on muidugi lihtsalt minu arvamus.

                Mul ei ole mitte midagi Aleksandri vastu. See on normaalne konkurents, et me mängime mõlemad sama kohta ja see sobib meile. Kõik on lõpuks treeneri valik ja otsus.

                Suvisel kodusel EM-finaalturniiril tahaksid ju ikka osaleda?
                Kui ütleksin, et ei tahaks, poleks see normaalne. Aga aega veel on, vaatame, kuidas asjad lähevad. Ei taha praegu oma pead sellega liialt vaevata.
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  Lõi täna juhtvärava 1:0. Andis söödu teisele 2:0. Seejärel võttis inter 2 välja 2:2. Jürgens 60 minutil puhkama ja lõpuks 2:3 kaotus tabelinaabrile.

                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      Interi ja Zilina väravavahid on nagu öö ja päev taseme poolest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plain Vaata postitust

                        Interi ja Zilina väravavahid on nagu öö ja päev taseme poolest.
                        See Žilina kiiper mingi uus Oblak, vaieldamatult MVP seal. Jürgensilt väga ilus värav küll

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plain Vaata postitust

                          Interi ja Zilina väravavahid on nagu öö ja päev taseme poolest.
                          Tänud jagamast! Lõikasime Tribüünil muu saasta (Zilina väravad ja Interi momendid ilma Jürgensita) välja ja tuli ilus ja dünaamiline klipp.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              Pall jala peale praktiliselt ei jõua. Keskväli on ebakompetentne. Interi kaitseliin täis rabarber. Areng korralikult pärsitud kutil hetkel. Kahju vaadata kohe.
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar




                                Värav kirjas ja 1:0 võit.
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X