320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Erik Sorga (Göteborg IFK, Rootsi)

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• rainis007
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    180 tuhat aastas ei ole Washingtonis nii ulmepalk midagi. Konteksti pannes on see natuke alla 3xWashingtoni keskmise palga. Ma olen nüüd võib-olla kohutavalt naiivne, aga Meistriliigas teenivad vist tippmängijad keskmise palgaga võrreldes rohkem?

Portugali tippklubisse siirdumine(Bragat võib kerge mööndusega selleks lugeda) oleks selles osas üsna riskivaba liigutus, et nad laenavad kõik vähegi arvestatavad noormängijad meistriliiga alumiste otsa meeskondadesse või teise liigasse välja kui esinduse eest platsile ei saa. Kõige kehvem stsenaarium oleks Bragasse siirdumise puhul nende B-meeskonna eest mängimine, kes on hetkel Portugali kolmandas liigas. Samas Portugali kolmanda liiga tase ei tohiks olla kehvem kui Meistriliigal.

Mis saab USAs kui esindusse ei mahu? Mis tasemel seal see reservmeeskond mängib?
    1) 180 tuh pole siiski aasta vaid hooaja palk - meeletu erinevus prolly ei tule, aga ei usu, et päris 12 kuud peab seal ka selle kulutuste taseme peal elama
    2) kui lugesid, siis lisaks palgale on korter ja auto olemas. Keskmise palga saaja peab sellised kulud nagu ise katma v nii.
    3) kui lugesid, siis viitasin sellele, et Braga ei pruukinud üldse mingitel kindlatel tingimustel lepingut pakkudagi - vb tahtsid ka hooajaks või pooleks laenata hoopis? Siis poleks olnud mingit juttu kusagile omakorda edasi laenamisest -kui oleks istunud siis oleks istunud.
    4) miks võrdled Portugali 3. liigat Meistriliigaga?? alternatiiv on ju eelduste kohaselt MLS, tahaks eeldada, et MLSi tase ikka Portugali 3. liigast suts parem

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    180 tuhat aastas ei ole Washingtonis nii ulmepalk midagi. Konteksti pannes on see natuke alla 3xWashingtoni keskmise palga. Ma olen nüüd võib-olla kohutavalt naiivne, aga Meistriliigas teenivad vist tippmängijad keskmise palgaga võrreldes rohkem?
    Korter ja auto lisaks sellele. Kui neid kulutusi pole, siis on see sellises karjääri faasis eesti mängijale ikka väga korralik palk.

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Mis ta ikka nüüd "ülimalt kummaline" on.
    Pole ju teada pakkumise tingimusi. Kui Heereveeni juures oli mainitud esmalt 6-kuu laenu siis võis vabalt Braga pakkumine midagi sarnast olla? Või teenida seal mingisugust miinimumpalka, vs kui USAs pakutakse 180 th aasta + korter + auto?

Rääkimata sellest, et Klavan ja Poom jõdusid ikka kõrgemale tasemele ka step-by-step, keegi pole Eestis otse Florast murdnud ennast Arsenali/Pooli. Ma ei oleks küll nii kindel, et kui oleks Bragasse siirdunud siis oleks seal kohe jalaga ukse lahti löönud ja põhiründajaks ennast mänginud. Pigem pean tõenäolisemaks, et USAs võimalik paremini ennast pildile mängida.

Portugali tippklubisse siirdumine(Bragat võib kerge mööndusega selleks lugeda) oleks selles osas üsna riskivaba liigutus, et nad laenavad kõik vähegi arvestatavad noormängijad meistriliiga alumiste otsa meeskondadesse või teise liigasse välja kui esinduse eest platsile ei saa. Kõige kehvem stsenaarium oleks Bragasse siirdumise puhul nende B-meeskonna eest mängimine, kes on hetkel Portugali kolmandas liigas. Samas Portugali kolmanda liiga tase ei tohiks olla kehvem kui Meistriliigal.

Mis saab USAs kui esindusse ei mahu? Mis tasemel seal see reservmeeskond mängib?

Leave a comment:

• rainis007
    replied
    https://sport.err.ee/1023416/sorga-l...di-korgliigast

Selle uudise valguses on see DC Unitedisse siirdumine küll ülimalt kummaline. Mille poolest see Bragast parem variant on?

Bragast tugevamas klubis ongi eestlastest mänginud ainult Klavan ja Poom. Isegi Vassiljevi ja Pareiko Poola ning Venemaa klubid olid selgelt nõrgemad.

Ma ei tahaks küll vandenõuteooria tasemele laskuda, aga veidi tundub nagu Pohlak sai sedasi rohkem raha tasku pista.
    Mis ta ikka nüüd "ülimalt kummaline" on.
    Pole ju teada pakkumise tingimusi. Kui Heereveeni juures oli mainitud esmalt 6-kuu laenu siis võis vabalt Braga pakkumine midagi sarnast olla? Või teenida seal mingisugust miinimumpalka, vs kui USAs pakutakse 180 th aasta + korter + auto?

Rääkimata sellest, et Klavan ja Poom jõdusid ikka kõrgemale tasemele ka step-by-step, keegi pole Eestis otse Florast murdnud ennast Arsenali/Pooli. Ma ei oleks küll nii kindel, et kui oleks Bragasse siirdunud siis oleks seal kohe jalaga ukse lahti löönud ja põhiründajaks ennast mänginud. Pigem pean tõenäolisemaks, et USAs võimalik paremini ennast pildile mängida.

Leave a comment:

• rainis007
    replied
    Kuidagi vähe arvamusi siin sellise Eesti mõistes tähelepanuväärse ülemineku kohta...

Nüüd siis tuleb välja, et konkreetselt olid huvitatud ka sellised Euroopa mõistes arvestatavad klubid nagu Braga ja Heereven ridade vahelt võib vist välja lugeda, et USA poole kallutas ka motivatsioonipakett (ca 180 tuh EUR aastateenistus + auto + korter + noh ilmselt noorel kutil põnevam suurel unistustemaal ringi seigelda kui Portugalis chillida) .

Sportlikult tasemelt on MLS ilmselt väiksem samm edasi kui Eredivise või Portugali kõrgliiga, aga samas ehk olegi mõistlikum rahulikumalt võtta? Noor mees, aega on. Miks mitte minna ehk natukene keskpärasemasse liigasse kui muud tingimused head on. Arvestades, et kutt alles 20 siis isegi kui peaks seal alguses peeti minema (kuigi miks peaks!) siis võib aasta pärast tagasi Euroopasse tulla. Samas kui hästi esineb seal, siis ka kindlasti jääb silma Vana maailma klubidele.

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    https://sport.err.ee/1023416/sorga-l...di-korgliigast

Selle uudise valguses on see DC Unitedisse siirdumine küll ülimalt kummaline. Mille poolest see Bragast parem variant on?

Bragast tugevamas klubis ongi eestlastest mänginud ainult Klavan ja Poom. Isegi Vassiljevi ja Pareiko Poola ning Venemaa klubid olid selgelt nõrgemad.

Ma ei tahaks küll vandenõuteooria tasemele laskuda, aga veidi tundub nagu Pohlak sai sedasi rohkem raha tasku pista.

Leave a comment:

• Jormma
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Soovin Erikule vaid kõike head. Usun, et kui mugavustsooni ei satu ja rügab tööd, siis me näeme teda veel ka TOP5 liigas pallimas.
    Peaasi et läbi töö naudib mängu mitte ei ole sunnitööline.

Ja sellist slatanlikku suhtumist rohkem: https://epl.delfi.ee/eesti/erik-sorg...ja?id=87705979

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Soovin Erikule vaid kõike head. Usun, et kui mugavustsooni ei satu ja rügab tööd, siis me näeme teda veel ka TOP5 liigas pallimas.

Leave a comment:

• magicm
    replied
    Kui see Washington Posti poolt pakutud 450 000€ tõele vastab, siis Pohlakutel päris rammus palgapäev.

Leave a comment:

• Kasper
    started a topic Erik Sorga (Göteborg IFK, Rootsi)

Erik Sorga (Göteborg IFK, Rootsi)

Nii, asi ametlik. Registreeriti Loudouni, nagu arvata võiski. Paari kuu jooksul peaks toimuma ümberregistreerimine DC Unitedisse.
Working...
X