320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kusjuures viitamise reeglid on ju tegelikult portaalide vahel ilusti kokku lepitud.

    pmst nõus Dannariga, ka hilislehe portaaliga olnud lähedasi kogemusi. ja kusjuures nad kõik teavad reegleid...

    Kommentaar


      ja üks näide veel, see polnud küll spordist. Et Päevaleht sai ainsa portaalina kapoti-arvo ja Kalev Rebase keissi videosse. TV3 ja Kanal2 ostsid selle sisse, aga järgmisel päeval ilutsevad need samas EPL-i pildid jälle Posti ja Mees sisaldava lehe esikaanel. Ja autor? - "Lugeja foto"
      Pussyd.

      Kommentaar


        Ja mis seos on Delfi ja ERRi võrdlemisel Tarmo Kingiga.. puhta taunid, otsige õige teema üles või tehke see. Ei maksa läbustada igas kohas.

        Kommentaar


          Algselt postitas cyhton Vaata postitust
          puhta taunid
          Ei maksa läbustada igas kohas.
          Aga ära siis tee selliseid postitusi.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Natukese aja pärast oli viide korrektne, mingit vastust, vabandust vms ei saabunud.
            kui sa ei küsi, siis ei saa. on sulle mõni tütarlaps külge tulnud ning imema hakanud?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Tarmo Kink keeldus...
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                31. jaanuar 2003
                >>

                Kommentaar


                  Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                  Ma olen alati sind väga teravaks pidanud
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Sellega meenub mulle sootuks üks teine portaal, mille nimes on Posti ja mees, kus on kombeks tuimalt Soccerneti artikleid maha viksida.
                    Üsna tihti on ka DELFI-s soccerneti uudised, kus pole kordagi viidatud soccernetile või artikli autorile.

                    Kommentaar


                      FC Middlesbrough

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                        FC Middlesbrough
                        Link ERR-ist http://sport.err.ee/index.php?06111318
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          Tarmo Kingi kosilaseks Inglismaal on FC Middlesbrough


                          Rahvusringhäälingu spordiportaal sport.err.ee kirjutas laupäeval, et Tarmo Kink on siirdumas Inglismaa ssiliiga klubisse. Klubiks kuhu ta on siirdumas, on pikkade traditsioonidega ja hiljuti veel meistriliigas mänginud Middlesbrough FC.

                          Üleminekuga seotud Marko Välja kinnitas infot: “Jah, selleks klubiks on Middlesbrough FC. Nad on pikalt Tarmot jälginud ja hindavad teda väga kõrgelt. Ma sooviks tsiteerida Mart Poomi, kellega sai sel teemal arutatud, et tegemist oleks Tarmo jaoks väga hea klubiga, kuna nad mängivad Championship’is kõige tehnilisemat jalgpalli. Middlesbrough mängib sellises stiilis, mis Tarmole just sobib ning ta saaks seal ka veelgi paremaks mängijaks kasvada.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Tarmo Kingi kosilaseks Inglismaal on FC Middlesbrough


                            Rahvusringhäälingu spordiportaal sport.err.ee kirjutas laupäeval, et Tarmo Kink on siirdumas Inglismaa ssiliiga klubisse. Klubiks kuhu ta on siirdumas, on pikkade traditsioonidega ja hiljuti veel meistriliigas mänginud Middlesbrough FC.

                            Üleminekuga seotud Marko Välja kinnitas infot: “Jah, selleks klubiks on Middlesbrough FC. Nad on pikalt Tarmot jälginud ja hindavad teda väga kõrgelt. Ma sooviks tsiteerida Mart Poomi, kellega sai sel teemal arutatud, et tegemist oleks Tarmo jaoks väga hea klubiga, kuna nad mängivad Championship’is kõige tehnilisemat jalgpalli. Middlesbrough mängib sellises stiilis, mis Tarmole just sobib ning ta saaks seal ka veelgi paremaks mängijaks kasvada.”
                            Eeskujulik lingi postitus
                            _________

                            "Tarmo jaoks väga hea klubiga, kuna nad mängivad Championship’is kõige tehnilisemat jalgpalli" - See on Inglise klubide puhul TaKi-le tähtis näitaja, kui eelpool öeldu paika peab.
                            >>

                            Kommentaar


                              Wow, loodame, et leping siiski tuleb.

                              Kommentaar


                                Boro oleks tore aga sealne mängijate valik tundub hetkel nii tugev ,et platsile pääsemine oleks väga keeruline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X