320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sats, ma küsin lihtsa küsimuse ning ootan sellele JAH/EI vastust, sest seda on võimalik anda?
    Kas Eesti Meistriliiga on tugevam kui Norra esiliiga?
    Et asjad selged oleksid, defineerin ka sõna tugev- tasavägised mängud, kiire mängutempo, tabeli lõpu omad võivad tihti üllatada tippe. See oleks minu arusaam tugevast liigast.
    Seega, kas Eesti Meistriliiga on tugevam/ühtlasema tasemega kui Norra oma?

    Kommentaar


      Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
      Sats, ma küsin lihtsa küsimuse ning ootan sellele JAH/EI vastust, sest seda on võimalik anda?
      Kas Eesti Meistriliiga on tugevam kui Norra esiliiga?
      Et asjad selged oleksid, defineerin ka sõna tugev- tasavägised mängud, kiire mängutempo, tabeli lõpu omad võivad tihti üllatada tippe. See oleks minu arusaam tugevast liigast.
      Seega, kas Eesti Meistriliiga on tugevam/ühtlasema tasemega kui Norra oma?
      lugesin ja tuli meelde kohtustseen a'la "ma tean, et te ootate minult jah/ei vastust, aga enne pean ma märkima ... jne "

      Kommentaar


        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
        Sats, ma küsin lihtsa küsimuse ning ootan sellele JAH/EI vastust, sest seda on võimalik anda?
        Kas Eesti Meistriliiga on tugevam kui Norra esiliiga?
        JAH.
        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
        Seega, kas Eesti Meistriliiga on tugevam/ühtlasema tasemega kui Norra oma?
        EI.

        Kommentaar


          Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.


          !!!

          Kommentaar


            see oleks küll meeldiv kui Puri saaks Saksamaale :P

            Kommentaar


              Freile pinki soojendama, kui sedagi.

              Kommentaar


                andrejevist mul jummala savi....aga puri võiks muidugi saada seal lepingu, kuigi ma olen selles osas suht skeptiline...põhimeeskonnas tal kindlasti asja ei oleks hetkel
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar



                  võimas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                    andrejevist mul jummala savi....aga puri võiks muidugi saada seal lepingu, kuigi ma olen selles osas suht skeptiline...põhimeeskonnas tal kindlasti asja ei oleks hetkel
                    Sama siin, ei ole oluline, kas Nikita saab sinna lepingu või ei. Loodan, et Puri sobis neile, sest seal meeskonnas mängimine oleks väga hea

                    Kommentaar


                      Kes Hispaaniasse?

                      Tarmo Kink?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas buub Vaata postitust
                        Kes Hispaaniasse?

                        Tarmo Kink?
                        Just sama mõte oli.

                        Kommentaar


                          nii, pohlak küttis kired vaikselt ülesse, kes siis võib saada lepingu Hispaaniasse?
                          jutu järgi tundus et see on hetkel välismaal mängiv pallur, aga kes?

                          E: kurat kiireid poisse veelgi foorumis
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas buub Vaata postitust
                            Kes Hispaaniasse?

                            Tarmo Kink?
                            Pohhui see Kink või nimi.

                            Palun selgitagu keegi parem: mängija leping (kokkulepe olemas), pakkumine olemas (tehtud!).

                            Mis puudu on? Mängija ei taha minna? Ei saa lennukipileteid? Arusaamatu.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Õeldi ju, et ta ei mängi Eesti liigas, arvan, et Ragnar Klavan

                              Mängija ei teagi, kas talle see pakkumine tehtud on ju, aga muidu jah ei tea

                              Kommentaar


                                Pakuks Klavanit.
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X