320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas stark Vaata postitust
    loodan et sander puri on järgmine ..
    ilmselt saksamaale .. ma arvan
    Ma arvan ka, et Dortmundi.

    Leave a comment:


  • stark
    replied
    loodan et sander puri on järgmine ..
    ilmselt saksamaale .. ma arvan

    Leave a comment:


  • Epic
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Noortemeeskond jah.

    Või mismõttes "ainult noortemeeskond". Ka Ojamaa pallis reservides, mis oli põhimõtteliselt niisamuti noortemeeskond ja nüüd arvatavasti laenatakse noormees välja mõnda väiksemasse klubisse, kus ta peab ennast tõestama. Kui Tamm saaks lepingu, siis ootaks teda suure tõenäosusega samasugune teekond: enda tõestamine Primaveras -> laenulolek mõnes madalama liiga klubis -> Sampdora pink -> Sampdoria algkoosseis. Noh, see siis selline potensiaalne teekond.

    Mulle on näiteks siiamaani täiesti arusaamatu, miks Anier ütles Primaverasse minemise kohta "mingisse noortetiimi ma küll ei lähe." Okei, talle vist ei pakutudki lepingut, aga kas Floras virelemine on nüüd parem variant. Ega see Primavera tase nüüd nii sitt ka ei ole.
    Selles mõttes "ainult", et kõik siis hõikavad, et "ooo...Sampdoria, lahe". Kuigi tore jah, kui sinna saaks. Oleks vähemalt rohkem uksi avatud.

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Minu kogemused Sampdoria noortemeeskonnast pärinevad mitmeaasta tagusest Itaalias turniirilkägust. Tol korral kaotasime me nende noortevõistkkonnale mingi 0-15 vms. Igaljuhul oli nende tase hämmastav, silma hakkas just füüsiline pool, kui meil olid kõik alles poisikesed siis nemad olid juba mehe kasvu.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Primavera on ju ainult noortemeeskond, ei?
    Noortemeeskond jah.

    Või mismõttes "ainult noortemeeskond". Ka Ojamaa pallis reservides, mis oli põhimõtteliselt niisamuti noortemeeskond ja nüüd arvatavasti laenatakse noormees välja mõnda väiksemasse klubisse, kus ta peab ennast tõestama. Kui Tamm saaks lepingu, siis ootaks teda suure tõenäosusega samasugune teekond: enda tõestamine Primaveras -> laenulolek mõnes madalama liiga klubis -> Sampdora pink -> Sampdoria algkoosseis. Noh, see siis selline potensiaalne teekond.

    Mulle on näiteks siiamaani täiesti arusaamatu, miks Anier ütles Primaverasse minemise kohta "mingisse noortetiimi ma küll ei lähe." Okei, talle vist ei pakutudki lepingut, aga kas Floras virelemine on nüüd parem variant. Ega see Primavera tase nüüd nii sitt ka ei ole.

    Leave a comment:


  • Nurmekas
    replied
    Algselt postitas willane Vaata postitust
    lugesin uudist ning miskipärast tuli meelde kohe Rootsi Kunn ja tema lause, et Flora ei tahagi meistriks tulla ...
    kõik vähegi kaela kandma hakkavad mängijad üritatakse välja müüa
    Ärme jah, jumala eest luba andekaid mujale, I prioriteet olgu ikka kohalik klubi ja II koondis.
    Väide ju isegi võiks olla, et andekate lahkumine mujale viib noortemeeskondade treeningtaseme alla, kuna treenivad koos keskpärased. Samas kogemus ja treeningkvaliteedi peaks kätte saama ka võimalusega treenida näiteks reservide või põhimeeskonnaga.

    Leave a comment:


  • Epic
    replied
    Primavera on ju ainult noortemeeskond, ei?

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    lugesin uudist ning miskipärast tuli meelde kohe Rootsi Kunn ja tema lause, et Flora ei tahagi meistriks tulla ...
    kõik vähegi kaela kandma hakkavad mängijad üritatakse välja müüa

    Leave a comment:


  • Siim
    replied
    See on see, kui lööd u19 eliitliiga turniiril 17-aastasena koondise ainsa värava. Kardan, et eriti muud testikutse taga pole. Eks itaallastel nüüd paar nädalat aega vaatamaks, mis mehega ka tegu on.

    Leave a comment:


  • foreverer
    replied
    Super oleks see!!!

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Super linn, super klubid, fantastiline oleks kui sinna saaks jääda.

    Leave a comment:


  • ...Jumal...
    replied
    FC Flora ründaja Joonas Tamm lendas eile Itaaliasse, et liituda U.C. Sampdoria Primavera meeskonna treeninglaagriga.

    17-aastane Tamm läbib Itaalias arstliku kontrolli ning osaleb seejärel ka meeskonnaga sealsetes sõpruskohtumistes. FC Flora ründaja jääb Genovas ja Parmas toimuvasse treeninglaagrisse kuni 8. augustini. U.C. Sampdoria lõpetas eelmise hooaja Serie A tabelis 13. kohal.

    Joonas Tamm tuli Viljandi JK Tulevikust üle Tallinna FC Florasse käesoleva aasta alguses, mänginud on ta FC Flora esindusmeeskonna eest üheksa mängu ja löönud ka ühe värava. Eesti U-17 noortekoondise eest on Joonas mänginud kuuel korral ja löönud ühe värava, U-19 koondise eest mänginud üheksal kohtumisel ja löönud kolm väravat.

    ERR SPORT / FC Flora pressiteenistus

    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Keblast ei pane või?
    Ei pnae, sain teada juba

    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Algselt postitas Alvar550 Vaata postitust
    Joonas Tamm Sampdorias testimisel
    Keblast ei pane või?

    Leave a comment:


  • Sunderland
    replied
    Algselt postitas Alvar550 Vaata postitust
    Joonas Tamm Sampdorias testimisel
    Vaat kus uudis, super kui sinna saaks.

    Leave a comment:

Working...
X