320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Epic
    replied
    Kaasavarana antakse Kink ka kaasa.

    Leave a comment:


  • magicm
    replied
    Kotenko ootab vastust jaanuarist.

    Leave a comment:


  • youngGun
    replied
    Arvatavasti jääb see Puri värk vist ikkagi ära, kahtlane tunne on. :/

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    mul pohhui neist, rääkige purist.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    kas Sisovi kohta infi ka on ja mis seisus on Kotenko robin hoodi värk?

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Vanadel liikmesriikidel oli õigus kehtestada uutele liituvatele riikidele tööjõu vaba liikumise tähtajalisi piiranguid. Saksamaal peaks see minu teada 2011. aasta lõpuni kehtima. Nii et kui just kõrgepalgalise tippspetsialistiga tegu pole, siis on endiselt tööluba vaja, kui ma ei eksi.
    õigus oli jah... ma millegipärast ei mäletanud, et Saksamaa oli üks nende seast... a tänud igatahes info eest.

    Leave a comment:


  • jyriöö
    replied
    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    krt mina sellest tööloa asjast aru ei saa. oleme ju Euroopa Liidus ja siin peaks olema tagatud tööjõu vaba liikumine...
    Vanadel liikmesriikidel oli õigus kehtestada uutele liituvatele riikidele tööjõu vaba liikumise tähtajalisi piiranguid. Saksamaal peaks see minu teada 2011. aasta lõpuni kehtima. Nii et kui just kõrgepalgalise tippspetsialistiga tegu pole, siis on endiselt tööluba vaja, kui ma ei eksi.

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Levadia on lolliks läinud või? Hakkab mingeid tingimusi esitama .

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


    Pöidlad pihku siis !

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    võib olla nüüd tahetakse meest ikka põhisatsi juurde,sest nagu aru sain et kui duublisse sis tööloaga väheke kitsas käes
    krt mina sellest tööloa asjast aru ei saa. oleme ju Euroopa Liidus ja siin peaks olema tagatud tööjõu vaba liikumine...

    ja kes tahab Sanderist saksa fännidele teada anda, võiks minna näiteks sellesse foorumisse:

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
    Mis kõige huvitavam on, on see, et kui augustis jäi üleminek katki, siis põhjendasid sakslased olukorda järgmiste sõnadega:"

    "Põhjuseks polevat Puri meisterlikkus. «Treenerid soovisid, et klubi Sanderi ostaks, ent klubi juhid tõdesid, et tööloa hankimine osutuks liiga keeruliseks"

    Mis nüüd siis on kuidagi kergem seda hankida või ajasid sakslased lihtsalt häma.?
    võib olla nüüd tahetakse meest ikka põhisatsi juurde,sest nagu aru sain et kui duublisse sis tööloaga väheke kitsas käes

    Leave a comment:


  • sibierski
    replied
    Mis kõige huvitavam on, on see, et kui augustis jäi üleminek katki, siis põhjendasid sakslased olukorda järgmiste sõnadega:"

    "Põhjuseks polevat Puri meisterlikkus. «Treenerid soovisid, et klubi Sanderi ostaks, ent klubi juhid tõdesid, et tööloa hankimine osutuks liiga keeruliseks"

    Mis nüüd siis on kuidagi kergem seda hankida või ajasid sakslased lihtsalt häma.?

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    „Klopp uuris, kuidas end trennis tundsin. Vastasin, et väga hästi. Nii ju oligi! Siis ütles ta, ei saa kuidagi aru, kas olen vasaku- või paremajalgne.



    Esialgu kõik hästi

    Leave a comment:


  • Vapper Kass
    replied
    Ma arvan, et suure tõenäosusega saab Šišov lepingu, võimalikud lahkujad on Puri ja Kink. Pluss kegi kolmest "noorest kotkast", kes läksid testimisele. Oleks hea kui oleks ka mingi üllataja. Teet Allas, kes on vägagi sümpaatne tüüp ja töörügaja, võiks kusagil Norra esiliigas vanaduseraha tiba teenida. Tuleviku mõttes on muidugi noorte siirdumine korralikku klubisse palju tähtsam. Kink peaks külls kasvõi Rumeeniasse minema, muidu jääb varsti "igaveseks tõusvaks täheks".

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Väga optimistlik;D
    Tglt usun et lahkujateks oma liigast on Puri,Kink ja keegi Florast,kedagi rohkem küll ei julge pakkuda,ehk mõni noortemeeskonna oma tõesti
    Küll on oodata aga klubivahetusi(Kotenko,Stepanov,Voskoboinikov) ja ehk Norra mehed leiavad ka midagi tugevamat

    Leave a comment:

Working...
X