320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • budu
    replied
    mis värk ussoltseviga hetkel?on kellegil infi?

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Algselt postitas RantZ Vaata postitust
    Arvatavasti Post läheb? Lugesin go-ahead eagles'i mingit lehekülge, kus oli jutt, et vaja veel Flora nõusolekut. Seal olid ka kommentaarid, kus keegi oli näinud teda treeningul ja oli hea mulje jätnud.

    http://www.eagles-fanzine.org/
    Ka voetbalzone vahendusel paistab positiivset infot tulevat. Post olevat kolmest hetkel testimisel olevast mängijast ainsana GAD treenerile muljet avaldanud.

    Leave a comment:


  • RantZ
    replied
    Arvatavasti Post läheb? Lugesin go-ahead eagles'i mingit lehekülge, kus oli jutt, et vaja veel Flora nõusolekut. Seal olid ka kommentaarid, kus keegi oli näinud teda treeningul ja oli hea mulje jätnud.

    Leave a comment:


  • Sats1
    replied
    Kas Ussoltsev sõlmis lepingu välismaaklubiga mis kutsus teda paar nädalat tagasi testmisele?

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Sander Post Hollandi esiliiga satsi Go Ahead Eaglesi juures testimisel.



    Samast artiklist selgub, et GAE treener Andries Ulderink oli eelmisel nädalal Tallinnas ning olevat ka Kingi tegemiste suhtes huvi ilmutanud.

    EDIT: Kahe vooru järel on klubi 18 kohal ühe punktiga.

    Leave a comment:


  • oku
    replied
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Ahi käis ju seal testimisel, ehk tema?
    Ma pakuks ka. Ahjupera oli Djurgardeni vastu suhteliselt hea ka mõlemas mängus.

    Leave a comment:


  • 17
    replied
    Ahi käis ju seal testimisel, ehk tema?

    Leave a comment:


  • Shermann
    replied
    Algselt postitas kris-poland Vaata postitust
    thanks for your answer, because one men from Poland asked me to find out this video, he is interested one player from Tallinn. It's my friend that's why I try to do it for him. I will be grateful for you if you are able to help me. thanks
    Sander Post?

    Leave a comment:


  • eestimees
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kas ta mitte karikamängus juba platsil ei käinud?
    lõi 1 värava

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas NIRK Vaata postitust
    Kuidas siis Tarmo Kink paraneb ? Mis aja paiku ta uuesti rivis on vms? keegi oskab öelda.
    kas ta mitte karikamängus juba platsil ei käinud?

    Leave a comment:


  • NIRK
    replied
    Kuidas siis Tarmo Kink paraneb ? Mis aja paiku ta uuesti rivis on vms? keegi oskab öelda.

    Leave a comment:


  • Keiss
    replied
    Mina olen infot saanud ainult Ljevada pressiesindaja vahendusel ning pigem tundub see Puri jutt olevat rohkem tõestuseks, et meil on ka ostjaid ja huvilisi jms. Tegelikult pole peale Kruglovi müüki midagi toimunud.

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    aken on ju augusti lõpuni !?
    ma usun, et Puri ikkagi läheb. aga see on minu uskumine

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Tundub nüüd kui Kink sai vigastada et ei lahku siit eestimaalt see üleminekute periood mitte keegi.Puri teemal on ka kuidagi väga vaikseks jäänud

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    tundub et selles üleminekute aknas uusi nimesi ei lisanduda kes kodumaa tolmu jalgelt pühivad.kuigi kuulda on et keegi TVMK-st pidi kuhugi testima minema aga nimesi mina ei tea.
    kuna tundub et väga palju infi valdab eestimees ehk tema oskab öelda kas on kedagi kuhugi testima minemas.millagi vist vanadest Zahho kui terveks saab aga kas uusi nimesi on?

    Leave a comment:

Working...
X