320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
    mis on saanud sander purist ?
    mõnusalt hapuks hakkab asi minema, kui EPLi artiklit lugeda - klubid juba väidetavalt kokku leppinud, aga ikka tullakse euromängule skautima

    IV liiga duublisse ei saa tööluba, põhisatsis peab talle jällegi 4x suuremat palka maksma

    Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust

    Üldiselt järgmsena võib klubi vahetada Pareiko. Sellel kodukal on refereeritud artikkel sport-expressist (ma ei viitsinud originaali otsida)
    eks seda СЭ lühiuudist ole mitmes allikas refereeritud,
    Tomsk on Pareikole asendajagi juba väidetavalt A.Tshihradze näol välja vaadatud

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Pigem lahkub Norrast Londak, kui Piiroja

    Leave a comment:


  • Hellik
    replied
    Mis värk on, pool suve juba läbi ja Piirojast pole veel ühtegi kuulujuttu

    Watford pidi suure tõenäosusega oma keskkaitsja Shittu Rangersisse müüma, äkki tehakse Raiole ruumi?

    Kuigi, kui vaadata praegust Fredrikstadi tabeliseisu, siis vaevalt, et Raio tahakski väga lahkuda.

    Leave a comment:


  • Hellik
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Aga Euroopa ongi ju välismaa Venemaa jaoks?
    Tubli, võta küpsist

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
    üks nende mõttes välismaalt (ilmselt siis Euroopast).
    Aga Euroopa ongi ju välismaa Venemaa jaoks?

    Leave a comment:


  • Vapper Kass
    replied


    Üldiselt järgmsena võib klubi vahetada Pareiko. Sellel kodukal on refereeritud artikkel sport-expressist (ma ei viitsinud originaali otsida), milles on öeldud, et Pareiko võib varsti klubi vahetada, et tal kaks pakkumist, üks Venemaalt ja üks nende mõttes välismaalt (ilmselt siis Euroopast).

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    Mängis täna Iirimaal, sai 1:2 tappa.

    Leave a comment:


  • Hogweed
    replied
    mis on saanud sander purist ?

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
    Ma arvan, et vähemalt nüüd on asi selge. See härra "salapärane", kes tõenäoliselt pidi olema Ragnar Klavan ja Hispaaniaasse sõitma. Ja Heracles ongi see salapärane välisklubi, mis palju pappi tahab. Seege võiks Pohlak veel mingi "kondi", meile visata, mille üle spekuleerida. "Hispaania eestlane" on selgunud.
    Ei, see oli Taavi Rähn... Mis asi sul selge on? Täpselt sama selge, kui kuu aega tagasi. Klavanist oli kohe jutt ja teati, et Getafe skaudid ka teda vaatamas käisid.

    Leave a comment:


  • Osvaldo
    replied
    sl-i info siit foorumist ilmselt pärinebki.....tublid poisid seal

    Leave a comment:


  • Vapper Kass
    replied
    Ma arvan, et vähemalt nüüd on asi selge. See härra "salapärane", kes tõenäoliselt pidi olema Ragnar Klavan ja Hispaaniaasse sõitma. Ja Heracles ongi see salapärane välisklubi, mis palju pappi tahab. Seege võiks Pohlak veel mingi "kondi", meile visata, mille üle spekuleerida. "Hispaania eestlane" on selgunud.

    Leave a comment:


  • Shermann
    replied
    Pep on hulluks läinud oma ümberkorraldustega ja nüüd tahab klubisse tuua Almelo tundmatu mehe Ragnar Klavani. Paraku on Barcal raha otsas ja diil jääb katki.

    Selline on minu haige loogika

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    No, see muudab asja

    Leave a comment:


  • Shermann
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Getafest on jutt. Umbes 90% tõenäosusega.
    "Oleks kahtlemata tore, kui see jutt vastaks tõele, aga Getafe huvist ei tea mina ega Ragnar küll midagi," tõdes Eesti koondislase agent Tarmo Lehiste eile.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Ragnar Klavani vastu tunneb huvi üks Hispaania kõrgliigaklubi, kuid pole valmis maksma Almelo Heraclese nõutavat kaht miljonit eurot ehk veidi rohkem kui 31 miljonit krooni, kirjutab SL Õhtuleht.
    Getafest on jutt. Umbes 90% tõenäosusega.

    Leave a comment:

Working...
X