320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Meintz
    replied
    Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
    Kams võiks ka kuhugi välismaale minna.
    Kams on kõige alahinnatum mängija Meistriliigas

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    aga FCF väravas oli eile Orgla, mitte Pedõk. veel on ruumi areneda, et Reimi käike mõista

    Leave a comment:


  • Juanito
    replied
    Algselt postitas spekter Vaata postitust
    pakun ja usun, et ei eksi- Marko Meerits!
    aga iga mängumees, kes Eestist välja saab, annab võimaluse järgmistele ning saab ise kindlasti kasuliku kogemuse edaspidiseks. Marko võimalik minek annab taas võimaluse Pedõkile ning keegi järgmine saab omakorda võimaluse Flora põhisatsi saada. Aga Marko möödus Pedõkist ikka uhke kiirusega ning minul sellest ainult väga hea meel.
    Tubli, selgeltnägijate tuleproovi peaksid minema

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Kams võiks ka kuhugi välismaale minna.

    Leave a comment:


  • Pähkel
    replied
    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Lutsul oleks aeg jah välismaale siirduda, eelmine hooaeg oli tal juba heal tasemel. Lutsul ja Tenistel oleks aeg juba välismaale saada küll. Eestis on nad kõik saavutanud.
    +11111

    Leave a comment:


  • rauulo
    replied
    Loodame, et Meerits pole ka viimane eestlane Vitesses. Tuletame meelde: http://www.ohtuleht.ee/391880

    Leave a comment:


  • jansa
    replied
    ... tehke siis Meeritsale ka uus alateema ära Salainfo põhjal on tal leping taskus....

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Algselt postitas Aílton Vaata postitust
    Mulle on mulje jäänud, et Luts on ka suhteliselt andekas vasakäär, miks mitte tema ei võiks ka piiri taha siirduda. Muidugi minu arvamus põhineb koondise L-Ameerika turnee ja Kalju mängu põhjal.
    Lutsul oleks aeg jah välismaale siirduda, eelmine hooaeg oli tal juba heal tasemel. Lutsul ja Tenistel oleks aeg juba välismaale saada küll. Eestis on nad kõik saavutanud.

    Leave a comment:


  • Aílton
    replied
    Mulle on mulje jäänud, et Luts on ka suhteliselt andekas vasakäär, miks mitte tema ei võiks ka piiri taha siirduda. Muidugi minu arvamus põhineb koondise L-Ameerika turnee ja Kalju mängu põhjal.

    Leave a comment:


  • vtp
    replied
    Viskan siia ühe lingi, kus Teniste kohta veidi juttu. Lühidalt kokku võttes on nii, et Di Canio arvates on tegemist hea mängumehega ning kvaliteedis ei ole põhjust kahelda. Ütleb, et testimise eesmärk on pigem hinnata Teniste suhtumist ning sobivust tiimiga.

    PAOLO Di Canio has allayed fears he may miss out on potential transfer targets while he is with the Town squad in Italy, explaining that chairman…

    Leave a comment:


  • martn26
    replied
    Meerits võiks saada küll välismaale... oleks uhke järeltulija Pareikole.. või siis isegi konkurent lähiajaks

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Mõte on selles, et tekitada uudishimu, panna teid ajusid ragistama ja pealegi, ütleme ausalt, see minu lause ajab suht närvi ka mind ajaks vähemalt, kui keegi kirjutaks.
    Aga kui tõsiselt rääkida, siis ei saa rääkida, tahtsin lihtsalt näha, keda pakutakse aga pakun, et varsti see uudis tuleb, siis ütlen
    pakun ja usun, et ei eksi- Marko Meerits!
    aga iga mängumees, kes Eestist välja saab, annab võimaluse järgmistele ning saab ise kindlasti kasuliku kogemuse edaspidiseks. Marko võimalik minek annab taas võimaluse Pedõkile ning keegi järgmine saab omakorda võimaluse Flora põhisatsi saada. Aga Marko möödus Pedõkist ikka uhke kiirusega ning minul sellest ainult väga hea meel.

    Leave a comment:


  • Juanito
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Mis selliste postituste mõte on? Kui ei saa/soovi kohe rääkida, siis pole mõttet ka selliseid mittemidagiütlevaid poste teha!
    Mõte on selles, et tekitada uudishimu, panna teid ajusid ragistama ja pealegi, ütleme ausalt, see minu lause ajab suht närvi ka mind ajaks vähemalt, kui keegi kirjutaks.
    Aga kui tõsiselt rääkida, siis ei saa rääkida, tahtsin lihtsalt näha, keda pakutakse aga pakun, et varsti see uudis tuleb, siis ütlen

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Selle klubist oli mõni aeg tagasi ka FMis juttu, põhiliselt siiski nende peatreenerist

    Leave a comment:


  • Jihad
    replied
    Taijo Teniste on väidetavalt Swindon Townis testimisel. Link: http://www.swindon.vitalfootball.co....e.asp?a=246233 - http://www.swindontownfc.co.uk/page/...386362,00.html

    Leave a comment:

Working...
X