320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin siis põhjus, miks Klavan 2. voorus ei olnud algkooseisus AZ'i eest väljakul.

    Hollandi meistrit Ragnar Klavanit tabas mõne päeva eest ehmatus: kõhtu tabanud pall rebis lahti haava ja nõudis tohtrite kiiret sekkumist.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      AZ sõitis Waalwijkist 0-6 üle. Klavan platsil ei käinud.

      Kommentaar


        Ragnar Heerenveeni vastu algkoosseisu ei kuulu, aga see-eest pingil on ta ilusti olemas.

        Kommentaar


          http://www.rojadirecta.com/freedocas...7A31DA213B109A hetkemäng AZ vs Heerenveen

          Kommentaar


            Kui Raki peaks UCL mõnes alagrupi mängus platsile saama, siis kas ta on esimene eestlane, kes selle saavutusega hakkama saanud? right?

            Kommentaar


              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
              Kui Raki peaks UCL mõnes alagrupi mängus platsile saama, siis kas ta on esimene eestlane, kes selle saavutusega hakkama saanud? right?
              Njah kuidas vaadata.

              Kui järgida formaalsest statistikat , siis oli esimene eesti kodakondsusega isik CL grupifaasis Valeri Karpin 2003-2004 Real Sociedadi eest pallides. Täpselt samuti nagu ta oli (on) siiani esimene ja ainus eesti kodakondsusega pallur, kes mänginud Hispaania kõrgliigas-hooaegadel 2003-2004 ja 2004-2005 Real Sociedadi eest.

              2003 a suvel sai ta eesti kodakondsuse lisaks olemasolevale vene kodakondsusele ja topeltkodakondsena on ta ka statistikas kajastatud.

              PS. Omaette küsimus on, kui palju ta ka hingelt ja mentaliteedilt eestlane on, seepärast saigi algselt välja toodud asjaolu, et mehel formaalselt eesti kodakondsus olemas.

              Eks iga foorumlane teab ise kui palju (või vähe) ta Karpinint eestlaseks peab.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Siiski, kodakondsus kodakondsuseks, koondise eest ta mänginud pole, seega oleks Raku esimene ja platsile ma usun et ta mõnes mängus saab, ka algkoosseisus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Siiski, kodakondsus kodakondsuseks, koondise eest ta mänginud pole, seega oleks Raku esimene ja platsile ma usun et ta mõnes mängus saab, ka algkoosseisus.
                  Ma usun, et Rakust saab ikka põhikooseisu poiss

                  Kommentaar


                    Kui me räägime eestlasest siis kodakontsus ei saa olla kodakondsuseks !
                    Klavan on siis esimene Eesti koondislane Meistrite Liigas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vova Vaata postitust
                      Kui me räägime eestlasest siis kodakontsus ei saa olla kodakondsuseks !
                      Salvestan aastalõpu auhindade jagamise tarvis. Kandideerib Maire Aunaste nimelises kategoorias 'Aasta selgeim mõte üle ültse'.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Loe eespool ühte postitust ja siis ei olegi enam äkki nii rask sul

                        Kommentaar


                          Ei tea, ikka on raske mul.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Karpin pole ju eestlane. Minu arust on ta venelane kellel on Eesti kodakondsus.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kindlasti on Klavani fännidele hea uudis SC Freiburgi uus ost kaitsja Kees Luijckx AZ Alkmaarist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Kindlasti on Klavani fännidele hea uudis SC Freiburgi uus ost kaitsja Kees Luijckx AZ Alkmaarist.
                                Nii tunni vanuse uudise kohaselt mees siiski Freiburgi ei siirdu, kuna ei jõutud kokkuleppele. Võimalik et mees otsustab siiski AZ jääda ja võidelda põhikoosseisu koha eest ja Bundesliga eeldatav autsaider polnud piisavalt atraktiivne valik.

                                Samas on minu hinnangul tegu AZ kaitsjatest selgelt nõrgima mehega olemasolevas selektsioonis ning silmas pidades mitmeid uusi oste DSB Stadionil just kaitse ja kaitsva pooliku ridadesse (just seal võib Luijckxx ka vajadusel pallida), siis ei näe ausalt öeldes tal erilisi lootusi algrivistusse tõusta kui just vigastused poolt kaitseliini laatsaretiks ei muuda. Ja loogiline oleks otsida alternatiive mujal.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X