320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kruglov, Dima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Eugen
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Algselt postitas vincent


    Algselt postitas Eugen


    Algselt postitas Sats1


    Tänane intervjuu (+tema karjäärist andmed) Krugloviga:

    http://www.fckuban.ru/index.php?option=com_content&task=view&id= 296&Itemid=106
    Mis räägib ka?Mul nitsevoo ne panimõmm
    Sihuke tavaline jutt, et kõik on tore ja hea, meeskond ka tugev, eriti kiidab kõigi mängijate väga head füüsilist vormi. Loko aega suhtub filosoofiliselt - tuli uus treener uue kontseptsiooniga, mina sinna ei sobinud, mis parata. Ainus oluline asi, mllest pole vist ka varem juttu olnud, on see, et laenuleping Kubaniga on sõlmitud hooaja lõpuni ning siis on Kubanil õigus ta Lokolt üldse välja osta. See fakt peaks näitama, et Lokos tal eriti tulevikku hetkel ei paista, oli ju esialgne leping (Levadiast Lokosse) tehtud viie aasta peale. Muud nagu suurt midagi. Ah jaa, ainuke häda on hetkel see, et Krasnodaris olla kole palav kogu aeg .


    Tänx

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Algselt postitas Eugen


    Algselt postitas Sats1


    Tänane intervjuu (+tema karjäärist andmed) Krugloviga:

    http://www.fckuban.ru/index.php?option=com_content&task=view&id= 296&Itemid=106
    Mis räägib ka?Mul nitsevoo ne panimõmm
    Sihuke tavaline jutt, et kõik on tore ja hea, meeskond ka tugev, eriti kiidab kõigi mängijate väga head füüsilist vormi. Loko aega suhtub filosoofiliselt - tuli uus treener uue kontseptsiooniga, mina sinna ei sobinud, mis parata. Ainus oluline asi, mllest pole vist ka varem juttu olnud, on see, et laenuleping Kubaniga on sõlmitud hooaja lõpuni ning siis on Kubanil õigus ta Lokolt üldse välja osta. See fakt peaks näitama, et Lokos tal eriti tulevikku hetkel ei paista, oli ju esialgne leping (Levadiast Lokosse) tehtud viie aasta peale. Muud nagu suurt midagi. Ah jaa, ainuke häda on hetkel see, et Krasnodaris olla kole palav kogu aeg .

    Leave a comment:


  • Eugen
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Algselt postitas Sats1


    Tänane intervjuu (+tema karjäärist andmed) Krugloviga:

    http://www.fckuban.ru/index.php?option=com_content&task=view&id= 296&Itemid=106

    Mis räägib ka?Mul nitsevoo ne panimõmm

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Algselt postitas fitti


    Täna võõrsil Novosibirski \'Sibiriga\'. Kell 16 meie aja järgi, kui ma ajatsoonidega mööda ei pane.
    Peaks olema ikka kell 15 Eesti aja järgi. \"Sibiri\" kodulehel märgitud mängu algusajaks 16:00 Moskva aja järgi...

    Leave a comment:


  • Sats1
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Tänane intervjuu (+tema karjäärist andmed) Krugloviga:

    http://www.fckuban.ru/index.php?option=com_content&task=view&id= 296&Itemid=106

    Leave a comment:


  • Tundmatu
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Mäng täna st neljapäeval Novosibirskis, sealse klubiga \"Sibir\", mis antud hetkel asub 10 kohal

    Mina sain sama kellaaja mängu algusajaks

    Leave a comment:


  • fitti
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Täna võõrsil Novosibirski \'Sibiriga\'. Kell 16 meie aja järgi, kui ma ajatsoonidega mööda ei pane.

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Saan ma õieti aru et täna Kubanil mäng?
    Või keegi ehk parem venekeele oskaja ütleb kuna on ja kellega?

    Leave a comment:


  • jethro
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Kuban registreeris lõpuks Kruglovi ametlikult oma esiliiga nimekirja. Nagu väidab täna Sport-express.

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    ei tohiks ju nagu olla nii hullult raske leida netist lehekülge http://www.fckuban.ru?

    Leave a comment:


  • Karla
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Algselt postitas TIBLA


    eile pidas FC Kuban sõpruskohtumist teise Ust-Lubanski Kubani vastu... FC Kuban võitis 3-1...Dima mängis 90min... FC Kubani ametliku lehekülje andmetel paistis Dima välja oma meisterlikusega
    Äkki sa oled nii lahe mees ja viskad selle koduka aadressi siia üles

    Leave a comment:


  • TIBLA
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    eile pidas FC Kuban sõpruskohtumist teise Ust-Lubanski Kubani vastu... FC Kuban võitis 3-1...Dima mängis 90min... FC Kubani ametliku lehekülje andmetel paistis Dima välja oma meisterlikusega

    Leave a comment:


  • gamer
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Algselt postitas alecoq1


    Veits offtopic, aga kas keegi oskab öelda kus eurosarjades ja kuidas lähed eestlaste klubidel, kasvõi neil kes laenasid eestlased välja(Lokomotiv, Helsingbourgs) ?
    www.uefa.com ...

    Leave a comment:


  • alecoq1
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Veits offtopic, aga kas keegi oskab öelda kus eurosarjades ja kuidas lähed eestlaste klubidel, kasvõi neil kes laenasid eestlased välja(Lokomotiv, Helsingbourgs) ?

    Leave a comment:


  • alecoq1
    replied
    Vastus teemale \'Kruglov Dima\'

    Algselt postitas midfielder


    Algselt postitas alecoq1


    Algselt postitas midfielder


    Algselt postitas alecoq1


    TRA MIS VÄRK ON, kõik eestlased lähevad nüüd headest klubidest ära
    Kas pingil passimine on siis lahendus või? Pigem minnakse oma oskustele vastavatesse klubidesse ja koondise mänge silmas pidades oleks vaja mehi, kel ka mängupraktika olemas, mitte kõlavas klubis dubleerijaid.
    Võib-olla sul on isegi õigus, aga ikkagi uhkem tunne on vaadata eesti koondise koosseisu kui tugevamad klubid oma nime taga, Moskva Lokomotiv on väga tugev klubi ja Dima oli ennem seal põhikoosseisus, see hooaeg ei saa ta põhisse aga järgmine hooaeg tal võimalus. Aga räägu mulle lähemalt mis nüüd Dimast saab, mis klubi seal on ja mis seal artiklis kirjas.
    Läheb laenule Krasnodari Kubani, kes on esiliiga liider hetkel ja laen kestab hooaja lõpuni. Juhul kui Kubanile sobib Kruglov, on neil õigus ta Loko käest osta.
    Kruglov võiks Kubani jääda, kui ta saab üheks põhitäheks seal meeskonnas ja meeskond saab põhiliigasse. Oper on elav näide sellest - Tal on isegi võimeid rohkem kui Roda JC olemiseks piiseb, aga samas see klubi sobib talle väga hästi ja ta on superstaar oma klubis ja mina väga isegi ei tahaks et ta kuhugi tippklubisse(kasvõi Arsenal) pinki soendama läheks

    Leave a comment:

Working...
X