320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kruglov, Dima (Tallinna FCI Levadia, Eesti)

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• soc
    replied
    Kruglov mängib hetkel duublis Alania duubli vastu. 75 minutit mängitud, Rostov on 2-0 ees. Kruglov on nende 10 minuti jooksul , mis ma mängu vaatanud olen üpris terav olnud vasakul äärel. Ka kommentaator märgis ära, et päris hästi algatab rünnakuid vasakult äärelt.
    Juba 2-1...

Kui kellelgil huvi on siis siit näeb mängu. http://www8.livetv.ru/webplayer2.php...99&ci=246&si=1

Leave a comment:

• budu
    replied
    No peale peatreeneri kinga saamist avaneb kindlasti uus võimalus

Leave a comment:

• Eagle eye
    replied
    Tundub, et see Rostov elab pisut üle oma võimete..usun et mingi aeg pannakse Kruglov jälle koosseisu või müüakse maha. Ei usu et see hull reform neile mingit edu toob, peaksid endale hetkel eesmärgiks seadma hoopis liigasse püsima jäämise

Leave a comment:

• soc
    replied
    Kui Kruglovist üldiselt, siis minu silmis polnud ta kunagi hea kaitsemängija (ei ole sama mis halb mängija). Teniste temast kordades parem, arvestades ka meeste kogemusi ja vanust. Siiski pole ta tase ka väga halb... ja kogemust on küllalt.
    Aga mulle tundub, et äärepoolkaitsjana on ta kordades parem (tõsi kiirust napib, mis sellisel kohal on suur miinus). Võibolla pole ta kaitsjana nii hästi silma jäänud, et ongi selline ründavam.
    Igatahes koondise jaoks väga vajalik, kelle suurem kasutegur mu meelest on just poolkaitses. On üks vähestest, kes läheb teravust looma, oskaks meie pikkadele ründajatele (vosko, Ahjupera) ka kvaliteetset tsenderdust anda. Ka löök on tal päris hea.

Ehk tasub ümberkvalifitseeruda, arvan, et oleks rohkem tema koht. Klubis oli ikkagi rohkem kaitsja rollis, mis kordan pole päris tema jaoks...

Leave a comment:

• soc
    replied
    Algselt postitas Tom K Vaata postitust

"Ei kuulu uue peatreeneri plaanidesse"... miks?
    Uus peatreener, härra Božovitš, kes veel poole aasta eest Kostja treener olnud lahkus Amkarist just seetõttu, et seal ei tahetud mingeid koordinaalseid koosseisu muudatusi teha ja proovida hakkama saada olevate mängijate ja klubi omakasvandike abiga.
    Eks ta olegi loogiline Vene meistriliiga kõige vaesema klubi poolt vaadates.

Rostov, aga seevastu omas selliseid resursse. Niisiis leidnud üksteist hakkasid Boževitš ja Rostovi juhtkond oma klubi kõrgustesse arendama just sellise poliitikaga, et osta tuleb uusi ja paremaid mängijaid.

Samas püüti aga häid, kuid superklubi tasemele mittevastavaid mängijaid maha müüa. Kruglov on just selline mängija, kelles on taset, aga selgelt alla selle, mis esikaheksa klubi jaoks oleks vajalik. Siiski saab teda ka hästi maha müüa, taset ikkagi on, ka CV on korralik ja kui liita veel mullune koondise edu, siis igati mõistlik lahendus juhtkonna silmis.

Kõik aga pole kuld mis hiilgab. Hetkel on Rostov oma reformidega ja komplikteeritud koosseisu rikkumisega täielikult äpardunud. Viie vooru järel ollakse eelviimased kahe punktiga. Seevastu Amkar 7 punktiga kaheksas (seejuures 3 mängu mängiti selliste grandidega nagu Zeniit, Anži, CSKA - viimase vastu ka 3-1 võit)

Selline käekäik, aga võibolla annab Dmitrile võimaluse Rostovi ridades veel platsile pääseda. Hullem oleks, kui Rostov oleks praegu hoos ja see tõestaks, et tehtud muudatused olid õiged. Eks võibolla ei kiirusta ka Kruglov ise Rostovist minema. Venemaal reservide eest mängida tagab ikkagi vormi hoidmise ja huviorbiidis viibimist ja kes teab, äkki saab veel oma võimaluse, kui hakatakse palavikuliselt süüdlasi otsima ja hetke koosseisu mehi pinkidele saatma.

Leave a comment:

• Kaspy
    replied
    Ehk aste madalamalt leiab mõne mängupaiga...

Leave a comment:

• Kutt
    replied
    Kruglov oli päris mannetu kah Poola vastu, aga kindlasti saab kõrgliigas hakkama, nagu ta seda juba ka tõestanud on, nii et väga kahju uue peatreeneri valiku üle. Pole vist väga lootust Kruglovil lahkuda ka 10 päeva jooksul, ei tea keegi lähemalt rääkida?

Leave a comment:

• Piksenool
    replied
    Ka meie sporditipud lähevad sageli välismaale koristajaks - varumeeste pinki nühkima!

Leave a comment:

• Nahkpea
    replied
    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Ju siis uus peatreener ei näe tal kohta meeskonnas. Kes peale tema seda ikka täpsemalt kommenteerida oskab? Nii see on ju aegade-algusest olnud, et erinevatel treeneritel erinevad nägemused.

Mida see 76 mängu Eesti koondises näitama peaks, ma mõtlen suure Venemaa taustal?

Leave a comment:

• Tom K
    replied
    Oskab keegi seletada, mis kamm selle Krugloviga seal Rostovis ikkagi on? CV on Kruglovil teiste Rostovi mängijatega võrreldes isegi hea, oma 70-mingi koondisemänguga üks klubi kogenumaid mehi, eelmine hooaeg sai minu meelest ka üsna korralikult hakkama... ja nüüd duublisse ja suvakad noored kaukaasia nimedega vandid asemele, kellega nüüd mõnusalt relegatsioonigrupis istutakse.

Leave a comment:

• HellBoy22
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Vosko ikkagi valikmängudes jne kaasa ei tee nii, et põhikoondislastest ikkagi 4.
    Ma arvan, et nende kontrollmängudega tõestas ta treeneritele, et temast on platsil rohkem kasu kui Ahjust.

Leave a comment:

• magicm
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Vosko ikkagi valikmängudes jne kaasa ei tee nii
    Play-offis vedeldas küll platsil.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Vosko ikkagi valikmängudes jne kaasa ei tee nii, et põhikoondislastest ikkagi 4.

Leave a comment:

• Tom K
    replied
    Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    neljas koondislane peab sügiseks siis uue koduklubi leidma.
    Rohkem ei peaks olema? Dmitrijev, Kink, Stepanov, Vosko, Vunk... veel keegi?

Leave a comment:

• HellBoy22
    replied
    neljas koondislane peab sügiseks siis uue koduklubi leidma.

Leave a comment:

Working...
X