320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kõigepealt tänud väga mõnusa lugemise eest, Dannar! Endal on plaan minna millalgi uue hooaja alguses ja asi üle vaadata. Juhul kui Ojamaa ikka siis Motherwellis veel mängib. Kaua muidu ise kohapeal viibisid üldse? Ja õlled vist tehti kohalike poolt välja, kui mainisid, et oled Eestist ning teed Ojamaaga intervjuud...
    Kohale saabusin reedel, lahkusin pühapäeval. Õllesid oleks saanud küll, kuid ma ei joo mingit pikemat aega alkoholi jälle, et see katsumus jäi läbimata.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kui tahate seda vaimustust tunda, siis võtke ka reis ette. Bremeni kaudu Edinburghi ja tagasi maksis mulle mingi 50 euri. Rongisõidud juurde on 10 naela. Ööbimine on 40 naela öö. Pole kõige kallim lõbu. Saate poisile hai faivi lüüa ja nagu ta ise mulle lõpus ütles, et kaasmaalasi on alati tore näha.
    Kõigepealt tänud väga mõnusa lugemise eest, Dannar! Endal on plaan minna millalgi uue hooaja alguses ja asi üle vaadata. Juhul kui Ojamaa ikka siis Motherwellis veel mängib. Kaua muidu ise kohapeal viibisid üldse? Ja õlled vist tehti kohalike poolt välja, kui mainisid, et oled Eestist ning teed Ojamaaga intervjuud...

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Kui tahate seda vaimustust tunda, siis võtke ka reis ette. Bremeni kaudu Edinburghi ja tagasi maksis mulle mingi 50 euri. Rongisõidud juurde on 10 naela. Ööbimine on 40 naela öö. Pole kõige kallim lõbu. Saate poisile hai faivi lüüa ja nagu ta ise mulle lõpus ütles, et kaasmaalasi on alati tore näha.

Leave a comment:

• staykool
    replied
    Hea artikkel, tänud Dannar.

Leave a comment:

• meesmuiste
    replied
    ma ilmselt Dannari Ojamaa loo pärast lähen ostan ka Päevalehe

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Millise vaatenurga alt nimelt?
    Sama vaatenurga alt, kus paistab, et Eesti on Venemaa.

Leave a comment:

• Nahkpea
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Teatud vaatenurgast polegi ju vale.
    Millise vaatenurga alt nimelt?

Leave a comment:

• Martin
    replied
    Inglismaa väikeklubis mängiv Ojamaa.
    Teatud vaatenurgast polegi ju vale.

Leave a comment:

• spekter
    replied
    mina lugesin paberi pealt. saab rahulikult süveneda
    hea, et võeti teekond ette ja tehti lugu. 5+

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
    huvitav,kas see, et ma selle pelmeeni postituse läbi lugesin, teeb minust ka kurjategija??Ja kui ma sellest pärast sõbraga räägin,kas siis tema on ka kurjategija kuui ma olen teda teavitanud kuidas infot hankisin....aga kui ei ole teavitanud.....kas siis saan mitme paragrahvi alusel....hmmm....loodan,et lastelastele antakse nett juba tagasi
    Ei, sina pole. pelmeen teoorias on

Leave a comment:

• Osvaldo
    replied
    huvitav,kas see, et ma selle pelmeeni postituse läbi lugesin, teeb minust ka kurjategija??Ja kui ma sellest pärast sõbraga räägin,kas siis tema on ka kurjategija kuui ma olen teda teavitanud kuidas infot hankisin....aga kui ei ole teavitanud.....kas siis saan mitme paragrahvi alusel....hmmm....loodan,et lastelastele antakse nett juba tagasi

Leave a comment:

• dreyd
    replied
    Ma annan suure kõrg-viie ühele Päevalehe nimetuks jääda soovivale toimetajale, kes on esikaanele kirjutanud Inglismaa väikeklubis mängiv Ojamaa. Tramaivõi. Lugu on muidu täna lehes.
    jääb siis vaid üle raamatut ootama jääda. Krt kas särke saab veel kuskilt soetada?

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Ma annan suure kõrg-viie ühele Päevalehe nimetuks jääda soovivale toimetajale, kes on esikaanele kirjutanud Inglismaa väikeklubis mängiv Ojamaa. Tramaivõi. Lugu on muidu täna lehes.

Leave a comment:

• Myrgel
    replied
    Ennem Lindpere eemalolekut ei tehtud erilist numbrit sellest, kui keegi mõnest üksikust mängust eemale jäi. Nüüd hakatakse vat, et kodakondsust ära võtma. See, et mees teeks korralikult karjääri ei ole ainult temale vajalik, vaid ka Rüütlile. Ma arvan, et meie koondise peatreener teab paremini kui enamik teisi Euroopa kollege, mis tunne on pingipoistega imet teha. Ses suhtes on Ojamaa tervendav nähtus.

Olukorda teise nurga alt vaadates, ei näe seda ohtu, et Ojamaa eemalolekuga oma koha klubis kaotaks. Ta on selleks natukene liiga palju juba laamendanud.. Treeneri jaoks on ta hetkel lihtsalt liialt vajalik mängija, et teda kaugele ära lasta.

Eelseisvast koondisemängust suurema kaaluga on mai lõpuga algav sõprusmängude/balti turniiri maraton. Seal on vaja tiheda graafiku tõttu maksimaalsel arvul mehi kokku ajada. Loodan, et ta Ameerikasse minemata jätmise pärast teda nüüd mõnest magusamast kohtumisest kõrvale ei jääta. Lihtsalt mõne Vesti lolli põhimõtte pärast.

Leave a comment:

• vaikiv mees
    replied
    mind õnnitleti eestlaseks olemise eest.
    populistid, alles pidasid nad teda soomlaseks..

hea oleks muidugi mõnes liigamängust vabal päeval, kuskil euroopa pinnal see koondisedebüüt ära teha,
    kui et hakata mõnes tähtsas valikmängus kaaskoondislastega kokkumängu harjutama

Leave a comment:

Working...
X