320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    68. minutil võeti välja, kui ma Google Translatest õigesti aru saan.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      68. minutil võeti välja, kui ma Google Translatest õigesti aru saan.
      ja alates 76 minutist löödi ise 3 väravat ja võeti 0:3 võit

      Kommentaar


        Algselt postitas risto Vaata postitust
        ja alates 76 minutist löödi ise 3 väravat ja võeti 0:3 võit
        kahju et mängu näha ei olnud
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          Väike GAE foorumi lugemine ja järeldused:

          Dongen tuli GAE vastu kõigega mida suutsid, lõid kiirelt värava ära ja hakkasid 9 mehega kaitsma.
          Esimene poolaeg mängis Dongen selgelt üle oma võimete ja teiseks poolajaks olid meestel jalad pehmed,
          sellest tulenevalt löödi ka 7 minuti jooksul 3 väravat.

          GAE negatiivsemateks kohtadeks jäid:
          Bulleti vigastus.
          Maatsenit ei leitud mängus piisavalt mistõttu jäi ta tahaplaanile.
          Ja Suk hävitas mängu...

          Väidetavalt foorumi põhjal lükkas GAE teise käigu sisse sellega
          kui Suk keskväljalt minema kupatati. Keskvälja muutus
          ja väsinud vastane tingisid kiired kolm väravat.

          Minu üllatuseks tuli see et ojamaad kiideti foorumis oma teravuse ja aktiivsuse poolest
          kuigi siin meie meediast võis välja lugeda et ojamaa vahetusest tingituna hakkas GAE paugutama.
          ------------------------------------------
          Mõned väljavõtted foorumist:

          "Als in Brabant wonende Eagles supporter ben ik even wezen kijken vanmiddag. Vind de tendens van de reacties wat te negatief, om eerlijk te zijn. De eerste helft was vrij matig, maar in de tweede helft ging het steeds beter lopen (ook door vermoeidheid bij Dongen). Schenk en Nieveld prima. Er kwam veel dreiging van Ojamaa, die wel een zwakke tegenstander had. Achenteh deed het prima, Locigno nog wat onwennig. Maatsen viel me erg tegen, kwam zijn man nauwelijks voorbij. Vond de spirit in het elftal wel goed, in de 2de helft werd een flinke tand bijgezet. Geen moment getwijfeld aan de overwinning."
          ---------
          ....Enorme kans. Maatsen is erdoor aan de rechterkant en geeft af op Suk. Voor een leeg doel raakt de middenvelder de bal verkeerd.

          .... Wederom Suk met een enorme kans. Voorzet van Ojamaa schiet door naar de tweede paal, waar Suk naast tikt.

          Iemand nog steeds van mening dat Suk moet spelen?
          ---------
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            Palju Ojamaa maksab enda PR-tiimis osalejatele? Võiks ka osaleda.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Palju Ojamaa maksab enda PR-tiimis osalejatele? Võiks ka osaleda.
              ära hakka jälle pihta haige inimene....

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Palju Ojamaa maksab enda PR-tiimis osalejatele? Võiks ka osaleda.
                Nii uskumatu, et kedagi huvitab Eesti jalgpall piisavalt, et viitsida guugeldada GAE foorumit?
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Palju Ojamaa maksab enda PR-tiimis osalejatele? Võiks ka osaleda.
                  Paar väravat võiks koondises lähiajal lüüa see oleks suht tore tasu
                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                    Nii uskumatu, et kedagi huvitab Eesti jalgpall piisavalt, et viitsida guugeldada GAE foorumit?
                    Suhteliselt küll, arvestades, et enamvähem esimene kord kui selline asi juhtub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Suhteliselt küll, arvestades, et enamvähem esimene kord kui selline asi juhtub.
                      mängu polnud võimalik vaadata, kuidas sa siis teisiti saad teada mis seal toimus...

                      omast arust olen varem wackeri foorumit ka tsiteerinud...
                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Suhteliselt küll, arvestades, et enamvähem esimene kord kui selline asi juhtub.
                        Nojah, väga vastu ei vaidle ka. Olen nõus, et Eesti jalgpall on hale ja selles on huvitatud umbes kuus inimest, kel pole isiklikke huve mängus.

                        Jormma, oled siis Ojamaa sõber-tuttav-sugulane?
                        www.playmaker.ee

                        Kommentaar


                          Googel translatega küll ei loe sellest hollandikeelsest mögast mingit kiitust välja, esimeses pooles on muu jutu sees Ojamaast üks lause, et ta oli ohtlik kuna tal oli nõrk vastane kaitses. Ja teine pool on hoopis mingist mängijast nimega Suk... Joey Suk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                            Googel translatega küll ei loe sellest hollandikeelsest mögast mingit kiitust välja, esimeses pooles on muu jutu sees Ojamaast üks lause, et ta oli ohtlik kuna tal oli nõrk vastane kaitses. Ja teine pool on hoopis mingist mängijast nimega Suk... Joey Suk.
                            ma ei hakka sulle ju tervet foorumit ümber copyma, eriti veel mobiiliga... klubi ametlik foorum, mine googelda. Suk tekstid tõin sellepärast välja et foorumis peeti teda selle mängu patuoinaks, kui sa mu teksti läbi loed siis ehk saad aru miks suk konteksti mahub.

                            Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                            Nojah, väga vastu ei vaidle ka. Olen nõus, et Eesti jalgpall on hale ja selles on huvitatud umbes kuus inimest, kel pole isiklikke huve mängus.

                            Jormma, oled siis Ojamaa sõber-tuttav-sugulane?
                            ei sõber tuttav ega sugulane. sotimaa aegadest on jäänud pisik külge ja olen jälginud tema tegemisi. kui nii pikalt oled tegemistega kursis siis on põnev vaadata, ei ole minu jaoks tähtis kas mängib liverpoolis või tammekas... kui oled ühte mängijat jälginud siis on ikka põnev
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              Go Ahead Eagles heeft met de nodige pijn en moeite de 2e ronde van de KNVB Beker. Op bezoek bij Derdedivisionist VV Dongen keek de ploeg van Hans de Koning l...


                              mängu Highlights.. ojamaa võimalus 0:18, kahjuks tuli sööt seljataha.
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Homme kell 21.45 AZ Alkmaari (tabeli 4.s) vastu mäng.

                                Kuna Hans de Kogel on vigastatud ja Ojamaa Karikamängul tervet mängu kaasa ei teinud
                                on tal võimalus platsile saada, muidugi konkurents on tugev...
                                Kui alg 11 ilmub siis postitan selle siia.
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X