320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Ja ainus ullike, kes asjast aru ei saanud, oli Pehrsson? Ei kõla loogiliselt.
    Pehrsson üritas teda lõpuni kaasa saada, üritas parandada meeskonnavaimu ja kõike, aga ei toiminud.

Leave a comment:

• mazz
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja sa nägid ju ka, kuidas ta mängis. Kõik spordiajakirjanikud teadsid seda, mida ma kirjutasin.
    Ja ainus ullike, kes asjast aru ei saanud, oli Pehrsson? Ei kõla loogiliselt.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Kostja jäi lõpuni välja Pehrssoni võtmemängijaks, kelle ümber ehitati kogu ründeplaan ja keda usaldati alati olenemata sellest, kui kehv päev tal olema juhtus. Sinu teooria valguses oleks see ebaloogiline.
    Ja sa nägid ju ka, kuidas ta mängis. Kõik spordiajakirjanikud teadsid seda, mida ma kirjutasin.

Leave a comment:

• mazz
    replied
    Ma paluksin nüüd sellele väitele tõestust.
    Kostja jäi lõpuni välja Pehrssoni võtmemängijaks, kelle ümber ehitati kogu ründeplaan ja keda usaldati alati olenemata sellest, kui kehv päev tal olema juhtus. Sinu teooria valguses oleks see ebaloogiline.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Lugesin ka just seda artiklit. Kui inimestele meeldib erinevaid teooriaid välja mõelda, siis lasku käia," lükkas Vassiljev ümber, et see vähegi tõele võiks vastata. "Ütlesin ka pärast Pareiko lahkumismängu, et meil on nüüd tugev väravavaht Mihkli näol. Sergei lahkumine ei olnud katastroof. Mihkel on end tõestanud väärika esiväravavahi rolli kandjana. Nagu ka autor ise ütleb, siis mingit tõestust sellele teooriale pole. Kas on vaja sellest üldse rääkida?"
    Ja mis ta siis muud öelda olekski saanud? Et, jah, tegime ja nii?

Ja Ojamaa kohta küsi ükskõik kellelt ja saad teada, et see Piiroja keiss on üks võtmejuhtumeid temaga.

Leave a comment:

• Jormma
    replied

Ehk foorumis lällata võime me kõik, aga üle-eestilisse nädalalehte midagi kirjutada, siis sa pead rohkem asju tõestama. Seega ma tahaksin konkreetselt näha, et mis ütleb, et see väide on vale?

Kas Pohlak, kes ütles, et ta ei kommenteeriks vandenõuteooriat, AGA venelastega ei saanud Pehrsson läbi ja see viis ka meeskonna lagunemiseni.

Või Kivisild, kes vastas küsimusele tsitaadiga, aga mitte "jah" või "ei" vastusega.

Või Vassiljev, kes ütles, et asi polnud nii must-valge.

Et siis milline?

Kunagi kirjutasin ma siia foorumisse, et Lindpere saab koondisesse mittetulemise eest raha.

Keegi küsis seepeale onlain intervjuus, et "Dannar Leitmaa väitis Soccerneti foorumis, et te saate raha koondisesse mittetuleku eest?"

Lindpere: Kes on Dannar Leitmaa?

Ja kummal siis lõpuks õigus oli?
    Lugesin ka just seda artiklit. Kui inimestele meeldib erinevaid teooriaid välja mõelda, siis lasku käia," lükkas Vassiljev ümber, et see vähegi tõele võiks vastata. "Ütlesin ka pärast Pareiko lahkumismängu, et meil on nüüd tugev väravavaht Mihkli näol. Sergei lahkumine ei olnud katastroof. Mihkel on end tõestanud väärika esiväravavahi rolli kandjana. Nagu ka autor ise ütleb, siis mingit tõestust sellele teooriale pole. Kas on vaja sellest üldse rääkida?"

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Viisakas oled Seesama sekspress väitis ka seda et venekeelt kõnelevad mängijad on korraldanud meeleavalduse sergei pareiko mittekaasamise tõttu, mis osutus täielikuks bullshitiks.

Ehk foorumis lällata võime me kõik, aga üle-eestilisse nädalalehte midagi kirjutada, siis sa pead rohkem asju tõestama. Seega ma tahaksin konkreetselt näha, et mis ütleb, et see väide on vale?

Kas Pohlak, kes ütles, et ta ei kommenteeriks vandenõuteooriat, AGA venelastega ei saanud Pehrsson läbi ja see viis ka meeskonna lagunemiseni.

Või Kivisild, kes vastas küsimusele tsitaadiga, aga mitte "jah" või "ei" vastusega.

Või Vassiljev, kes ütles, et asi polnud nii must-valge.

Et siis milline?

Kunagi kirjutasin ma siia foorumisse, et Lindpere saab koondisesse mittetulemise eest raha.

Keegi küsis seepeale onlain intervjuus, et "Dannar Leitmaa väitis Soccerneti foorumis, et te saate raha koondisesse mittetuleku eest?"

Lindpere: Kes on Dannar Leitmaa?

Ja kummal siis lõpuks õigus oli?

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Meenub, et mitte ainult Perhsson vaid ka Rüütli juba suhtus temasse kuidagi tugeva eelarvamusega ja ignoreeris mingil perioodil tema koondissse kutsumist. Loodetavasti teeb Reim restardi ja annab mehele võimaluse nagu Lutsule ja Kingilegi.
    Noh, selles mõttes, et Rüütli pani Ojamaa Soome vastu (üks esimesi mänge koondises) lõpus mängu ju üldse pmst avalikkuse survel. Minu meelest oli see Tammel peetud mäng see, kus rahvas 5-10 minutit Ojamaa nime skandeeris. Eks ta ilmselt ainult selle pealt muidugi Ojamaad mängu ei pannud. Rüütli on sellisele survele allumiseks liiga hea treener. Aga minu meelest intervjuu oli küll selline pärast mängu (küsiti Ojamaa nime skandeerimise kohta), et "näete, panin ju mängu ta". Et kui peatreener juba teisel-kolmandal mängul mängijasse nii suhtub, siis mida noorelt mängijalt täpsemalt loota saab? Toona oli Ojamaa ikkagi väga noor mängija A-koondise mõistes. Rohkem usku mängijasse. Usun, et koondisele on Ojamaa suures plaanis ja mänguliselt siiski kasulik. Loodetavasti Reim selle võimaluse annab. Nagu ka võimaluse nii Lutsule ja Kingile.

Leave a comment:

• krissucool
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Count räägib aastaid juba samasugust teksti, aga keegi ei vingu ta kallal.

#võrdõiguslikkus
    Count on troll ja ta ei võta ennast ise ka ilmselt tõsiselt.

Leave a comment:

• Marek_T
    replied
    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Olen ka osaliselt sellega nõus. Selge on see,et tegemist keerulise natuuriga kuid kindlasti on ta hetkel 1990 datel sündinud eesti jalgpalluritest kvaliteetseim. Võib ju ironiseerida publikuarvu suuruse järgi kuid fakt on see, et peale Klavani pole meil ühtki pallurit, kellele Eredivisie, 2 Bundesliga ja Championshipi sats reaalselt lepingut pakub. 99 % meie palluritest võib selliste liigade klubide poolt lepingu pakkumistest vaid unistada.

Iseasi muidugi, kui koondise sisekliimas tema tujukus mingeid turbulentse ei tekita ja siin peaks ta kindlasti oma suhtumist ja töömoraali muutma. Aga kui veel ericbana mõtte juurde tulla,siis tõesti ka minul tekkis selle juures küsimus kas üldse on ta mõne täismängu kirja saanud. Meenub, et mitte ainult Perhsson vaid ka Rüütli juba suhtus temasse kuidagi tugeva eelarvamusega ja ignoreeris mingil perioodil tema koondissse kutsumist. Loodetavasti teeb Reim restardi ja annab mehele võimaluse nagu Lutsule ja Kingilegi. Meie olematu valiku juures on iga mängija eemalejätmine koondisest mittemänguliste põhjuste ettekääneteks toomine (vaid isiklikke põhjuseid välja tuues) täielik rumalus.
    Niipalju kui kiirelt silmad üle lasin, siis Ericbana viidatud Hollandi 2:2 tundbki ainus täismäng olema, ka selle klausliga, et 96. minutil vahetati välja. Rohkem kui poolaja mänginud veel vs CRO (kaotus 1:3, mängis 57'), FRA (kaotus 0:4, 60'), SCO (kaotus 0:1, 72'), NED (kaotus 0:3, 76'), AZE (võit 2:1, 54'), ISL (kaotus 0:1, 72'), LIT (kaotus 0:1, 63'), NOR (kaotus 0:1, 80'), SMR (viik 0:0, 61').

45 minutit mänginud vs POL (võit 1:0), ROM (kaotus 0:2), HUN (kaotus 1:5), SWE (kaotus 0:2).

Vähem kui poolaeg: vs FIN (1:2 kaotus, 9'), LIT (1:0 võit, 10'), AND (1:0 võit, 7'), LAT (1:1 viik, 27'), ROM (0:2 kaotus, 32'), ENG (0:1 kaotus, 10').

Midagi võis kahe silma vahele jääda ja kirja saanus võib vigu olla, töö kõrvalt kiirelt kraapisin kokku. Kesal ilmselt oleks see kahe klikiga tabelist võtta.

Ja lisaks olen osati nõus eelkirjutanutega, osati aga mitte. Kui ühes aspektis tuuakse välja, et Ojamaa tugevus ja trump ei peagi olema väravatelöömine, vaid selleks võimaluste ja tingimuste loomine, siis võib ju asjale ka selle mätta otsast vaadata, et mänge ja minuteid oleks justnagu piisavalt, et treeneritel saaks olla piisavalt põhjust meest mitte mängitada või mängu panna selle põhjal, mida platsil nähti. Kaks treenerit on üle elatud. Ehk kolmandaga õnnestub. Kui mitte, siis ma treeneril küll süüd enam ei näe...

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    No ükski peatreener ei jätaks kvaliteetset meest "niisama" välja. Seal peab olema ikka väga kaalutletud otsus taga.

Leave a comment:

• midfielder
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Nendele "23 mängu ja 0 väravat" vendadele lihtsalt täpsustuse mõttes, et minuteid on nende jooksul kogunenud 1082. Ehk siis statistikas 23 mängu küll, aga keskmiselt 47 minutit mängus. On Ojamaale üldse koondises nt mõni täismäng usaldatud? Hollandi 2-2 mängus vist võeti alles üleminutitel välja. Rohkem ei meenu. Lisaks on palju minuteid saanud sellistes mängudes, kus terve koondis oli niivõrd impotentne, et seal väravalöömine ükskõik kelle poolt olnuks üldse ime (Ungari vastu Kink ühe ime korda saatis). A la võõrsil Ungari, Prantsusmaa, Türgi, Rumeenia, Šveits näiteks.
    Olen ka osaliselt sellega nõus. Selge on see,et tegemist keerulise natuuriga kuid kindlasti on ta hetkel 1990 datel sündinud eesti jalgpalluritest kvaliteetseim. Võib ju ironiseerida publikuarvu suuruse järgi kuid fakt on see, et peale Klavani pole meil ühtki pallurit, kellele Eredivisie, 2 Bundesliga ja Championshipi sats reaalselt lepingut pakub. 99 % meie palluritest võib selliste liigade klubide poolt lepingu pakkumistest vaid unistada.

Iseasi muidugi, kui koondise sisekliimas tema tujukus mingeid turbulentse ei tekita ja siin peaks ta kindlasti oma suhtumist ja töömoraali muutma. Aga kui veel ericbana mõtte juurde tulla,siis tõesti ka minul tekkis selle juures küsimus kas üldse on ta mõne täismängu kirja saanud. Meenub, et mitte ainult Perhsson vaid ka Rüütli juba suhtus temasse kuidagi tugeva eelarvamusega ja ignoreeris mingil perioodil tema koondissse kutsumist. Loodetavasti teeb Reim restardi ja annab mehele võimaluse nagu Lutsule ja Kingilegi. Meie olematu valiku juures on iga mängija eemalejätmine koondisest mittemänguliste põhjuste ettekääneteks toomine (vaid isiklikke põhjuseid välja tuues) täielik rumalus.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    top14 liigad maailmas kesa järgi

1. bundesliga
    2. premm
    3. la liga
    4. mehhiko kõrgliiga
    5. india superliiga
    6. serie a
    7. hiina superliiga
    8. jänkide soccerliiga
    9. argentina kõrgliiga
    10. ligue 1
    11. eredivisie
    12. jaapani kõrgliiga
    13. bundesliga2
    14. austraalia kõrgliiga
    Hooajal publikut liigas kokku annab veidi loogilisema pildi

1. Premm - 13,851,698
    2. Bundesliga - 13,249,778
    3. La Liga - 10,712,535
    4. Championship - 9,705,635
    5. Serie A - 8,604,537
    6. Ligue 1 - 7,970,815
    7. Major League - 7,335,053
    8. Brasileiro Série A - 6,520,677
    9. Eredivisie - 5,940,000

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Nendele "23 mängu ja 0 väravat" vendadele lihtsalt täpsustuse mõttes, et minuteid on nende jooksul kogunenud 1082. Ehk siis statistikas 23 mängu küll, aga keskmiselt 47 minutit mängus. On Ojamaale üldse koondises nt mõni täismäng usaldatud? Hollandi 2-2 mängus vist võeti alles üleminutitel välja. Rohkem ei meenu. Lisaks on palju minuteid saanud sellistes mängudes, kus terve koondis oli niivõrd impotentne, et seal väravalöömine ükskõik kelle poolt olnuks üldse ime (Ungari vastu Kink ühe ime korda saatis). A la võõrsil Ungari, Prantsusmaa, Türgi, Rumeenia, Šveits näiteks.

Leave a comment:

• Marek_T
    replied
    See ei huvita mind, Jormma, kes sulle peale lendab või mitte. Suuresti oled sa selle ära teeninud, jumal paraku. Mina rääkisin antud juhul teemasse ja ma ei saa aru, miks seda jauru praegu vaja on?

Leave a comment:

Working...
X