320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Postitusi kokku: 656
    pedro 93

    pedro on armunud... hihihihihihi
    pedro on Angela noorem õde.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      pedro on Angela noorem õde.
      Pedrol oli igas punktis õigus ja sina eksisid. Selle asemel et seda tunnistada, otsustasid hoopis debiilne olla. Palju õnne!

      Kommentaar


        Väike OT: Pedro, eesti keeles algab lause suure algustähega. Palun proovi seda teha.

        Edit: Aitäh. Ei midagi isiklikku, lihtsalt paha on ühte joru lugeda. Meenutas natuke ballacki varasemat kirjastiili.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Pedro, loomulikult võid sa kirjutada siin foorumis, mida ise soovid ja on suurepärane, kui on argumenteeritud vastuväiteid. Vaidluses sünnib tõde öeldijuba vanal ajal. Mis teemasse puutub, siis ma mängu ei näinud, aga selge on see, et ei saa olla, et 4-1 vastast võitnud meeskonnas keegi halvasti mängis. Ja samas sakslasest treeneri Ojamaa mitte liidriseisusse tõstmine on minu arust õige samm - teised mehed peavad teadma, et neilt oodatakse sama palju ja pole päästeinglit, kes neile selle mängu ära tooks. Ojamaa ise on noor ja täis tahtmist tõestada - ei usu, et see vahemärkus talle eriti korda läks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Mis teemasse puutub, siis ma mängu ei näinud, aga selge on see, et ei saa olla, et 4-1 vastast võitnud meeskonnas keegi halvasti mängis.
            Tõele au andes, siis väravavaht oli küll päris õnnetu... Aga kui on nii korralik kaitse nagu oli, siis ei juhtunud midagi hullu

            Ja siin foorumis võetakse vist liiga tõsiselt ütlust "võitjate üle kohut ei mõisteta". Nii palju kui mina lugenud olen, siis keegi ei väidagi et Ojamaa sitt oli, pigem ikka vastupidi, aga eks väikseid elemente mille kallal nuriseda leiab igaltpoolt. Ei tasu siis leili minna kohe... Siin jutuks olnud Cristiano Ronaldo näiteks. Tihtilugu mängib mees vapustavalt, kuid ikkagi on foorumites jms teda palju ka nahutatud, vbl liigse isetsemise pärast vbl daivimise pärast jne jne.
            Igal asjal on ikka mitu tahku. Võtame rahulikult ja mõistame ka teiste väiteid, pole vaja kohe isiklikuks asja ajada, seda enam et kõik ju nägid et mängus oli Ojamaa tubli ja sai ka rahvalt korraliku aplausi.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              pedro kuule, ära siis köike nii isiklikult vöta. Ma ei tea, vöibolla on too Ojamaa su parim söber vöimidagi, aga väikese kriitikanoole pärast pole tarvis tervet foorumit sama juttu täis puistada. Esimese korraga sai juba aru, et sulle mäng meeldis ja Ojamaa on kunn. Las ta nüüd olla.

              Ja ma kordan ennast - poisid olid tublid ja hästi mängisid. Ojamaa värav oli ka väga kaunis.

              Ning too jutt - et äkki tunned too inglise poiss end nüüd kuidagi solvatuna kui foorumisse tuleb ja enda kohta natukenegi kriitikat näeb - on lihtsalt lapsik. Mängijat ei tohiks foorumipostitused ja a'la delfikommentaatorid küll kudiagi möjutada. Vöi kui möjutavad, siis on tal peas midagi korras ära.

              Jaaaa - looulikult loodan ma ka täna vöitu. Vaatama ei lähe, sest tööpäev ei lase niisama poole neljast minema köndida. Ju siis pole ma "tõeline vutifänn", eriti arvestades, et ma niikuinii ei karju mängu, ajal vaid istun vaikselt. Nii piinlik.

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                Ei võtnudki isiklikult, miks peakski.
                Lihtsalt esitasin sulle küsimuse, et mida oleks Ojamaa võinud paremini teha ja selle asemel, et vastata, hakkad sa mingit ebamäärast mula ajama.
                Kui sa pisut hoolikamalt loeksid, siis loed ehk välja, et mida ja kus ja miks ma nii arvasin, kirjutasin juba esimeses selleteemaalises postituses (küll on see vist too seal U17 ja U19 koondiste teemas, mis on niikuinii juba Ojamaa personaalteema). Ja töepoolest ei pea ma vajalikuks sama juttu mitmendat korda kirjutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust

                  Ning too jutt - et äkki tunned too inglise poiss end nüüd kuidagi solvatuna kui foorumisse tuleb ja enda kohta natukenegi kriitikat näeb - on lihtsalt lapsik. Mängijat ei tohiks foorumipostitused ja a'la delfikommentaatorid küll kudiagi möjutada. Vöi kui möjutavad, siis on tal peas midagi korras ära.
                  Muidugi ei tohiks, aga need ikka noored poisid ju veel. Ei maksaks noori veel tembeldada, et 'peas korrast ära'. See käib kõigi nende kohta.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                    Muidugi ei tohiks, aga need ikka noored poisid ju veel. Ei maksaks noori veel tembeldada, et 'peas korrast ära'. See käib kõigi nende kohta.



                    õige jutt sicmic, noortel meestel võib kergelt psüühika alt vedada, vanade kunnide kohta võib igasugust kriitikat lasta aga jh ei ole mõtet sellel teemal vaielda, paneme selle teema lukku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                      Muidugi ei tohiks, aga need ikka noored poisid ju veel. Ei maksaks noori veel tembeldada, et 'peas korrast ära'. See käib kõigi nende kohta.
                      Samahästi ei vöi ka üle kiita, mis ilmselgelt vöib möjuda ka tsipa äraspidiselt.
                      Vöibolla oli eilne selle heaks näiteks. Jöudu igaljuhul, sport on hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Samahästi ei vöi ka üle kiita, mis ilmselgelt vöib möjuda ka tsipa äraspidiselt.
                        Vöibolla oli eilne selle heaks näiteks. Jöudu igaljuhul, sport on hea.
                        ka õige.liigne kiitmine ka halb

                        Kommentaar


                          Mina nägin ainult kahjuks Belgia mängu ja seal oli Ojamaa minu hinnangul küll parim eestlane platsil. Võitles palju ja võitis enamus kahevõitlusi. Eriti hea oli õhus kuigi pikkust eriti palju pole. Kehaliselt ülitugev ja kui keegi rääkis siin, et jagas söötu ainult siis ega tal suurt muud võimalust ei olnud, sest teda jälgiti pidevalt 2-3 mehega samal ajal kui meie paremäärele üldse tähelepanu ei pööratud ja lasti tal rahus järjest ebaõnnestunud tsenderdusi jagada. Vähemalt sai noormees sellest ise ka aru, et pole tema päev ja jagas vahepeal söötu tagasi.
                          Allikut ei näinud üldse platsil. Õnneks tema siiski päästis meid ning loodame, et poiss nina liigselt püsti ei aja ja sama kehtib kogu seltskonna kohta, sest nagu Belgia mängust järeldada võime, eesti ei saa endale mitte iialgi lubada liigset enesekindlust. Juba enne mängu oli vahetusmeeste nägudest näha, et oldi rahulolevad ja lõbusad ning viibati sõpradele publiku seast...

                          Loodan, et meie noormehed tegid turniirist vajalikud järeldused ning juba hakatakse Kanterlikult valmistuma järgmiseks tähtsaks turniiriks ning Alliku, Anier, Ojamaa ja co saavad vahepeal korralikku mängupraktikat. Järgmisel etapil on juba kõik meeskonnad sama tugevad nagu oli Belgia.

                          Kommentaar


                            pedro, millal sa üle saad?

                            Kommentaar


                              einoh, point on lihtsalt selles, et kõik on juba ammu aru saanud ju, kuidas ja mismoodi sa asjast arvad, pole lihtsalt vaja iga paari päeva tagant jälle uusi ja uusi põhjendusi ja lähenemisnurki leida, miks Frank Ojamaa vastu pähh pähh olnud on või miskit sellist.

                              tegelikult ka, teinekord on sinu juttu igati huvitav lugeda, a kohati on kole kallutatud

                              tead ju küll see Ärapanija laul, kusagil struktuurides on kallutatud jõud..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pedro
                                Mina Ojamaa asemel enam selle mehe alla mängima ei tuleks.
                                mõtle veel korra. treenid 10+ aastat ja siis loobud koondisest
                                jalgpallitähed ja tähekesed peavad paksu nahka kasvatama ja mitte igat lauset südamesse võtma. üks on mäng meedias ja meediaga ning teine omavaheline vestlus/arutelu treeningul. meedia otsib lemmikuid, et nende tegemisi jälgida. on vaja igasuguseid kangelasi ...

                                ja sinu Ojamaa-lembus on meile kõigile teada , samuti Ojamaa oskused

                                Kommentaar

                                Working...
                                X