320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Halb ründaja
  replied
  Legias on kõrgemal toimunud kaadrivahetus. Nimelt klubi senised omanikud ITI Group on klubi maha müünud poola suurärimees Dariusz Mioduskile. Ehk keegi, kes poola keelt paremini oskab, suudab midagi olukorrale lisada.

  Leave a comment:


 • sligga
  replied
  Need viimased videod ei peagi töötama enam?

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Uuest treenerist on legia.com üsna palju PR-infot üllitanud. Kiidulaulud Sir Fergusoni ja Ole Gunnar Solskjaeri poolt. Kommentaarid Legia omaniku ja skautingujuhi poolt. Üldiselt loodetakse, et Berg suudab meeskonna "Euroopa tasemele lähemale viia" (küsimus jääb, et miks mitte päris kohe Euroopa tasemele?).
  Erinevate kommentaaride hulgas jäid huvitavamatena silma kaks: Fergusoni lubadus, et aitab vajadusel Henningut alati sõbraliku nõuga ning Ole Gunnari sõnad, et Norra koondise kaptenina oli Berg sisuliselt mängiv treener.
  Bergi enda kommentaar selle kohta kuidas soovib Legiat mängima panna peaks "Heniekule" igati meeldima: "Soovime rivaali üle domineerida, mängida ründavalt, kiirelt, kõrge tempoga. Meil on tarvis rohkem intensiivsust. Peame teadma millal mängu kiiremaks muutma ja ohtlikult rünnata" (http://legia.com/news,38941-henning_...giacom_hd.html).

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Kõigepealt paar sõna Gornikuga peetud mängu suhtes. Vaatasin esimest poolaega ja oli näha, et Legia mängijad ei olnud väljakul mänguks üldse valmis. Gornik ei teinud midagi erilist, kuid Legia mängijad vahel lihtsalt lonkisid platsil. Mul on ka varasematest mängudest ja siin-seal üleskorjatud infokildudest jäänud mulje, et Legia suurimaks probleemiks on see, et meeskonna sisemine "keemia" ehk valmidus platsil üksteise eest võidelda, on paigast ära. Karikamängu ülekandes kõlas ka kommentaar, et "Urban karjub kõige rohkem nende peale, kes talle kõige lähemal ehk siis Heniek (Ojamaa) ja Wawrzyniak, kuigi nemad kõige rohkem pingutavad." Eks seetõttu on Legia juhatuse poolt tehtud ka teadlik valik välismaalasest treeneri toomiseks, et Legia Poola-kontingendil ei oleks võimalik mingit "oma punti" tekitada.
  Legia kodulehel Gorniku mängu järel tehtud küsitluses parima Legia mängumehe osas oli 257 hääletajast 11% arvates parim Ojamaa. See andis talle Augusto ja Pinto järel kolmanda koha: http://legia.com/news,38900-raphael_...gionistow.html

  P.S. Karikasarja 1/8 finaalid olid üldse omapärased - 5 mängus 8-st tulid võitjana välja madalama liiga või Ekstraklasas tabelis vastasest tagapool olevad meeskonnad.

  Leave a comment:


 • martn26
  replied
  Mängijakarjäär on olnud parem, kui nüüd treenerikarjäät, kuid eks näis, äkki saabki oma tähelennu alguse sealt..

  Aga nagu varasemalt oli öeldud, Legias asjad ikka logisesid, ning peatreeneri vahetust oli oodata! Saab uus treener meestega harjuda pool aastakest, ning siis juba uue hooga ja uute täiendustega!

  Leave a comment:


 • Nurmekas
  replied
  Henning Berg kõlab küll päris suuruslikult. Ta vist on juhendanud seni kahte Norra klubi ning ka 10 mängu Blackburni, enne kui seal kinga sai aasta alguses.

  Leave a comment:


 • denisss
  replied
  http://legia.com/news,38923-henning_..._warszawa.html

  kui ma nüüd õigesti aru saan, siis saab Legia endale uue peatreeneri.

  Leave a comment:


 • Ertai
  replied
  http://www.dailymotion.com/video/x18...?search_algo=2

  siin näeb ka, ei pea proxydega jamama v miskit.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Kuigi Cracovia pole üldse halb meeskond, siis kujunes neile mäng Legiaga samasuguseks nagu nende mäng Lechiga (mida ka Eurosport näitas). Viimase kaotasid nad 1-6, kuigi pallivaldamine oli nende kasuks 56/44. Võib öelda, et Lechi vastu oli Cracovia domineerivam pool, kuid kas kiirrünnakutest või keskväljakul pallikaotuste järel lasti vastastel kerged väravad ära lüüa. Vaatasin seda mängu ja mõtlesin, et Ojamaa sobiks hästi Lechi ridadesse, kes mängib kiiret vasturünnakutele suunatud jalgpalli.
  Kui aga vaadata nüüd, et ka mängus Legiaga valdas Cracovia palli rohkem kui vastased - koguni 60/40, ent lõpuks saadi korralik saun - siis tuleb tõdeda, et Cracovia kõrgeletõstetud kaitseliin ei saanud lihtsalt oma ülesannetega hakkama. Samuti tehti keskväljal ikka väga palju lihtsaid pallikaotusi.
  Ehk siis kokkuvõttes - Legiale ja Ojamaale sobib hästi selline lahtine mäng, kus on kaitseliini selja taga ja mujal platsil palju ruumi. Nüüd sooviks näha, et suudetakse hakkama saada ka selliste meeskondadega nagu Podbeskidzie, kes kaitse oma värava alla kokku tõmbab ja ise vasturünnakutele rõhub.

  P.S. Nagu Poola pressile tavaks toimub seal nüüd Kucharczyki (keda on ka varem "peata ratsanikuks" kutsutud) ja Ojamaa taevani kiitmine. Vaat nt siit: http://legia.przegladsportowy.pl/Pil...035,1,721.html

  Leave a comment:


 • Nahkpea
  replied
  Kolmanda ja neljanda värava eeltöö oli ikka suurepärane. Kucharczyk vähemalt tal niipea riietusruumis vist kõri pihku ei võta.

  Leave a comment:


 • Amos
  replied
  Algselt postitas kesa Vaata postitust
  Võtke välja eestlased .... 3 väravasöötu, suumulgud kinni?
  Ühe mängu põhjal ei saa veel midagi öelda kui nüüd peaks 5 mängu perse keerama (mitte tema üksi, aga loodetavasti saad poindile pihta).
  Ise olen ülirahul, aga lihtsalt kogu su lause on kuidagi imelik ja agressiivne
  Veel seda, et mäng oli ju satsi vastu mis pelas eelmine hooaeg sealses esiliigas ning sai hooaja lõpus 2. koha, kuigi seniste voorude järel küll ei ütleks, et nad Ekstraklasa uustulnukad on
  Agano eks sellised mängud olegi (vist) enesekindluse tõstmiseks ning meeskonna taktikaliseks lihvimiseks.

  Leave a comment:


 • chac
  replied
  Algselt postitas Wikat Vaata postitust
  Tundub, et kriitikast on õppust võetud. Ilmselt oligi väikest raputust vaja.
  +1
  samad sõnad.

  Leave a comment:


 • Wikat
  replied
  Tundub, et kriitikast on õppust võetud. Ilmselt oligi väikest raputust vaja.

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied
  Teine ja kolmas sööt ikka väga kenad. maailmaklassist

  Leave a comment:


 • EgoTrip
  replied
  Algselt postitas kesa Vaata postitust
  Võtke välja eestlased ....
  Kelleks sa end siis ise pead?

  Leave a comment:

Working...
X