320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Änimal
  replied
  Võtke välja poolakad!

  Leave a comment:


 • fizth
  replied
  Ojaamaaa 2:0

  Leave a comment:


 • kesa
  replied
  Homses kodmängus Ruch'iga pole Žyletal jt. Legia kiibitsejatel põhjust Pepsi Arenale tõtata, sest kohalik anti-Legia koalitsiooni juhtoinas, legiafoobist vojevood ja hingelt tuletõrjuja Kozlowski pani publikule veto peale.

  http://sport.fakt.pl/wojewoda-mazowi...,432138,1.html

  Põhjuseks ülivõimas õhkkond eelmises võidukas liigamängus Pogoniga

  Ehk saavad ka kenade näolappidega Star Warsi kostüümides poola naisrobocopid enne jõule ja aastavahetuse püromöllu endile vaba päevakese lubada kui just legionistid suletud staadioni taga mürglit korraldama ei hakka.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Nali Poola pressist Legia kohta - miks oleksid kõik rõõmsad kui Legia ehitaks kiirteid - sellepärast, et siis poleks väravaid (e ei peaks Poolas tavalist teemaksu maksma)
  Pressiülevaates (http://legia.com/news,38653-czy_legi...e_o_legii.html) saab kõige suurema koosa Ojamaa, kuigi mainitakse, et peale igat treeningut teeb individuaalset trenni ehk siis polevat imestada, et ta kriitikat omaks ei võta. Järgmised süüdlased on Dvalishvili ning treenerid, kes ei tegutsenud suvel piisavalt otsustavalt ründajate klubisse toomisel.
  Kõige kollasem ajakirjandus (Fakt) spekuleerib aga juba teemal, et kas Urban saab talvevaheajal sule sappa.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Legia mängijate hinded eilse mängu järel (sport.pl - 5-punkti skaalal)
  ----
  Duszan Kuciak - 3. Polnud palju tööd, esimesel poolajal tõrjus ühe tugeva löögi, teisel poolajal kaitses ära 1-1 olukorra. Värava puhul oli võimetu.

  Bartosz Bereszyński - 2. Nõrk mäng, ei suutnud liiga nõrgima meeskonna vastu ründavalt mängida - kaitses ei pidanud tööd tegema, ründes ei suutnud.
  Inaki Astiz - 2. Märkimist mittevääriv naasmine põhikoosseisu - paar hea vaheltlõiget, kuid väravaolukorras otsustusvõimetu.
  Jakub Rzeźniczak - 2. Lootusetu teine poolaeg, palju halbe või valesööte. Mängu otsustanud olukorras valis halva positsiooni.
  Jakub Wawrzyniak - 2. Tegi vigu kaitses. Tema ründetööst polnud mingit kasu.

  Ivica Vrdoljak - 2. Esimesel poolajal oli sageli palliga, kuid sellest midagi ei sündinud. Proovis mängida ühe puutega, et meeskonda mängu elavdada, kuid lõpus jäi jaksust puudu.
  Tomasz Jodłowiec - 3. Legia kõige aktiivsem mängija. Palju palli endale võitmisi, kuid ennekõike ebatavaliselt kasulik ründes. Võttis aktiivselt osa igas meeskonna ohtlikumast rünnakust. Esineb palju paremini kaitsva poolikuna kui keskkaitsjana. Siiski tegi liiga palju valesööte.
  Łukasz Broź - 2. Viimast korda mängis parempoolkaitsjana 2011/12 hooajal, kui mängis veel Widzewi ridades ja oli näha, et ei mäleta sellest just palju. Tema õnnestunud tegutsemisi ründes võib ühe käe sõrmedel üles lugeda.
  Miroslav Radović - 2. Palju pallikaotusi, ühtegi korda ei ohustanud rivaali väravat. Teeskles vigu, palju karjus, kuid kasu oli vähe.
  Tomasz Brzyski - 2. Raiskas kaks head olukorda, viletsad tsenderdused standardolukordades.

  Władimir Dwaliszwili - 1. Vähenähtav, kuid sellest hoolimata suutsid meeskonnakaaslased talle suurepärase olukorra tekitada, mille ta tseremoniaalselt raiskas tulistades paarilt meetrilt otse väravavahi pihta. Kiiremas korras peab istuma varumeestepingile.

  Patryk Mikita ja Henrik Ojamaa mängisid liiga lühikest aega, et neile hinnet anda.
  ---
  Omalt poolt kommenteeriks, et treeneri poolt oli kummaline käik, et liiga viimase meeskonna vastu (mis siis et nende koduväljakul) mindi mängima endiselt 4-5-1 asetusega. Seejuures oli 10-st algkooseisumängijast koguni 7 klubi kodulehel kirjas kaitsjatena - kogu kaitseliin pluss siis poolikutest Jodlowiec, Broź ja Brzyski. Eks näis kas Urban peab talvepausini vastu - sinnani jäänud 3 liigamängu, 1 EL mäng ning lõpuks karikamäng Mošnikovi klubi vastu. Spekulatsioone ennetavalt võin öelda, et Poolas on üsna tavaline, et treenerivahetused tehakse just talvepausi ajal, mis see kestab ligi 2 kuud - detsembri keskpaigast 14. veebruarini.

  Leave a comment:


 • martn26
  replied
  Reeglite järgi õige.. Vastasmängija viibis väravavhi alas, olles lausa suluseisus, ning segas väravavahti...

  kehv päev, positiivne on see, et Ojamaa sai oma mänguminutid.. Kusjuures mees võib ikka väga tige olla oma meeskonnakaaslase peale, kes jäi jõlkuma väravavhi juurde, lööki poleks väravavaht ära tõrjunud...

  Leave a comment:


 • Kaspy
  replied
  http://sport.postimees.ee/2616460/vi...kud-ei-lugenud

  Artiklis oleva video põhjal reeglite rikkumisest esmapilgul aru ei saa.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
  See värava äravõtmine oli nüüd küll veidi kahtlane.
  No esiteks oli tüüp suluseisus ja teiseks nügis ta üsna aktiivselt väravavahti väravavahialas.

  Leave a comment:


 • Keiss
  replied
  See värava äravõtmine oli nüüd küll veidi kahtlane.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Hea huumor Legia poolt. 75 minutit ülekaalu ja Dvalishvili poolt värava ees täielikku klouni mängimist.
  Siis tuleb vahetusest Ojamaa ja kõmmutab nurgalöögist tagasi põrkunud palli väravasse.
  Siiski see tühistatakse kuna Vrdoljak oli jäänud suluseisu tuiama ning ilmselgelt segas väraravavahti.
  Ning 88 minutil lööb Legiast laenul olev Jagiello koduvõistkonna kasuks värava, mis osutub ka võiduväravaks.
  Ojamaal oli lõpus paar korda pall karistusala äärel jalal ning tõesti - prooviks ikka triblada selle asemel, et kellelegi sööta - ühest tema pallikaotusest tuli vasturünnak mille Jagiello 1-1 olukorras napilt mööda lõi.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Täna siis Ojamaa alustab pingilt.
  12. Dusan Kuciak
  19. Bartosz Bereszyński
  3. Tomasz Jodłowiec
  15. Inaki Astiz
  14. Jakub Wawrzyniak
  17. Tomasz Brzyski
  21. Ivica Vrdoljak
  25. Jakub Rzeźniczak
  32. Miroslav Radović
  28. Łukasz Broź
  13. Wladimer Dwaliszwili

  84. Wojciech Skaba
  7. Henrik Ojamaa
  22. Michał Kopczyński
  23. Helio Pinto
  27. Patryk Mikita
  37. Dominik Furman

  Leave a comment:


 • martn26
  replied
  Pigem mind huvitab nüüd, et kas tõesti Jan Urban hoiab meie poissi "karistuseks" pingil... Kui nii, siis mina oma silmis näen, et see hoopis toob pingeid juurde...

  1. Ojamaa näeb, et see on tema lihtlabane märtriks toomine..
  2. Meeskonnakaaslased ("kägistajad") näevad, et neil on õigus, treener toetab neid ja neil on Ojamaa näol võimalus kõik pinged temale ära lükata...
  3. Peatreener ise kasutab Ojamaa karistust pingete koondamiseks meeskonnalt ja enda õlgadelt sissetoodud noormängija peale..

  Sellise käitumise tagajärjel ennustan mina, et Legial ei ole selle peatreeneriga head tulevikku!

  Põnevusega võib õhtut oodata..

  PS! Kui Ojamaa sekkuks vahetusest oleks see täiesti normaalne. Päris palju mänge järjest olnud, ning täismängu ta ei suuda mängida nii produktiivselt.
  üldiselt oleks vaja meeskonnavaimu tõstmiseks lihtsalt paari suureskoorilist võitu!

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Igati mõistlik seisukohavõtt martn26!
  Foorumi põhjal võiks muidu järeldada nagu oleks ühe Legia vahetusmehe (tavaliselt Ojamaalt 1 p.a. per mäng) üks möödalöök maailmaajaloolise tähtsusega. Legia fännide arvamusi lugedes võib öelda, et nende hulgas on märkimisväärsel hulgal neid, kes ütlevad, et Ojamaa vähemalt võtab midagi ette, mitte ei sööda palli ruttu kõige lähemale vastasmängijale
  Täna õhtul kell 7 siis mäng Ekstraklasa tabeli punase laterna Podbeskidzie vastu - kõigil siis selle mängu vaatamise järel asjalike kommentaare jagada

  Leave a comment:


 • martn26
  replied
  Nüüd ongi jõudnud kätte see hetk, kui kõik kas hakkab minema jälle paremaks, või käriseb kõik lõhki...
  meeskond on omavahel riius, kui juba riietusruumis hakatakse kägistama üksteist näitab ka see seda, et peatreeneril ei ole üldse mingisugustki kontrolli meeskonna üle (mida näitvad ka mängutulemused).. Üllatav on see, et suudetakse hoida end poola liigas veel esimesel kohal..

  Kõik see mees seal meeskonnas peavad tulema uuesti maale pilvedest. Ei ole see Ojamaa seal superstaar, hakaku jälle otsima söötu, ei ole seal sissetoodud välismängija süüdi selles, et mehed ei suuda väravaid lüüa, ning kaitse laseb lapsikuid lööke sisse... Kuid peatreener on küll süüdi, et ei ole tõmmanud pingeid maha, tunnistanud avalikult oma eksimusi, seda, et Euroopas põruti täielikult, ning nüüd alustatakse oma ainukese jäänud eesmärgi täitmist. Poola liiga võitmise kindlustamist. Ikkagi peatreeneri viga on see, et meeskonnal puudub hea kokkumäng, ning sissetoodud Šotimaa liiga suurim väravasöötude andja ei leia omale mehi, kellele sööta. Urban peaks minema jõulupuhkuse ajal koju, vaatama peeglisse, mõtlema ümber oma ideed ja strateegiad, ning alustama uuesti puhtlalt lehelt, mis eeldab avalikku ja puhtsüdamest arusaamist, et paljud asjad meeskonnas on tema vigadest tingitud... Kui asjad samamoodi jätkuvad hakatakse ka liigatabelis langema, ning sel juhul on oodata treeneripingil puhastust...Mille järel võib oodata ka suuremat väljakumängijate puhastust...

  Antud olukorras tegi Ojamaa mis tegi... Oleks võinud ju võtta hoo maha, otsida söötu, või anda huupi sööt värava alla... kuid näha oli, et poiss tegutses 100% selle nimel, et vastastest üle mängida, ning ise peale lüüa.. Eks see ole tingitud sellest, et pinged on tema õlgadele langetatud, nagu oleks tema süüdi kehvas mängus.. Väravaga individuaalsete oskuste najal.. oleks ta enda jaoks pingeid maandanud...Peatreener peab võtma vastutuse vales juhtimises.. Asi algab PEAST!

  Leave a comment:


 • Nahkpea
  replied
  Ma ei saa aru, mida see terve mäng siia puutub. Ta võis terve mängu nagu noor jumal mängida, aga konkreetses situatsioonis ta tegi vale otsuse, mis maksis Legiale tõenäolise värava. Miski pole siin maailmas 100%, aga protsentuaalselt oleks söötu vabale mängijale otsides see pall palju suurema võimaluse väravavõrku leidnud. Oleme ausad, see lahendus lüüa nii kitsa nurga alt väravale, kus kaitsja eesposti ära katab, oli sisuliselt nullilähedane võimalus...

  Leave a comment:

Working...
X