320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• kesa
    replied
    Peale viimast liigakohtumist Legia Warszawa-Pogon Sczecin on Ojamaa 12-s eestlane, kes on ühe liigahooaja kestel mänginud üle 250 000 silmapaari ees... ja pool hooaega on veel mängimata.
    250 055 - väärt tulemus ja tuleb lisa!

Ojamaa on 13-s eestlane, kes on osalenud oma koduklubi kodumängus üle 20 000 pealise publiku ees.
    Legia Warszawa-Pogon Sczecin (22187 pv.)

Leave a comment:

• PraS
    replied
    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust

Ma olen kahe käega nõus, et tegemist on Eesti mõistes korraliku talendiga ja kindlasti ei ole tegemist halva mängumehega, kuid tema tegevust jälgida on vahetevahel lihtsalt valus.
    Vaidleksin vastu,et tegemist on talendiga.
    Mina leian, et tegemist on suure tahtejõuga ja usinasti treenitud projektiga. Meil on neid mängijaid veel koondises olnd(Raio, Rähn, Vunk, Dmitrijev, Poom).

Talendid löövad esimesena silma Kink, Zenjov, Kõmper, Reim, Zelinski ja ka Liivak.

Leave a comment:

• tkkt
    replied
    Algselt postitas priity Vaata postitust
    Ma ei saa aru, kuidas mittemängimine aitaks Henrikul areneda paremaks mängijaks?
    Kuna sa tundud mõtleva inimesena, siis ilmselt tead ka vastust küsimusele. Vastus muidugi, et ei teegi. Pigem oli mõte puhtalt sellega seoses, et poiss võiks mõtlema hakata oma tegemistele või tegemata jätmistel. Tegin oma üldistuse puhtalt Eesti koondise mängude põhjal, kus mul teda vaadata on aeg-ajalt frustreeriv.

Ma olen kahe käega nõus, et tegemist on Eesti mõistes korraliku talendiga ja kindlasti ei ole tegemist halva mängumehega, kuid tema tegevust jälgida on vahetevahel lihtsalt valus.

Leave a comment:

• vtp
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nooh, mwelli jaoks oli ta ka väga suur müügiartikkel ehk seal pushiti teda lisaks headele mängudele ka ilmselt artiklites üles. Poolas on samas tingimused natuke teised ja seal keskendub klubi pigem tulemusele, vähem edasimüügile.
    Nojah, läks vähe nihu. Oli siis OT sellepärast, et rääkisin ühest teisest saareriigis mänginud Eesti koondise ründajast/äärest, kelle väidetav suur ego karjäärile takistuseks sai.

Ojamaa puhul ei tundu väga reaalne, et McCall teda oleks tagasihoidlikuks nimetanud või ajangi ma need kaks sassi? Küll aga mis ajakirjanduse tegemistesse tema puhul puutub, siis eks Šotimaal tõesti neid artikleid ilmus, aga siis asja eest kah. Minu arust Poola meedia on märksa rohkem silma paistnud tühja haibiga.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    OT:
    Ma loodan, et ma viitest õigesti aru sain, aga kas mitte üks teda saareriigis juhendanud treeneritest ei kutsunud teda liiga tagasihoidlikuks ning kurtnud, et mees võtab ebaõnnestumisi väga südamesse. Praegu intervjuud üles ei leidnud, küll aga jäid silma paljud ägedad artiklid, mis mehele kiidulaulu laulsid ning rääkisid, kuhu kõikjale ta jõuda võiks. Kurb mõelda, et see kõik toimus vaid kaks-kolm aastat tagasi ja praegu pole sellest särast enam suurt midagi alles.
    Nooh, mwelli jaoks oli ta ka väga suur müügiartikkel ehk seal pushiti teda lisaks headele mängudele ka ilmselt artiklites üles. Poolas on samas tingimused natuke teised ja seal keskendub klubi pigem tulemusele, vähem edasimüügile.

Leave a comment:

• vtp
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Arengu pidama jäämine ego suuruse tõttu on juba ühe Eesti koondise ründaja/äärega juhtunud.
    OT:
    Ma loodan, et ma viitest õigesti aru sain, aga kas mitte üks teda saareriigis juhendanud treeneritest ei kutsunud teda liiga tagasihoidlikuks ning kurtnud, et mees võtab ebaõnnestumisi väga südamesse. Praegu intervjuud üles ei leidnud, küll aga jäid silma paljud ägedad artiklid, mis mehele kiidulaulu laulsid ning rääkisid, kuhu kõikjale ta jõuda võiks. Kurb mõelda, et see kõik toimus vaid kaks-kolm aastat tagasi ja praegu pole sellest särast enam suurt midagi alles.

Leave a comment:

• Myrgel
    replied
    Mind isiklikult häirib kogu selle olukorra juures asjaolu, et riietusruumi vestlused jõuavad leheveergudele. Vbl on see mingi Poola eripära, aga muidu kehtib spordis reegel, et mis on riietusruumis, sinna ka jääb. Samuti ei peeta heaks tooniks seda kui peatreener oma hoolealuseid kritiseerib. Nagu ütles ka Rüütli, siis klubis on mehed päevast-päeva ninapidi koos ja mõned probleemid võivad akumuleerida. Vbl mehed on omavahel asjad ammu ära klaarinud ja järeldused teinud, aga tänu asja suure kella külge riputamisele elab see skandaal veel mõnda aega oma elu edasi. Ma ei usu, et oleks konfliktideta klubi, aga mõned asjad jäetakse targu enda teada.

Leave a comment:

• alehis
    replied
    igas võistkonnas peabki olema 1-2 mängijat, kes võtavad mängu enda peale. neil on kõik lubatud ja sellist mängijat ei ole eestlaste hulgas veel minu silm näinud. kes sellest aru ei saa, on lihtsalt idioot.

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Arengu pidama jäämine ego suuruse tõttu on juba ühe Eesti koondise ründaja/äärega juhtunud.

Leave a comment:

• priity
    replied
    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
    ojamaa võiks mõista, et ta tohtu enesekindlus takistab ta arengut. mina istutaks ojamaa pingile ja ei laseks tal mängida. see on ka ilmselt see põhjus miks herr rüütli viimasel ajal nii tegi.

kuid pigem ma kardan, et ta ei õpi sellest ja kui üks kord mõistab probleemi on juba liiga hilja.
    Ma ei saa aru, kuidas mittemängimine aitaks Henrikul areneda paremaks mängijaks?

See söötmise teema on ikkagi kunstlikult tekitatud - Shoti liiga resultatiivsete söötude kuningas nüüd äkki ei oska sööta? See on selge, et Legia mängib teistsugust mängu kui Motherwell ning see on nüüd treeneri ülesanne Ojamaa võistkonna heaks tööle panna. Kui see pole võimalik, siis tõesti pingile istutada.
    Vähese sööduandmise teema kerkis juba korra varem üles ning siiski oli kommentaare seinast seina. Hetkel soovitaksin natuke tasakaalukamat kriitikat siit: http://ekstraklasa.tv/glod-gry-czy-e...ki,374364.html - kuigi endine Legia mängija Sokolowski kritiseerib Ojamaad halbade lahenduste eest, juhib ta tähelepanu sellele, et Henrik tõmbab enda peale mitu vastasmängijat ja loob oma meeskonnakaaslastele sellega võimalusi. Ehk - kui ta nüüd ka sööta suudaks...

Lisaks kordaksin üle Legia fännide üldisema kriitika meeskonna praeguse mängu suhtes
    - peale Dwalishvili pole meeskonnas ühtegi puhast ründajat (kellele võiks näiteks Ojamaa söötu anda) ning grusiingi suudab oma klassi näidata vaid nõrgemate vastaste vastu mängides ehk siis ega ilmaasjata pole Legia Euroopa Liiga mängudes endiselt nulli peal;
    - Legia ründemäng, mis peaks põhinema meeskonnatööl ei tööta. Nii on varem juhitud tähelepanu sellele, et kui Ojamaa on palliga kusagile ründesse purjetanud, siis pole tal piisavalt toetavaid meeskonnakaaslasi lähedal, kellele sööta. Selle lahenduseks on pakutud näiteks 4-4-2 süsteemis mängimist kus Ojamaa võiks alumist ründajat mängida.

Leave a comment:

• tkkt
    replied
    Algselt postitas eits Vaata postitust
    sinusugune tohmani jaoks on kõik juba liiga hilja. ojamaal on kõik alles ees, sõltumata sinust, rüütlist, kruglovist või sellest poola ajuhiiglasest.
    Henrik, sina? ära solvu, elu ongi ebaõiglane.

Leave a comment:

• eits
    replied
    sinusugune tohmani jaoks on kõik juba liiga hilja. ojamaal on kõik alles ees, sõltumata sinust, rüütlist, kruglovist või sellest poola ajuhiiglasest.

Leave a comment:

• tkkt
    replied
    Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
    Milleks koopia, kui täiesti tasuta on võimalik lugeda originaali!

Poola meedia andmetel läinud üks tiimikaaslastest Ojamaale riietusruumis lausa kallale (haaranud kõrist) ja kaaslased pidid kisklevaid mehi lahutama.

http://www.ohtuleht.ee/555061
    originaal või mitte - sellest ausalt öeldes pohlad, kuid lõpuks ometi juhib keegi tähelepanu probleemile. kõik kiidavad viimasel ajal noorsanti, kuid minu jaoks on jäänud see pidevalt arusaamatuks. viimastes koondise mängudes on samuti näha olnud kaasmängijate kätega vibutamist - kruglov kui ma ei eksi tegi väga pahaseid liigutusi. meeskonnamäng ja fiiling on alati tähtsamad kui ühe egokoti mängitamine. ojamaa võiks mõista, et ta tohtu enesekindlus takistab ta arengut. mina istutaks ojamaa pingile ja ei laseks tal mängida. see on ka ilmselt see põhjus miks herr rüütli viimasel ajal nii tegi.

kuid pigem ma kardan, et ta ei õpi sellest ja kui üks kord mõistab probleemi on juba liiga hilja.

Leave a comment:

• Õhtulehe jalkatoimkond
    replied
    Milleks koopia, kui täiesti tasuta on võimalik lugeda originaali!

Poola meedia andmetel läinud üks tiimikaaslastest Ojamaale riietusruumis lausa kallale (haaranud kõrist) ja kaaslased pidid kisklevaid mehi lahutama.

http://www.ohtuleht.ee/555061

Leave a comment:

• Ramm
    replied
    Ojamaal tasub ettevaatlik olla ja peeglisse vaadata...

http://sport.postimees.ee/2609776/oj...armi-kriitikat

Leave a comment:

Working...
X