320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • eika
  replied
  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
  UK on natuke teistsuguse sisserände profiiliga riik.
  noh, nii ja naa.
  Poles are the third largest foreign born community after Irish and Indian born people in Britain and the Polish language is the second most spoken language in England and the third most spoken language in Britain after English and Welsh, with 1% of Britain's population speaking Polish.
  ehk see peaks üsna loogiline olema, et UK suurimad "võõrad kurjategijad" on poolakad.

  Leave a comment:


 • Mõnuagent 007
  replied
  Algselt postitas eika Vaata postitust
  "15 protsenti Soome vanglates istuvatest kurjategijatest ei ole Soome kodanikud. Välismaistest persoonidest istub Soome vanglates Kõige rohkem Eesti kodanikke, seejärel aga vene kodanikke, vahendab YLE."

  Noh, nii võttes on Eesti ka täiesti p*tsis riik ju.
  UK on natuke teistsuguse sisserände profiiliga riik.

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
  See rida on lõputu. Tõin vaid markantseimad näited välja. Ilmselt ei leidunud neile kodumaal väärikat tööd ja ei lasknud seda kiidetud haridussüsteemi vilju nautida.

  EDIT: The top 10 countries for crime suspects in the UK are: Poland, Romania, Lithuania, Nigeria, India, Jamaica, Ireland, Somalia, Portugal and Pakistan.
  "15 protsenti Soome vanglates istuvatest kurjategijatest ei ole Soome kodanikud. Välismaistest persoonidest istub Soome vanglates Kõige rohkem Eesti kodanikke, seejärel aga vene kodanikke, vahendab YLE."

  Noh, nii võttes on Eesti ka täiesti p*tsis riik ju.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Üks kommentaar ühelt Poola veebilehelt Ojamaa teemal googlega inglise keelde tõlgitud (allikas: http://www.weszlo.com/news/17192)

  It was to be a hit, and is putty ? Ojamaa for now but a big disappointment
  November 3, 2013 - 14:54
  It turns out that either was not so good that Scouting Lech , as accepted to speak first matches Henrik Ojamy the Legion , or the opposite - smarter than anyone might think. He was to be capturing the decade. It was to be an affront to Poznan , aimed at the precise observations over several months . But for Estonian is more like a cuckoo 's egg , which Lechici nicely packaged and spreading biggest rival , on the occasion of forcing him to wywindowania maximum bid.
  When legionaries klepnęli this transfer , the transfer for value Ojamy football was clear: low, mobile , holding well on his feet. Today , after four months , his style better oddawałyby but other terms . Chaotic almost to a fault , technically siermiężny , basically unable to play with staves, the positional attack . As much as one would like to add : unable to play in the Legion . A typical player in the counterattack , the best feeling in simple patterns , especially in the confusion , but not having much in common with creative zagraniami of playing the ball at pace . Just the concept of accelerating action for him is to release the ball and run . That's it.
  16 assists for Motherwell , Scotland's highest number in the league. The same guy who is playing Legion blinders on . Remember the hundred of Poznan , when he raised a note Gostomskiemu ? Typical Ojamaa would like to say . The question is whether the fact that the gate does not raise your head clear of unhealthy ambition to improve their statistics , or simply no one like him before did not pay attention ?
  Interestingly, the UK setting it is not on the wing , and in the attack. He had to circle around the massive Higdoma and collect what falls . So maybe you should try and Urban Estonian in the first line - next Dwaliszwilego or even as an alternative to it? Given the current staffing situation Polish champions , surely it would make more sense.

  Kommentaariks ütleks, et minu arvates ei ole "positional attack" see mida Legia viljeleb aga muidu on märkused ju õiged. Mis ei tähenda seda, et ma toetaksin Ojamaa-materdamist. Minu arvates on temasugusel mängijal õige aeg proovida teha mõni samm mõnes muus suunas kui ta soovib saada kellekski enamaks kui vaid "rollimängijaks". Kas see millekski kasulik on, seda näitab juba tulevik.

  Kui korraks veel artikli juurde tagasi tulla, siis oleks vist enamus Legia-fänne nõus sellega, et treener võiks lisaks 4-2-3-1 asetusele proovida vahepeal ka 4-4-2 süsteemi.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Ma heameelega ei sekkuks Poola ja poolakate iseloomuomaduste aruteludesse. Igaühel on nendega omad kogemused ja oma tõde nende kohta. Vast ehk niipalju mainiksin, et poolakad üllatasid mind tõsiselt rahvusena - nende eliiti on üritatud korduvalt maamuna pealt maha pühkida, kuid neil on ikkagi õnnestunud säilitada silmapaistev kultuurikiht. Mitte vähe ei mängi siin rolli see, et poolakad on oma sõnade kohaselt ainukesed "õiget usku slaavlased".

  Mis puudutab Õhtulehe lugu Ojamaa peale karjumisest, siis oleks mul kaks märkust:
  1. Väidetav karjuja ehk Sergei Hitrikov pole kindlasti mitte poola päritolu. Pigem viitab tema nimi samadele juurtele, mis on ühel Poolaski silmapaistvalt esinenud Eesti koondise väravavahil
  2. Enne mängu Lechiga sai Henrik hakkama millegagi, mis kindlasti tsementeerib tema positsiooni mõlema meeskonna ultrate seas. Ehk siis ajakirjaniku kirjeldus sport.pl portaalist:
  "eLka" Ojamy
  Z trybun (prasowej też) okrzyki w kierunku Legii nie były przyjazne. Ale widać było, że piłkarze Urbana nie chcą specjalnie prowokować poznańskiej publiczności. Wychodząc na rozgrzewkę, przywitali się tylko ze swoimi kibicami. A jedynym zawodnikiem, który w tym momencie rozsierdził cały stadion był Ojamaa.
  Latem Ojamaa został sprzątnięty Lechowi sprzed nosa. Było widać, że w Poznaniu za wszelką cenę chcę podkreślić swoje legijne przywiązanie. Zaraz po wyjściu na rozgrzewkę obrócił się w kierunku każdej trybuny i wszystkim na stadionie pokazał "eLkę". Kibice Lecha byli wściekli. W kierunku Ojamy poleciały wyzwiska i serpentyny.
  Ehk siis lühidalt kokkuvõetult: tulles soojendusele näitas Ojamaa kõikide tribüünide suunas traditsioonilist Legia toetajate käemärki, kui pöial ja nimetissõrm moodustava "L" tähe (vt. google pildiotsingust "elka legia")... Pole vist keeruline ette kujutada, et see mõnele nõrgema närvikavaga inimesele natuke frustreerivalt mõjus

  Leave a comment:


 • martn26
  replied
  Fännide (ja veel ULTRATE) järgi otsustada terve riigi üle??

  Igaljuhul, see kõik laimamine ja tampimine käib Poolas asja juurde, ning ise oleks ka tige, kui leiad talendi, kelle põhimõtteliselt oled juba klubisse sisse toonud, ning viimasel hetkel mees läheb suurima rivaali juurde üle.... See käib asja juurde, ning usun, et Ojamaa teadis seda kõike juba ette...

  Noore mehena ja keeva verega on just Legia klubi see, mis kindlasti pakub pinget.. Just oma meeletu fänluse tõttu, mida on Ojamaa ise ka väitnud....

  Igasuguseid kuulujutte uskuda, ei ole nagu mõtet.... Jah tõenäoliselt võib tekkida mõni sõnaline konflikt meeskonnakaaslastega kuna sa ei söötnud kellegile sel hetkel, kui tema seda tahtis.. ja siis muidugi on mees kindel, et ta oleks löönud vabalt värava, ning tänu saamata jäänud söödule jäi värav ära...

  SEE KÄIB ASJA JUURDE! selle jaoks ongi meeskonnal treenerid, kes tegelevad kõige sellega, rahustavad mehed maha, ning valmistavad uueks mänguks ette....

  peatreener on Ojamaale kõvasti mänguaega osutanud, seega ta on kindel Ojamaas....

  peab siiski tõdema, et nägin mina endaarvates samuti viimastes mängudes mõnda lüket Ojamaa poolt, mis ei meeldinud, ning meenutasid mulle Kinki paar aastat tagasi....Kuid mitte miski ei ole lahendatav, ning treenerite asi on see kõik paika ära panna!

  Leave a comment:


 • kesa
  replied
  Kuupeale need briti casualis põmmpead, poolakad ruulivad.

  Leave a comment:


 • midfielder
  replied
  Üldiselt võib arutelu jätkata kunagi avatud ajaloonurgakese rubriigis

  http://foorum.soccernet.ee/showthrea...-Ajaloonurgake

  ehkki päris teemasse see ka ei lähe aga eraldi teemat vast pole mõtet teha. Lihtsalt paar faktilist tõestust poola haridussüsteemi viljakuse kohta UK-s.

  http://www.express.co.uk/news/uk/438...Eastern-Europe

  http://www.polishforums.com/polonia-...figures-50814/

  See rida on lõputu. Tõin vaid markantseimad näited välja. Ilmselt ei leidunud neile kodumaal väärikat tööd ja ei lasknud seda kiidetud haridussüsteemi vilju nautida.

  EDIT: The top 10 countries for crime suspects in the UK are: Poland, Romania, Lithuania, Nigeria, India, Jamaica, Ireland, Somalia, Portugal and Pakistan.

  Leave a comment:


 • Nahkpea
  replied
  Poolas olen mitmel korral käinud (poolakatega õuntest rääkinud pole nagu pan chac), poolakate vastu pole midagi ja Ojamaa minekut Legiasse sel hetkel pean samuti õigustatud käiguks. No nii remarki korras.

  Leave a comment:


 • chac
  replied
  läheb juba väga teemast välja aga no kui juba alustasin siis ütlen ühekorraga suu puhtaks.

  rääkides võõrastest rahvastest ja kultuuridest, ei maksa eeldada et iga üksik indiviid seda parimat osa kannab.
  oo, ei ole ju kaugeltki mitte nii et iga hiinlane tunneb lao ze'd ja konfutsiust, iga hindu ei suuda tsiteerida bhagavadgitat! väga, väga, väga kaugel sellest!

  aga krt - kui totaalselt valesti võid ikka minna kui otsustada kogu india kultuuri üle, olles elus näinud 1 indialast, ja sedagi mõne londoni lennuvälja wc'd koristamas.

  niiet mu noored sõbrad, võtkem seda ikka edaspidi arvesse, enne kui mõnda rahvast mingil moel hindama hakkate.

  (minu poolt offtopicu lõpp)

  Leave a comment:


 • El President
  replied
  võiks nüüd sellele teemale juba joone alla tõmmata. olles ise korduvalt Poolas käinud ja seal ka pikemalt viibinud, võin kinnitada, et sellel riigil ja sealsel elatustasemel pole häda midagi. majandus areneb, inimesed on kenad ja viisakad ning linnapilt ja elukorraldus parem kui keskerakondlikus Tallinnas. sellist räuskamist nagu meil tänaval näeb, seal naljalt ei kohta - ikkagi aadlirahvas. poolakad on eurooplased. minu arvates võiks eestlased seal vaatamas ja uurimas käia, kuidas on võimalik ka Ida-Euroopas inimväärselt elada, isegi kui raha väga palju ei ole. kõik need eelarvamused Poola kohta pärinevad süngetest üheksakümnendatest ja need ei vastanud kuidagi tegelikkusele isegi tosin aastat tagasi.

  Leave a comment:


 • chac
  replied
  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
  Ma arvan asjaolu ja faktid ajaloost ei mängi tänapäeval mingit rolli. Aeg on siiski edasi läinud ja me peame lähtuma olukorrast, mis on praegu.

  Fakt on see, et eelkõige Lääne-Euroopas (Poolas pole ma ise käinud) on poolakate maine üldisena madal. Eestlaste kohta seda kuulda pole. Muuseas ka leedukad on üsna kehvas seisus oma kriminogeensete gruppidega.
  meenutab väga nõukaaegseid tuliseid kriitikuid kes raamatut ennast lugemata kõvasti autoreid kritiseerisid a la et vat kus rahvavaenlased jne.
  soovitaks siiski poolas ise ära käia, suhelda sealsete intelligentsete inimetega. ei maksa karta maailmapildi avardumist

  miks ma räägin pikast hariduse ja kultuuri alasest ajaloost? arvan et nii nagu rikkust kogutakse paljude põlvkondade vältel läbi sugupuu nii ka vaimsus ja kultuur kandub põlvest põlve, läbi perekonna ja sugupuu edasi. kasvõi läbi perekondlike raamatukogude jne.

  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
  Ja neil on täiesti ükskõik, milline on nende eksportkaupade kvaliteet?
  Ja meie supermarketid nõuavad just neid õunu, mida poolakad isegi oma sigadele ei anna? No lubage kahelda.
  poola talumeestega slivovitsi pitsi taga rääkisid küll et need õunad mida ekspordiks saadavad on nii palju keemiat täis et nad oma tarbeks neid isegi loomadele ette ei anna. rikub liha ära. päris mitmest erinevast kohast kuuldud, nii et mine võta kinni, uskuda meie kokkuostjaid või kohalikke poola talumehi.

  Leave a comment:


 • Nahkpea
  replied
  Algselt postitas chac Vaata postitust
  miks mitte anda kui eestlased selle eest maksma nõus on.
  Ja neil on täiesti ükskõik, milline on nende eksportkaupade kvaliteet?

  Ja meie supermarketid nõuavad just neid õunu, mida poolakad isegi oma sigadele ei anna? No lubage kahelda.

  Leave a comment:


 • Wikat
  replied
  Eks soomlased vihkavad ka meie ehitajaid, kes meie visiitkaarti hoolega mustavad Üldjuhul on sellised välismaal rügajad madalama haridustasemega, sealt ka see agressiivsem käitumine.

  Mul on näiteks poolakas töökaaslaseks . Rahulikumat ja viisakamat inimest annab otsida. Seega ei saa kõiki ühte patta panna.

  Leave a comment:


 • midfielder
  replied
  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
  Äkki see tuleb sellest, et poolakaid ongi rohkem kui eestlasi, seega neid tuiab ka Lääne-Euroopas rohkem ringi?
  Sakslasi on kaks korda rohkem, itaallasi ja prantslasi 1,5 korda rohkem kui poolakaid. Ja neid elab samuti kodumaalt väljas. Ometi pole nende renomee sedavõrd kehv. Kui chac viitas poolakate pikale hariduse omandamise tasemele, siis ilmselt on see neil ühest kõrvast sisse ja teisest sama kiiresti välja läinud, sest välismaal olles oled kui visiitkaart oma rahvuse jaoks. Paraku kipub see visiitkaart liiga määrdunud olema.

  Leave a comment:

Working...
X