320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• eika
    replied
    Algselt postitas Lebouss Vaata postitust
    Mulle tundub, et Rüütlil on Ojamaa vastu algusest peale mingi vimm olnud. Kõigepealt võttis tükk aega enne kui mees koondisse kutsuti ning peale seda on teda kasutatud ka nii minimaalselt kui vähegi võimalik. Mäletan päris mitut mängu kus Ojamaa oli selgelt üks silmapaistvamaid mängijaid meie poolel, kuid ikka vahetati ta teise poolaja keskel täiesti arusaamatult välja.
    Loll jutt. Ojamaa on pidevalt ansamblist välja langenud ja on näha, teineteisemõistmisel ülejäänud tiimiga on vajakajäämisi. Eriti just selles, mida temalt oodatakse kaitsetöös, kuidas samas pole (vist) tema platsilolles koondis ka skoorinud ja siin rääkida mingist müstilisest silmapaistvusest on ka veidi kummaline.
    Samuti oli kummaline Rüütli jutt et Ojamaa põhjus mängudele mitte tulla oli kuidagi pehmem kui Klavanil.
    Ma ei näe ka põhjust miks peaks nüüd meedias kirema et ega mul märkamata ei jää et sa kooli asjadega ei tegele jne. Sellised asjad tuleks selgeks rääkida omavahel.
    Klavan on teinud nende tiimikaaslastega poolsada matši, Ojamaa on mänginud antud meestega kokku ca 400 minutit. Sügist arvestades läinuks Ojamaal kindlasti neid kolme mängu ja mitmeid trenne koondislastega vaja, vastupidiselt Klavanile ja muudele "vanadele olijatele". Rüütli pettumus selles osas on minu meelest arusaadav.
    Igaljuhul on kuidagi selline tunne et nüüd on leitud suurepärane ettekääne miks Henrikut veel vähem koondise mängudes kasutada kui varem.
    Jajah.

Teisalt muidugi naljakas, et Ojamaast on tekkinud omalaadne anti-sanderpuri.
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Sageli on need läbijooksud lihtsalt nii head, et meie keskväljamehed ei jaga neid isegi läbi ja söötu ei lükka.

Leave a comment:

• LeoPeoleo
    replied
    Nonii, nüüd siis hoopis kõlakad Legia Warszawast.

Leave a comment:

• Lebouss
    replied
    Mulle tundub, et Rüütlil on Ojamaa vastu algusest peale mingi vimm olnud. Kõigepealt võttis tükk aega enne kui mees koondisse kutsuti ning peale seda on teda kasutatud ka nii minimaalselt kui vähegi võimalik. Mäletan päris mitut mängu kus Ojamaa oli selgelt üks silmapaistvamaid mängijaid meie poolel, kuid ikka vahetati ta teise poolaja keskel täiesti arusaamatult välja.

Samuti oli kummaline Rüütli jutt et Ojamaa põhjus mängudele mitte tulla oli kuidagi pehmem kui Klavanil.
    Ma ei näe ka põhjust miks peaks nüüd meedias kirema et ega mul märkamata ei jää et sa kooli asjadega ei tegele jne.
    Sellised asjad tuleks selgeks rääkida omavahel.

Igaljuhul on kuidagi selline tunne et nüüd on leitud suurepärane ettekääne miks Henrikut veel vähem koondise mängudes kasutada kui varem.

Leave a comment:

• The Best In The World
    replied
    Sa oled ise paras till !

Leave a comment:

• Mehhakas
    replied
    Eriline till ikka kull. Koondises mangimine peaks ikka iga mehe au asi olema

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    Läbijooksude ja söötudega on ta siiski säranud koduklubis. Koondise eest ta siiski end veel tõestanud ei ole.
    Sageli on need läbijooksud lihtsalt nii head, et meie keskväljamehed ei jaga neid isegi läbi ja söötu ei lükka.

Leave a comment:

• HellBoy22
    replied
    Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
    Minu arust oma läbijooksude , söötude ja pildis olemisega juba tõestanud, et saab hakkama? mis otsa sa mõtled?
    Läbijooksude ja söötudega on ta siiski säranud koduklubis. Koondise eest ta siiski end veel tõestanud ei ole.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
    Kas nüüd on siis karjäär läbi vastavalt ajalehe artiklile?
    Miks? Nagu ka Rüütli ise ütles, siis tema jonnima ei hakka, kui mees hea on. Ja arvestades, kui saamatu kogu meie ründeliin eesotsas Voskode, Ahjurepade ja muu kambaga viimasel ajal olnud on, siis Ojamaa pikalt koondisest eemale hoidmist lubada ei saaks.

Leave a comment:

• Alfonso
    replied
    Kas nüüd on siis karjäär läbi vastavalt ajalehe artiklile?

Leave a comment:

• Kaurr
    replied
    Minu arust oma läbijooksude , söötude ja pildis olemisega juba tõestanud, et saab hakkama? mis otsa sa mõtled?

Leave a comment:

• Ertai
    replied
    Mis otsa pealt ta ennast tõestanud on ?

Potentsiaali on tohutult muidugi.

Leave a comment:

• Osvaldo
    replied
    Samas nii siis võikski öelda ju,et tahan puhata ja mängida, jätaks veidi mehisema mulje kui mingit jama ajades.Ehk lõpetab selle kooli ära vähemalt,muidu on ikka korralikult ämbrisse astunud.

http://m.sport.delfi.ee/article.php?...com=1&no=0&s=1

Leave a comment:

• Herr
    replied
    ülespuhutud teema.

Olgu põhjuseks eksamid või miskit muud. Viisakalt ütles ,et ei saa koondisele appi tulla hetkel.

las puhkab pikast hooajast või otsigu uut tiimi. vahet pole.

praegu kõigest sõprusmängud. Ojamaa on ennast juba tõestanud. nüüd las teevad seda teised.
    Peaasi,et sügisel vormis on ja kolle põrutab.

Leave a comment:

• Wikat
    replied
    Nädalavahetusel vaevalt minged eksameid toimub ja Poola pole Eestist just valgusaastate kaugusel.

Leave a comment:

• szandor
    replied
    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Võimalik, et meedias on midagi rääkimata jäänud vms aga praegu jääb mulje nagu oleks Ojamaa palunud Rüütlilt vabastust puhtalt eksamite pärast, tegelikult aga sõitis Poolasse, millest treener luges lehest või kuulis ajakirjanikelt? Kui nii, siis pehmelt öeldes veider käitumine ja hollandlaste ajal lõppenuks see ilmselt üsna karmilt. Ja leheneegri kirumiseks pole ju põhjust kui faktid tõesti sellised?
    Žurnalist sai selle eest, et algselt kirjutati, et Ojamaal on vaja põhikool ära lõpetada, mis hiljem nobe ära parandati ja mille eest kommentaariumis ka kohe vabandust paluti. Hollandlaste valitsemisaja koha pealt on sul tõenäoliselt õigus

Leave a comment:

Working...
X