320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jalka Fänn
    replied
    Ojamaa siis 66 minutil välja... Tundub, et meie Shotimaa staaril on tumedad päevad....

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    BBC pundit Craig Paterson
    "Motherwell really struggling in the final third. Ojamaa? A shadow of the player he's been in the last few weeks."

    Leave a comment:


  • Jalka Fänn
    replied
    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    0-1 taga, Ojamaa aga toodab ainult sitta hetkel.
    Miks Ojamaa sitta toodab? Minu meelest on Motherwelli kaitse ja ülejäänd Ründajad liht sitad...

    Leave a comment:


  • Shaq
    replied
    0-1 taga, Ojamaa aga toodab ainult sitta hetkel.

    Leave a comment:


  • anna_õlut
    replied
    kes veel ei tea, siis hetkel telemäng Hiberniani vastu võõrsil.

    Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

    Leave a comment:


  • szandor
    replied
    Ojamaalt kena sooritus kogu mängus, kahju ainult et niimoodi lõpus ploomid saadi. Ent mis parata. Enda varajase väravaga süvendati oma legendistaatust ja nii jätkatagu! (assist loomulikult Henriku väravale oli absoluutne maailmaklass).
    Ise paraku olen koos foorumi-Sopu'ga paras paar retardeid, sest kes muidu laupäeval kell 14.06 üle kogu Molly Malones'i lõugama pistab, kui kogu toitlustust-ähmasteid pakkuv asutus alles tuure kogub
    Peace.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
    Kõikide meiepoolsete kontakteerumise viiside puhul on Henriku huvi jäänud tagashoidlikuks, kui mitte väita et lausa olematuks..Kahjuks on nii.
    vähe pakute järelikult

    teine variant on muidugi, et tema jaoks on blogimine läbitud etapp

    Leave a comment:


  • sibierski
    replied
    Tere,

    Profisportlase meeskond on võtnud blogi pidamisega seoses ühendust Ojamaaga kolmel erineval moel:

    -läbi tema agendi Jonne Lindblomi
    -läbi FB
    -läbi Skype

    Kõikide meiepoolsete kontakteerumise viiside puhul on Henriku huvi jäänud tagashoidlikuks, kui mitte väita et lausa olematuks..Kahjuks on nii.

    Leave a comment:


  • idikas
    replied
    Okei, tänud.

    Leave a comment:


  • Epic
    replied
    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    1 voor on veel mängida ainult või ma tõesti väärin oma kasutajanime.
    Meeskonnad jaotatakse veel championship ja relegation gruppidesse.

    Leave a comment:


  • idikas
    replied
    1 voor on veel mängida ainult või ma tõesti väärin oma kasutajanime.

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Kusjuures, kui St Johnstone peaks homme juba tiitli võitnud Celticule võõrsil koti pähe tõmbama, siis on enne viimast vooru kõik veel CL'i koha peale lahtine.

    Ja highlightsid siis: http://footballdiscussion.net/2012/0...culloch-video/
    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Vaatasin ka, et viigist ei pruugi piisata kui St. Johnstone mõlemad võidud võtab - väravatevahe neil parem, kui siin ikka arvutatakse väravatevahe järgi? Kui omavaheliste järgi, siis nende seisu ma ei tea.

    1. Celtic ei ole veel tiitlit kindlustanud.
    2. Viimase vooruni on veel rohkem kui kuu aega ja 5 mängu minna.

    Leave a comment:


  • idikas
    replied
    Vaatasin ka, et viigist ei pruugi piisata kui St. Johnstone mõlemad võidud võtab - väravatevahe neil parem, kui siin ikka arvutatakse väravatevahe järgi? Kui omavaheliste järgi, siis nende seisu ma ei tea.

    Leave a comment:


  • magicm
    replied
    Kusjuures, kui St Johnstone peaks homme juba tiitli võitnud Celticule võõrsil koti pähe tõmbama, siis on enne viimast vooru kõik veel CL'i koha peale lahtine.

    Ja highlightsid siis: http://footballdiscussion.net/2012/0...culloch-video/

    Leave a comment:


  • LeoPeoleo
    replied
    Ojamaa millalgi Derby päevil isegi pidas blogi: http://henrikojamaa.blogspot.com/

    Leave a comment:

Working...
X