320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle endale jäi mulje, et Rüütli pidas silmad neid mängijaid, kes said Lõuna-Ameerika tuuri raames koondise esmakordselt esindada. Seega kui poisid leiavad arenguks mõne korralikuma välisklubi võib kõik võimalik olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas akal Vaata postitust
      järgmine sõprusmängude deit on alles 29.02, nii kaua võid arvata kas on midagi tulemas või ei.
      Ma ei oleks nii resoluutne...
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Just nimelt. Räägitakse mingist müstilisest Kinki kiirusest, mida mängudes ikka haruharva näha saab, kui üldse. Ja kui siin võrreldi Krugloviga, siis on see mees väljakul igatahes väledam.
        Tõmbasin siit ühe vanema arutelu välja.
        Kink on kiire, nii palliga, kui pallita, selles pole kahtlust. Jookseb iga kell Kruglovile sisse nii 10m, 30m, 60m kui 100m. Küsimus on, et ta peab mängujoonises ja raamides püsima, mis väga palju vabadust oma malli järgi toimetada ei anna. Pealegi on vaja tarku mängukaaslasi, siis saab vutti mängida. On ju ammu teada tõde, kuidas ta on näiteks Ats Purjelegi mängu mõistmist õpetanud. Mulle meeldis, kuidas Martin Vunk Ukraina mängus Krulovile hüüdis, et mida kurat sa lommid sinna ette, tulin pakkuma, olen ju olemas?! Samuti on Rähn Klavanit õpetanud. Kõige tähtsam ongi mängust aru saada, seejärel võib hakata muid parameetreid paika panema.

        Kruglovist kiirem on ka Lindpere, tihti pannakse need asjad vutis paika, et kes, kui kiirelt esimesena pallil jaol on, ja siis on juba esmatähtis, kuidas keegi pallist loobub. Mul pole midagi Dima vastu, kindlasti on ta tubli ja ka koondisele vajalik olnud, kuid on ka teada tema head suhted peatreeneriga. Ning alati võib asju niipidi vaadelda, et tema peabki tõestama ja kannuseid teenima ning ka näit. Lõuna-Ameerika turneel käima, et tegijate rivis olla. See pole muidugi absoluutne tõde ja tahaks neid asju ikka teisiti vaadata.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Rüütli aasta treener!!!

          Kommentaar


            Tegelikult oli Indrek Visnapuu, aga ta ei tulnud kohale.

            Kommentaar


              Tavaliselt ma ei vaatagi sellist jura nagu on aasta sportlaste valimine aga näe täna ei pääsenud minagi Üldiselt ,kui hääletustulemusi vaadata siis jalgpall sai rahvalt kogu aeg enamus punkte ja alaliitudelt kogu aeg vähem välja arvatud vist Rüütli.
              Jalgpalli vastu on eesti spordialaliitudelt selget vimma näha ,sest jalgpall koorib stabiilselt paremaid poegi omale ja ka rahaliselt ollakse iseseisvamad ,kui kõik need käsi pikal riigi poole piilujad. Ajakirjandus on pooleks jagunenud .Teatud ringkonnad kindlasti ei salli jalkat silmaotsaski ja osad jälle jumaldavad. Tea kas karikate üleandjateks jalgpallile oli teadlikult valitud Salumets ja Lipso vanad korvpallikorüfeed. Teatepulk anti üle ja adjöö pedekoss teie ajad on möödas.
              Kõik läheb täpselt nii nagu ma kunagi ennustasin ,et jalgpall tuleb, näeb ja võidab ning jääb igavesti siia selleks ,et võita.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Kõik läheb täpselt nii nagu ma kunagi ennustasin ,et jalgpall tuleb, näeb ja võidab ning jääb igavesti siia selleks ,et võita.
                Noh, sama suur on ka tõenäosus, et me siin kümne aasta pärast targutame, et küll olid kunagi alles ajad, kui Vassiljev, Piiroja, Klavan ja Pareiko lammutasid...

                Kommentaar


                  Palju õnne, Tarmo Rüütli !
                  299195

                  Kommentaar


                    100% totakas üritus.
                    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                      100% totakas üritus.
                      aga 40% ju päris äge?
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Noh, sama suur on ka tõenäosus, et me siin kümne aasta pärast targutame, et küll olid kunagi alles ajad, kui Vassiljev, Piiroja, Klavan ja Pareiko lammutasid...
                        Seda võimalust ei ole ja see ei saa sel lihtsal põhjusel juhtuda ,et jalgpall laiendab kogu aeg aastast aastasse oma kandepinda , püüab oma võrku ka kõik need viimased ,kes kusagil veel ripakil on. Koondise imeliste mängude vaatamine sunnib vanemaid oma võsukesi jalgpalliternnidesse toppima. Jalgpall kaoks pildilt vaid siis ,kui nõukogude okupatsioon saabuks ,mille viljastavates tingimustes mõni ala omal ajal head elu nautis ja nüüd karmilt selle eest maksab .
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Kanter ütleb, et jalpallikoondise edasipääs peaks olema loomulik, sellega justkui levitades mõtteid, et kui seda kohe ei kordu, oleks tegemist suure taandarenguga.

                          Paraku, teades, millised riigid näiteks seekord EM-ilt välja jäid, ei saa kuidagi loogiliselt oletada, et Eesti peaks alati edasi pääsema. Kanteri enda puhul peaks sama loogika järgi kullast ilmjäämine katastroof olema, aga ta oli millegipärast oma hõbedaga rahul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Seda võimalust ei ole ja see ei saa sel lihtsal põhjusel juhtuda ,et jalgpall laiendab kogu aeg aastast aastasse oma kandepinda , püüab oma võrku ka kõik need viimased ,kes kusagil veel ripakil on. Koondise imeliste mängude vaatamine sunnib vanemaid oma võsukesi jalgpalliternnidesse toppima. Jalgpall kaoks pildilt vaid siis ,kui nõukogude okupatsioon saabuks ,mille viljastavates tingimustes mõni ala omal ajal head elu nautis ja nüüd karmilt selle eest maksab .
                            Kunn on tulihingeline jalkafänn, aga samas paraku üks neist, kes teeb vastu koondise kapteni Piiroja soovile ehk vastandab alasid ning lisaks alavääristab jalgpalli konkurente (nt väljend "kossupede"). Mis asi see kriibib Kunni sees? Kas mõni pikem poiss on kunagi kuskil peksa andnud? naudi parem jalgpalli edu ning usu, kõik mõistusega inimesed näevad isegi, kuidas korvpall vaevleb ... miks sa maha kukkunut veel jalaga tümitad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas peters Vaata postitust
                              Kanter ütleb, et jalpallikoondise edasipääs peaks olema loomulik, sellega justkui levitades mõtteid, et kui seda kohe ei kordu, oleks tegemist suure taandarenguga.

                              Paraku, teades, millised riigid näiteks seekord EM-ilt välja jäid, ei saa kuidagi loogiliselt oletada, et Eesti peaks alati edasi pääsema. Kanteri enda puhul peaks sama loogika järgi kullast ilmjäämine katastroof olema, aga ta oli millegipärast oma hõbedaga rahul.
                              Töesti ütles nii? Sinu loogika lonkab täiega!
                              Kunni soperdist ei hakka kommenteerimagi
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Panen nüüd puusalt, aga minu mäletamist mööda oli Kalju eelarve eelmisel aastal vanas rahas kuskil 3 miljonit. Pääsuga euroopase peaks neile kukkuma kuskil miljon. Vaevalt, et neil see aasta suurem eelarve on. Seega peaks rahvusvahelistest rahadest kaetama 1/3 eelarvest.

                                Edit: panin puusalt, Kalju eelmise aasta eelarve oli 350 000 euri ehk peaaegu 5,5 miljonit krooni.
                                Edit2: euroopa liiga eest saadi vähemalt 1,5 milli vanas rahas. Lisaks veel 300 000 vanas rahas pearahasid.
                                Suvel mingi aeg kuulsin jutte, et EJL oli ka lisaks veel mingeid rahasid visanud. Summa oli vanas rahas päris korralik olnud, 7 kohaline.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X