320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Tavaliselt ma ei vaatagi sellist jura nagu on aasta sportlaste valimine aga näe täna ei pääsenud minagi Üldiselt ,kui hääletustulemusi vaadata siis jalgpall sai rahvalt kogu aeg enamus punkte ja alaliitudelt kogu aeg vähem välja arvatud vist Rüütli.
    Jalgpalli vastu on eesti spordialaliitudelt selget vimma näha ,sest jalgpall koorib stabiilselt paremaid poegi omale ja ka rahaliselt ollakse iseseisvamad ,kui kõik need käsi pikal riigi poole piilujad. Ajakirjandus on pooleks jagunenud .Teatud ringkonnad kindlasti ei salli jalkat silmaotsaski ja osad jälle jumaldavad. Tea kas karikate üleandjateks jalgpallile oli teadlikult valitud Salumets ja Lipso vanad korvpallikorüfeed. Teatepulk anti üle ja adjöö pedekoss teie ajad on möödas.
    Kõik läheb täpselt nii nagu ma kunagi ennustasin ,et jalgpall tuleb, näeb ja võidab ning jääb igavesti siia selleks ,et võita.
    Mis sul siis juhtus, et vaatasid?
    Spordimehed ise ütlevad, et pull on seal kokku saada erinevate alade tegijatega ja väike klõmm panna, aga hindamist ennast ei saa tõsiselt võtta, puhtalt teisejärguline ja subjektiivne...Ega neid kriteeriume saagi aru, mille järgi pannakse? Taavi Koovit oli ju kõvem vend kui Kanter, ja mismoodi esikohale jõuaks Kanepi, Taaramäe, Baruto...?

    Tooks välja ühe huvilise terava kommentaari ajakirjanike aadressil, mis jalkamehe peaks panema mõtlema, et edu on justkui avansi või preemiana saadud. Seda enam ootan, et kutid tõepoolest veel edaspidigi tõestavad, et lagi pole kaugeltki käes. See kommentaar ei pruugi meeldida, karm, kuid objektiivne, paneb mõtlema.

    Ajakirjanikes pettunu

    28.12.2011 09:40

    "See, et ajakirjanikud panid jalgpalli meeskonna parimaks võistkonnaks on paras üllatus. Pidasin ajakirjanikke ikka tõsiseltvõetavateks, oma ala asjatundjateks. Kahjuks tuleb tunnistada, et olen eksinud. See on väga kurb, et ajakirjanikud ei suuda vahet teha tulemusel ja tulemusel. See et jalgpall on maailmas, võib-olla spordiala nr 1, ei tähenda ju seda, et kui Eestis ka jalgpalli mängitakse, siis kohe tegemist parima meeskonnaga. Tulemus peaks ikkagi olema see, mida hinnata. See, et rahvas, kes spordist üldjuhul suurt ei tea, kellel puudub taustsüsteem, jalgpalli meeskonna parimaks valis on arusaadav, aga et ka ajakirjanikest profid … see on kurb. See, et Rüütli sai aasta parima treeneri auhinna on super. Minu hinnangul teistest, sellel aastal pikalt ees, aga meeskonnal ju tegelikult tulemust ei olnud. Jagunesid ju need võidudki kahe aasta peale. Palju kiidetud võit Serbia üle jäi ju ka eelmisse 2009 aastasse. Selle aasta tulemusteks oli suur hulk kaotuseid (rohkem, kui võite) sh Fääri saartele. See, et saadi playoffi oli õnnelike juhuste kokkusattumus. Jalgpalli meeskond väärib tunnustust, aga mitte parima meeskonna tiitlit. See oli selge ülekohus ja ebaõiglus tulemust näidanud võistkondade üle."

    KÕIGE SELLE PEALE ON ISEGI HEA MEEL, ET JALGPALL PARIMAKS VALITI!
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      Tooks välja ühe huvilise terava kommentaari ajakirjanike aadressil, mis jalkamehe peaks panema mõtlema, et edu on justkui avansi või preemiana saadud.
      Aga ega võrkpallikoondisel ka sellel aastal midagi erilist peale selle ühe võidu, mis saadi EM-finaalturniiril, polnud. Sinna pääseti ju juba eelmisel aastal. OM-valikturniiril saadi ka vaid üks võit ja edasi ei pääsetud. Ülejäänud ametlikes mängudes saadi kindlad kaotused.

      Jalgpallurid näiteks võitsid lisaks sõprusmängus Uruguaid.

      Kommentaar


        Tõesti hea kommentaar, Raivo19. Pani tõsiselt mõtlema. Tänud.
        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

        Kommentaar


          Sorry, veidi imelik on jalgpalli foorumist lugeda mõtteid, et võibolla oleks pidanud aasta treeneri tiitel minema hoopis Avo Keelele. Oli teil nagu kehva aasta? Igav äkki? Närisite võrkpallimängude ajal rohkem küüsi kui playoffis? Minu silmis on täiesti normaalne, et tunnustamisel võetakse arvesse ala populaarsust maailmas. Või peaks aasta lõpus eelistama hoopis koroonamängijaid, sünkroonujujaid ja kabemehi?

          Kommentaar


            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
            Sorry, veidi imelik on jalgpalli foorumist lugeda mõtteid, et võibolla oleks pidanud aasta treeneri tiitel minema hoopis Avo Keelele. Oli teil nagu kehva aasta? Igav äkki? Närisite võrkpallimängude ajal rohkem küüsi kui playoffis? Minu silmis on täiesti normaalne, et tunnustamisel võetakse arvesse ala populaarsust maailmas. Või peaks aasta lõpus eelistama hoopis koroonamängijaid, sünkroonujujaid ja kabemehi?
            kabemehed on tulnud võistkondlikult EM'il 5.ndaks.
            renju-mehed võistkondlikult lausa maailmameistriks
            allveeujujad on mingil alal tulnud samuti võistkondlikuks maailmameistriks.
            ja purjetajad võitnud mingis klassis MM tasemel regati.

            ja ma ei näe ka mingit põhjust miks ei võiks eesti jalgpallurid tulla näiteks euroopa meistriks... kas me siis millegi poolest halvemad oleme kui kreeklased?

            ps. olen mh Rüütli parimaks treeneriks hääletamise poolt.
            aga ma ei näe põhjust ka kuidagi maha teha teiste alade igati tasemel tegijaid.
            neid alasid võiks eestis rohkemgi olla, kus meil sõnaõigust on!
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              KulKa jagas nädalavahetsel preemiaid. 7000 eurise spordipreemia sai Rüütli. Palju õnne!
              Huvitav, et spordipress seda kuskil maininud pole. Samuti pole EJL pingit pressikat välja saatnud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                KulKa jagas nädalavahetsel preemiaid. 7000 eurise spordipreemia sai Rüütli. Palju õnne!
                Huvitav, et spordipress seda kuskil maininud pole. Samuti pole EJL pingit pressikat välja saatnud.
                Minu meelest oli see küll pea igas meediakanalis, kaasa arvatud Soccernetis.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  ERRis ja Postimehes oli kindlalt

                  Kommentaar




                    Orden ka tagatipuks.

                    Kommentaar


                      Eilse mängu eest saab Tarmo hindeks tugeva 2! Kas tõesti hakkab ta ennast meie jaoks ammendama?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Paluks ülevaadet milles ta süüdi oli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          Paluks ülevaadet milles ta süüdi oli?
                          Peatreener vastutab selle jama eest ju. Miks Konsa üldse koondises on? selleks ,et üks 100% asi kosmosesse saata ja siis lihtsalt platsil viibida?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Polnud seda jama nii palju ühti. Horvaatia lihtsalt oli üle ja mõned meie mehed väristasid liiga palju. Konsa ja mitmed teised mehed on koondises sellepärast, et 5 mängu 12 päevaga pole naljaasi ning peab kasutama väga paljusid mehi. Seega Rüütli süüks ei saa siin suht midagi panna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Eilse mängu eest saab Tarmo hindeks tugeva 2! Kas tõesti hakkab ta ennast meie jaoks ammendama?
                              Nüüd on siis Konsa koondises testitud, aga üldiselt ma vihkan debiile kes sõprusmängude järel sellistele järeldustele oskavad tulla.
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                                Nüüd on siis Konsa koondises testitud, aga üldiselt ma vihkan debiile kes sõprusmängude järel sellistele järeldustele oskavad tulla.
                                +1, selle pärast meil ongi sõprusmängud, et teada, keda võtta ja keda mitte võtta koondisse. Rüütli on teadatuntud mees, kes soovib anda võimaluse kõigile, keda kutsus koondisse. Ma ei mäleta, et keegi oleks enne mängu vingund Konsa pärast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X