320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kle parem oleks ta ikka olnud kui alo
    Ära kujuta ette.Eks peale mängu on jah hea parastada.Ennem mängu oleksid ka soovind Morozovit Alo asemele w?
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Ma oleks. Sest see kuradi Alo üritab seal väljakul wannabe'lt kõvamees olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Ma oleks. Sest see kuradi Alo üritab seal väljakul wannabe'lt kõvamees olla.
        I poolaeg Alo oli vägagi korralik!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          n.kui nii edasi siis minu usk Rüütlisse kui eesti koondise päästjasse hakkab vaikselt kaduma
          Tarmo Rüütli on viimane inimene, keda kritiseerida. Tema tegi täpselt seda, mida ta lubas (ja mida rahvas on aastaid nõudnud, kuid Jelle ja Viggo ajal jäi see ainult unistuseks) ehk koondis hakkas mängima ründavamalt ja julgemalt. Jelle ja Viggo valitsemisajal oli tüüpiline rünnakujoonis selline, et pikk pall ette ja eks siis näeb, mis juhtub. Nüüd on seis palju parem, kuna nii kui pall pikemalt saadakse, üritatakse ikka mõttega rünnakule minna. Paraku pole meie koondise tase veel nii hea, et mitmel rindel suudetakse korralikult mängida ning seetõttu saab Eesti mõnele suurturniirile ainult meie märgades unenägudes.

          Aga kui sulle sobib, siis võiks ju Jelle tagasi kutsuda ning pidevalt lõpetada mänge 0-1 ja 0-2 resultaatidega.

          Minupoolest saluut Rüütlile!

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Rüütli tegi täpselt seda, mida ta lubas (ja mida rahvas on aastaid nõudnud, kuid Jelle ja Viggo ajal jäi see ainult unistuseks) ehk koondis hakkas mängima ründavamalt ja julgemalt. Jelle ja Viggo valitsemisajal oli tüüpiline rünnakujoonis selline, et pikk pall ette ja eks siis näeb, mis juhtub.
            Kas esimesed mängud Jelle käe all meie koondis mängis "pikk pall ette ja eks siis näeb, mis juhtub" moodi ??? Oled korras ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
              Kas esimesed mängud Jelle käe all meie koondis mängis "pikk pall ette ja eks siis näeb, mis juhtub" moodi ??? Oled korras ?
              Tead mees, sa oled kõige rumalam inimene kes siin foorumis pesitseb. Isegi 14 aastased räägivad arukamat juttu kui sina. Alati on sul Eesti koondise kohta midagi kobiseda. Ükskõik kes on treener või kes on mängijad.

              Palun mine PERSE ja palun säästa kaasfoorumlasi ning otsi muu koht kus saad oma rumalusega hiilata.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                Kas esimesed mängud Jelle käe all meie koondis mängis "pikk pall ette ja eks siis näeb, mis juhtub" moodi ??? Oled korras ?
                jah, ma olen küll. Eks ütle, siis millal Jelle ajal ühe TUGEVA Euroopa satsi vastu 2 väravat löödi võõrsil?

                Kommentaar


                  Kui hakata mõtlema, siis Rüütli teatas pärast koondise etteotsa saamist, et meeskond peab hakkama väravaid lööma. Ja kes saab öelda, et väravaid ei ole löödud? Tegelikult isegi korralikul hulgal on väravavõrku sahistatud.

                  Enne mängu Belgiaga ma tõesti ei lootnud uneski, et suudame kaks väravat üldse neile lüüa. Ja ma olen alati optimist olnud. Kui nüüd vähe maharahunenuna eilsele mängule mõelda, siis kaitse oli kokkuvõttes küll üsna hõre, aga arvestage ka sellega, millise pressi all see oli kõik 90 minutit (esimesed 5 minutit ehk välja arvata).

                  Me peame lihtsalt suutma rohkem palli keskväljal vallata, muidu satub kaitseliin turmtule alla ja kui see press on nii kõva ja järjekindel, siis loomulikult laseb see ka ükskord eksimusi läbi. Hiilgav näide eile Bärengrub. Esimese poolaja põhjal minuarust üks parimaid mängijaid üldse meil. Teisel poolajal ei pidanud aga temagi enam vastu.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    ,miks kaitses et võiks Alo asemel proovida noort Morozovit.
                    No, proovimiseks on sõpruskohtumised, mitte valikmängud...

                    Kommentaar


                      Morozov on raskelt Levadias duublisse vajunud. Las harjutab veel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Eks ütle, siis millal Jelle ajal ühe TUGEVA Euroopa satsi vastu 2 väravat löödi võõrsil?
                        Inimesed vaevalt mäletavad kui palju väravaid meie koondislased lõid võõrsil mõned aastat tagasi või kas jalaga või peaga. Mälestustes elavad võidud ning mängupilt edasi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                          Inimesed vaevalt mäletavad kui palju väravaid meie koondislased lõid võõrsil mõned aastat tagasi või kas jalaga või peaga. Mälestustes elavad võidud ning mängupilt edasi.
                          Vastupidi just. Ajalukku lähevad ikka numbrid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Inimesed vaevalt mäletavad kui palju väravaid meie koondislased lõid võõrsil mõned aastat tagasi või kas jalaga või peaga. Mälestustes elavad võidud ning mängupilt edasi.
                            Ma ütleks ka, et mina mäletan pigem väravaid kui võite.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kas sellist päästmist me ootasime??Kas Tarmo peaks jätkama või peaks ameti maha panema?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Kas sellist päästmist me ootasime??Kas Tarmo peaks jätkama või peaks ameti maha panema?
                                Ausalt öeldes oli tulemus nii masendav, et Tarmol ei olnud ka enam selles rolli. Seega las jätkab.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X